من معتقد هستم اما من در برابر corporatisation از معنویت می گوید: Vincent Vadakkan, scenarist از “ترنس’

“مبارزه برای دریافت اینجا را واقعی بود. من احساس ضعف هنگامی که آن را در نهایت اتفاق افتاده است.” این که چگونه وینسنت Vadakkan به نظر می رسد در تاخت و تاز کردن به سینما به عنوان یک scenarist با انور رشید را ترنس پشت سر گذاشتن کار خود را در تبلیغات میباشد. “وجود دارد یک تیم رویایی در هیئت مدیره من اولین پروژه — انور آقا, Fahadh Faasil, Nazriya Nazim, Amal Neerad, Resul Pookkutty, Gautham منون…. بوم معلوم بود خیلی بزرگتر از تصور من بود می گوید:” وینسنت.

Trance جسورانه است را در بازرگانان از ایمان که ساخت امپراتوری با استفاده از دین به عنوان یک پایه و اساس آن است که در مورد ” ایمان شفا و معجزه کارگران است. وینسنت می گوید که مؤمن باشد اما او در برابر corporatisation از معنویت.

او همچنین نمایش است که وجود دارد بیشتر به این فیلم از صحبت کردن در مورد مردم در حال بهره برداری به نام خود كرد. “آن هم در مورد خانواده و روابط. شخصیت اگر چه یک سخنران انگیزشی می رود به افسردگی به دلیل turmoils در زندگی شخصی او و آن را در این وضعیت است که او طول می کشد تا این پیشنهاد را به تبدیل شدن به یک خدا مرد می گوید:” وینسنت.

آگهی, پس زمینه

بنابراین آنچه به او اعتماد به نفس به سوئیچ بیش به سینما ؟ “من می توانم بگویم یک داستان در 30 ثانیه به صورت تجاری و ساخته شده است که من فکر می کنم در مورد تصویر بزرگ. من معتقدم در تداوم. حتی اگر شما با استعداد هستند اگر شما مداوم شما هرگز نمی توانید آنچه شما می خواهید” مشاهده وینسنت در حال حاضر مستقر در بنگلور.

این کوچی-مادری می گوید که او از چرم گاومیش فیلم از دوران کودکی است. او تئاتر و همچنین تا زمانی که او مشغول با کار شرکت های بزرگ. “من در ارتباط با نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر Abhishek Majumdar و من تا به حال با او میل من به نوشتن. او به من گفت: ‘شما’ نوشتن. بنابراین من برای اولین بار خلاصه زد به چهار صفحه,” او می گوید.

Vincent Vadakkan

آن فیلمبردار Littil Swayamp که معرفی او به انور. “من به معنای به کار با انور آقا در 5 Sundarikal گلچین. اما آن بخش بود کاهش یافته است چرا که ما نمی دریافت کامل بازیگران می گوید:” وینسنت.

تماس خود را “خود آموخته نویسنده” Vincent اشاره می کند که او یاد گرفته در مورد فیلمنامه و قالب از YouTube فیلم ها آزاد. “یک کار است که مرا مجذوب شد, Fargo,” او اضافه می کند.

موضوع ترنس بود با او برای بسیاری از سال و روایت تحت برخی از تغییرات بعد از آن. آمد الهام از چندین چهارم. “من تا به حال برخی از تجربه های شخصی. برخی از اعضای خانواده و دوستان نیز به اشتراک گذاشته موارد با من. به منظور درک و روان از این شبان من به تماشای بسیاری از فیلم به عنوان به خوبی. تحقیقی مستند یک سوال از معجزاتاست که معاملات با televangelism و ایمان شفا بود یکی دیگر از نقطه مرجع,” او می گوید.

Fahadh تنها بازیگر او در ذهن نقش Viju پراساد که تبدیل به کشیش جاشوا کارلتون. “این است که بر اساس هر زندگی واقعی شخصیت می گوید:” وینسنت و اضافه کرد که آنها تا به حال شبان در محل برای هدایت این تیم در صحنه های مختلف. “ما مراقب باشید چرا که این یک موضوع حساس است و ما انتظار واکنش. یکی از کشیشان کمک Fahadh به درک زبان بدن و صدای مدولاسیون هنگامی که او باعث می شود نخستین سخنرانی خود به عنوان یک کشیش” وینسنت می گوید.

Fahadh Faasil in a still from ‘Trance’

نویسنده avers که همه شبان جعلی هستند. “من می دانم که بسیاری از کسانی که در نظر آن را یک سرویس برای کمک به مردم. آنها دعا نمی ادعا می کنند به انجام معجزات و هرگز متوقف مردم از مشاوره با یک پزشک” او توضیح می دهد.

با دسته گل و brickbats در آینده برای این فیلم Vincent گرفته, همه چیز در گشاد گشاد راه رفتن او. “گفت که برخی آن را شجاع بود از ما گرفته اند موضوع در حالی که دیگران ناراضی هستند در مورد چگونه داستان پیشرفت به سمت اوج. وجود دارد و حتی نظریه های انجام دور که استر (Nazriya شخصیت) فقط یک توهم است. هر کس حق دارد نظر خود را می گوید:” وینسنت.

یک فن عظیمی از آثار scenarist Aaron Sorkin وینسنت فارغ التحصیل در هنر کاربردی از کارناتاکا Chitrakala Parishath در بنگلور در حال حاضر نوشتن دیالوگ برای دو زبانه هیجان انگیز.

هر برنامه ای از کارگردانی یک فیلم ؟ “من می خواهم به عمل می کنند. من از روی لئامت دادن در تئاتر تا به حال به قطع شود به دلیل از کار من” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>