من همیشه اعتقاد من خواهد بود فرید: بی بی

آسیا بی بی پاکستان-زن مسیحی که پاک شد این کشور در دیوان عالی کشور به اتهام توهین به مقدسات پس از گذراندن هشت سال در انتظار اعدام گفته است که او همیشه اعتقاد او خواهد ديد.

همچنین به عنوان خوانده شده | صندوق بین المللی پول و پاکستان. دولت در رسیدن به توافق در دوم نقد و بررسی از 6 میلیارد دلار بسته کمک مالی

در مصاحبه با بی بی سی روز جمعه خانم بی بی که در حال حاضر در کانادا زندگی می کند گفت که او امیدوار است او قادر خواهد بود به بازگشت به پاکستان یک روز به او بازگو درد و رنج خود را در داخل زندان و بدرفتاری در دست نگهبانان زندان.

خانم بی بی بود که در فرانسه به ترویج خاطرات Enfin Libre! (در نهایت رایگان) نوشته شده با روزنامه نگار فرانسوی Anne-ایزابل Tollet گفت که ایمان مسیحی خود را به او کمک کرد تا از طریق مصیبت. “آنها گفت: تغییر ایمان خود را و شما آزاد شود. اما من گفتم نه. من زندگی می کنند من جمله. با ایمان من,” او گفت:.

خانم بی بی گفت که او همیشه اعتقاد او خواهد ديد.

خانم بی بی, نام نخست وزیر پاکستان عمران خان به هر کسی که به ناحق متهم یا محکوم توهین به مقدسات و به اطمینان حاصل شود که این اتهامات در حال بررسی درستی.

با وجود مصیبت خانم بی بی گفت که او هنوز هم احساس مثبت در مورد پاکستان و امیدوار به بازگشت یک روز وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>