حیدرآباد را Furtado مدرسه موسیقی با استفاده از یک برنامه برای نگه داشتن بچه ها در لحن طول COVID-19 مستند

موسیقی رتبه بالا در لیست ما هنگامی که ما به دنبال راه هایی برای تشویق خودمان. در حالی که بسیاری از ما پیدا کردن آرامش در لیست پخش ما باز از موسیقی آنلاین آموزش داده می شود بسیار تشویق به دانش آموزان موسیقی. شانزده ساله شانون Ryan بود نگران گم شده خود را, گیتار, کلاس, زمانی که مستند اعلام شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. برای تسکین خود را هر چند Furtados مدرسه موسیقی این مرکز در حیدرآباد جایی که او حضور خود را آخر هفته کلاس راه اندازی آموزش آنلاین.

ابراز هیجان خود را بیش از در نظر گرفتن کلاس از خانه, نوجوان می گوید آن را فقط مانند در اختیار داشتن خود را مدرس در مقابل او از لحاظ جسمی. “کلاس های آنلاین در حال انجام در یک در یک آموزش است و ما با توجه تکالیف بیش از حد از طریق این برنامه است.” اما آموزش آنلاین بدون چالش های آن, می گوید: Shashank Murthy, معلم خصوصی در FSM. او می گوید که احساس ضعف در این شماره در ابتدا. “این کاملا جدید بود به من و من تعجب که چگونه من با توجه به هر دانش آموز. اما در نهایت همه چیز سقوط در محل و کلاس رفتن هموار در حال حاضر.” از طریق این نرم افزار تمام آموزگار در FSM حتی ارزیابی خود را در بخش عملکرد کارآمد اطلاع Shashank.

‘روح و شور و شوق’

می گوید Dharini Upadhyaya از بنیانگذاران و co-مدیر عامل شرکت Furtado مدرسه موسیقی “موسیقی کمک می کند تا کودکان آرام در طول این زمان. این چیزی است که به طور مستقیم اثرات خود را در روح و شور و شوق. من شخصا دیده می شود پسر من انجام آنلاین کلاس موسیقی دو بار در هفته و به طور کامل احساس هیجان زده و هیجان زده است.”

Dharini Upadhyaya, Co-Founder and Co-CEO, Furtado’s School Of Music

Dharini Upadhyaya از بنیانگذاران و Co-مدیر عامل شرکت Furtado مدرسه موسیقی | عکس های اعتباری: توسط آرایش

Dharini همراه با دوست خود Tanuja Gomes, chucked این کار شرکت های بزرگ در جستجوی “رضایت بخش تر پیگیری.” عشق خود را برای موسیقی آنها منجر به شروع FSM در جولای 2011 در بمبئی. “ما تا به حال یک چشم انداز را به کیفیت آموزش موسیقی در دسترس کودکان و افراد جوان و پیر, ساخت کل فرایند یادگیری سرگرم کننده پر از شادی و به یاد ماندنی می گوید Dharini که در حال حاضر افتتاح 15 مرکز در سراسر هند در مکان های مانند بمبئی, دهلی نو, Pune, حیدرآباد, بنگلور, اکولا و بیشتر.

های جزئیات بیشتر در مورد به تازگی راه اندازی برنامه FSMBuddy, Dharini می گوید: “آموزش آنلاین در حال رشد در یک سرعت سریع با خواسته های رو به رشد از والدین و مربیان برای راحتی فراهم می کند. ما می خواستم به یادگیری موسیقی برای همه در دسترس و با این شروع به فکر آموزش آنلاین. پس از آن ما تصمیم به محدود کردن آن تنها برای موسیقی بلکه برای هنرهای دیگر. بنابراین شروع به سفر FSMBuddy. این پلت فرم را قادر خواهد ساخت تا معلمان برای قرار دادن دوره های خود را و شروع به آموزش دانش آموزان در سراسر جهان است. این کمک خواهد کرد که دانش آموزان به تعامل با نه تنها معلمان بلکه دانش آموزان از دیگر نقاط جهان است که آنها را به چند فرهنگی را تجربه کنند.”

آنلاین یادگیری را ساخته دوره ها و بسته های برای راحتی افراد و پدر و مادر. هر یک از این دوره قیمت گذاری بر اساس بسیاری از عوامل مانند ابزار درجه و نوع کلاس به اطلاع Dharini و اضافه می کند که دوره های جدید راه اندازی می شود شامل دیگر راست مغز توسعه مهارت های مانند کتاب های قصه گویی و نقاشی و بیشتر.

آنها باز به در نظر گرفتن زبان آموزان جدید که هیچ پس زمینه در موسیقی ؟ “کاملا بله! اعتقاد ما بر این است که موسیقی برای همه و با بهره گیری از آن است که به عنوان مهم به عنوان یادگیری آن است. در طول این سالها ما متوجه مردم با هیچ پس زمینه در موسیقی outshone دیگران و کاملا لذت بردن از سفر خود را در موسیقی. ما دانشجویان جوان و در سن مناقصه از چهار سال برای بسیاری از نوجوانان و پدر و مادر و همچنین پدربزرگ و مادربزرگ. این است همه چیز در مورد داشتن عشق و علاقه!”

(تماس برای ثبت نام از طریق furtadosschoolofmusic.com)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید