من گریه تحت فشار: Chhetri

هند یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال, سونیل Chhetri نشان می دهد که خیلی فشار در حالی که بازی در کلکته در اوایل زندگی حرفه ای او است که او چند بار و حتی فکر ترک این ورزش است. او تا به حال به تماس خود را در armyman پدر برای حمایت از.

Chhetri اولین قرارداد حرفه ای با کلکته غول Mohun بگن در سن مناقصه از 17. آن را به یک چالش بزرگ بود و او buckled تحت فشار در زمان.

برچسب گذاری با Bhutia

“سال اول خوب بود. من استفاده می شود برای دریافت 20 دقیقه یا 30 دقیقه gametime در مسابقات و مردم استفاده می شود به برچسب با Bhaichung Bhutia و چه چیزی نیست. اما فوتبال در کلکته به شما می آموزد بسیار سریع” Chhetri به نقل از به نقل از indiansuperleague.com.

“جمعیت نوبت خصمانه هنگامی که شما شروع به از دست دادن وجود دارد و بار من استفاده می شود به گریه. از دست دادن یک گزینه نیست در کلکته. آن را آسان نیست و بسیاری از بازیکنان حتی ترک. بودند موارد وجود دارد که من را تکان داد و من حتی به نام پدر من به خانه برگشت یک بار گفت که من فکر نمی کنم من باید انجام دهید این است.”

داستان ادامه دارد

اما Chhetri در حال حاضر 35 نه ترک و به خانواده اش حمایت او را به دسته شمشیر خود را به ادامه فوتبال حرفه ای. “خانواده ام از من حمایت زیادی است و پدر من در پرواز به ماندن با من از زمان به زمان. ما صحبت کردیم و از آن ساخته شده همه چیز آسان تر است. این داستان ادامه داشت و 18 سال در اینجا من هستم” گفت: Chhetri.

مادر خود را بازی کرده بود برای نپال تیم ملی فوتبال و پدر او را در گردان خود را با تیم.

“پس گرفتن ورزش به سیستم من سخت بود نه. این طبیعی بود. من استفاده می شود به بازی بسیاری از ورزش های مختلف در حال حاضر زمانی که من به عقب نگاه من درک می کنم که آن را واقعا کمک کرد با من هماهنگی دست و چشم” گفت: مهاجم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>