هیوندای به COVID-19 تست کیت از کره جنوبی

هیوندای موتور هند بنیاد (HMIF), CSR بازوی هیوندای موتور هند با مسئولیت محدود اعلام کرده است فوری دستور COVID-19 پیشرفته تشخیصی تست کیت از کره جنوبی.

این پیشرفته کیت دارای یک سطح بسیار بالایی از دقت و صحت و می تواند کمک به خدمت به بیش از 25 ، 000 مردم است. ارسال و دریافت حمل و نقل کیت توزیع خواهد شد در مشورت با دولت مرکزی و دولت برای بیمارستان ها در مناطق متاثر از آن در بیانیه ای گفت.

هیوندای 24X7 کمک های کنار جاده ای در دسترس خواهد بود برای مشتریان برای اطمینان از کمک در مورد هر یک خواستار وضعیت مطرح می شود. علاوه بر این مشتریان که قادر به سود خود خودرو گارانتی/ضمانت/سرویس رایگان به دلیل بهداشتی در شرایط اضطراری و یا به دلیل نمایندگی در بسته در تحت تاثیر قرار شهرستانها HMIL ارائه خواهد شد حمایت گسترده از 2 ماه آن اضافه شده است.

در ضمن تلویزیون های موتور شرکت گفت: خدمات رایگان از وسایل نقلیه به دلیل بین مارس و آوریل سال 2020 خواهد بود اوردن از گرو تا ژوئن 2020. برای وسایل نقلیه که در آن گارانتی انقضای بین 1 مارس و آوریل 30 سال 2020 آن تمدید خواهد شد تا ژوئن 2020. AMC خدمات با توجه بین ماه های مارس و آوریل سال 2020 خواهد بود اوردن از گرو تا ژوئن 2020 این شرکت در بیانیه ای گفت.

این کمک های کنار جاده (RSA) شماره 18002587111 همچنان در دسترس 24/7 و همکاران در سراسر نقاط حمایت خواهد کرد, هر جا که از نظر قانونی ممکن است آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید