‘من vibes مثبت’ می گوید اولین مدیر Munna Dhulipudi

Munna Dhulipudi (Alireza) شروع به نوشتن اشعار به عنوان یک کودک با حیوان خانگی نام ‘Munna که او موفق به کسب جوایز و تمجید. بومی ینام, 37 ساله Munna را کارگردان اولین 30 روز Lo Preminchatam Yela آزاد اواخر این ماه. یک نرم افزار حرفه ای او متوجه شده بود توسط مدیر Sukumar و طناب او را به عنوان دستیار مدیر برای Arya 2. سپس او کارگردانی دو فیلم کوتاه در حالی که مشغول به کار در این شرکت است که از ذهن او جوایز در جشنواره فیلم کوتاه. پس از آن بود Sukumar توصیه او را به ترک شغل خود را و پیوستن به تیم خود را که به ساخت 100% دوست دارم. “Sukumar من را تشویق به تکمیل کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر. انجام می شود که من مشغول به کار در آن شرکت و سپس نقل مکان کرد و به کار در تیم خود. او الهام بخش من برای حرکت به جلو در زندگی,” او می گوید.

Munna Dhulipudi

Munna Dhulipudi

Munna به یاد می آورد که چگونه او در بر داشت قهرمان خود را برای, اولین فیلم و برای تلفن های موبایل بسیار راضی و با انتخاب خود. او می گوید: “همسر من و مادر من در قانون شد تماشای تلویزیون در یک شب و بودند آید تپه ستایش در Pradeep Machiraju خود را به نظر می رسد و مهارت های بازیگری. من فکر کردم به جای تلاش برای به دست آوردن یک جریان اصلی قهرمان تاریخ چرا نمی توانم معرفی Pradeep به صفحه نمایش بزرگ و راه اندازی خودم به عنوان مدیر? من هم قابل درک است که بسیاری از قهرمانان نمی دهد خرما به تازه واردان زیرا آنها ترس خود را. اعتماد به تازه واردان با دو یا سه کرور پروژه است نه یک شوخی است.”

او سپس بلافاصله صحبت را تولید کردم و در تماس با Pradeep و روایت داستان است. Pradeep در مورد آن فکر برای یک روز و به سیگنال سبز. او تا به حال تنها یک شک اگر او را با توجه به داستان و نه در خود توانایی بازیگری. این دو در زمان این پروژه پیش رو Anup Reubens وظیفه داده شد از نمره موسیقی.

در مورد داستان سرب جفت نمی توانید هر یک از دیگر, اما آنها نیاز به در عشق سقوط در عرض 30 روز. آن است که در واقع نفرت در نگاه اول اما ممکن است برای تحت تاثیر قرار دادن هر یک از دیگر و یا ارگانیک سقوط در عشق ؟

“آهنگ Neeli Neeli Aakasam ارائه شده توسط Sid Sriram کردم 25 میلیون بازدید در حال حاضر. ما آن را به ضرب گلوله در Athirapally در ویساکاپاتنام. داستان ایده داده شده است توسط من و دوستم نوشته بود دیالوگ و فیلمنامه. من تمام vibes مثبت و فقط در حال انتظار برای انتشار این فیلم. هیچ آزمایشی تاریخ به عنوان مثل برای آزادی اما ما می تواند با اطلاع رسانی رسانه ها بسیار به زودی” باد تا Munna.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>