“من آن راه من’

آن روز بارانی و Sushmita Sen شده است وصله در یک تماس تلفنی با روزنامه نگار برای بحث در مورد آخرین نشان می دهد, Aaryaکه در آن او نقش یک مادر به جرم و جنایت برای محافظت از خانواده اش. برخلاف غم انگیز آب و هوا سن است و نه شاد و تقریبا Zen-like, خلق و خوی. “ما آن را بسیار بهتر در مقایسه با بسیاری از مردم در حال حاضر,” او می گوید: اشاره به ادامه COVID-19 بیماری همه گیر. اجتناب ناپذیر است از این رو برای مکالمه ما به هدایت نسبت بزرگتر فلسفی افراد که ما بحث در مورد بازگشت او در یک مجموعه پس از پنج سال. گزیده ای از یک ویرایش شده مصاحبه…

خود را در جاه طلبی عنوان شده است و نه منحصر به فرد نسبت به معاصران خود را از فیلم خود را انتخاب و پس از برنده دوشیزه جهان در سال 1994 به آغوش مادری به عنوان یک پدر و مادر تنها. چگونه خود را در جاه طلبی و تکامل گذشته بیش از 26 سال ؟

من مجموعه ای را به انجام کارهای متفاوت از معاصران. من خیلی صادقانه در مورد آنچه که من نیاز در زندگی من: که من یک فرد و نه یک کلون از کسی. من ممکن است در یک صنعت یا بخشی از یک کار و یا اجتماعی اقشار اما من چوب با چه کسی هستم. خدا مهربان بود و من احاطه شده توسط مردم که به من پشتیبانی در اوایل در زندگی من بود که آن را دشوار است. من همیشه این moohfat (بلانت). من تا به حال بسیار سرکش نوع رویکرد است. اگر کسی اجازه نمی دهد من می خواهم به مبارزه با عقب. است که با تغییر سن و سال و با رشد و من نمی مبارزه با هر بیشتر. من هنوز هم انجام آنچه که من نیاز به انجام است. من لزوما تحت تاثیر قرار گرفتن تشویق و یا توهین. من همچنان به زندگی من حقیقت است. در حال حاضر آن شده است آسان نیست. هر کسی که مایل به دنبال این مسیر باید بدانید که آن را هرگز خواهد بود اما ارزش آن است. من فکر می کنم بهترین راه برای خلاصه این 26 سال های طولانی است: من این راه من است.

شما نوشت: یک پست در سلامت روان در رسانه های اجتماعی پس از Sushant Singh Rajput جويد و شما بوده ام کاملا صوتی در مورد این موضوع. نظر شما در رابطه بین شهرت celebrityhood و سلامت روان است که می تواند بسیار سمی گاهی اوقات ؟

کلمه شما استفاده می شود که سمی و سمی آن را می تواند باشد. متاسفانه من هرگز ملاقات Sushant و نمی دانم او را به عنوان یک شخص بلکه باید او را در فیلم و مصاحبه و او آمد در سراسر به عنوان یک انسان با چنین عمق درک و عشق به هنر و صنعت خود و کسی که بسیار امیدوار و نه فقط برای خود بلکه برای جهان اطراف او. من تا به حال بسیار عمیق و احساس از دست دادن که فراتر از دست دادن یک بازیگر بزرگ است. آن را در مورد یک انسان که داد و او به دلیل از دلایلی است که تنها او می داند اما آنها نه مرکب تنها در یک بازیگر زندگی است. من برای یک, که بسیاری از مردم که به دنبال من هستند که بسیار رسا. آنها نمی استفاده از شکلک ها به عنوان پاسخ به یک پست اما نوشتن صفحات و بیان خود را. آنها به من گفته اند در بسیاری از مواقع که من احساس می کنم که جهان در حال فروپاشی در اطراف من و تنها راه این است که آن را تمام کند. Sushant است که قابل مشاهده از دست دادن در زندگی ما وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم رفتن را از طریق این. من خودم از نظر بالینی افسرده به عنوان اثر پس از مصرف استروئید به مدت دو سال. من تا به حال به دارو برای آن است. من دلیلی برای صحبت کردن در مورد آن این است که مردم باید بدانند که اگر شما در حفظ و منزوی خود را به خاطر دوستان خود و یا عزیزان را درک نمی کنند وضعیت جهان در درک آن است. شما را پیدا خواهد کرد که وجود دارد افراد همفکر است که باید آن را تحمل و می تواند کمک به شما دریافت از طریق به آن است. بسیاری از ما فراموش کنیم که ما را دوست داشت فقط به خاطر اینکه ما نمی گفت که در هر روز است. من عاشق مردم و من به آنها نیاز دارید بدانید که زندگی خود مهم است. افسردگی بسیار بسیار واقعی است. شما باید برای انتخاب زندگی, درخواست برای کمک به هر نوع کمک کند اما ما باید برای مبارزه با آن است.

به عنوان یک بازیگر بود و آن را ذهنی disorienting به پشت بر روی یک مجموعه پس از یک مدت زمان طولانی ؟

خوشبختانه نه در مورد همه. من آینده را پس از 10 سال در Hindi سینما اما پنج Bengali. من Nirbaak (2015). چیز خوب در مورد Aarya بود که من فقط رو دوربین بعد از پنج سال من بود و رو به دوربین در فرمت های مختلف و سبک تیراندازی است. بنابراین نه تنها برای من بلکه برای دیگر بازیگران در Aaryaکه رو به دوربین به طور منظم هر روز آن را در یک فرمت جدید و همچنین به دلیل رم شاخه همه چیز را در یک کنند. شما ممکن است یک نگاهی به صحنه و یا یک صحنه را ممکن است شما را به دو شخصیت یا شش, او طول می کشد کل صحنه با سه دوربین از راه اندازی اولین نگاهی به گذشته است. وجود دارد را کاهش دهد. هیچ یک از ما متصل به Aarya کار با Ram بنابراین ما نمی دانیم در این راه از تیراندازی در همه. پس از خدا تشکر کنم برای سه هفته از این کارگاه که همه ما را به صورت جداگانه و دسته جمعی. بنابراین آن را مانند انجام یک عملکرد تئاتر زندگی می کنند وجود دارد و اتفاق می افتد به سه دوربین عکسبرداری در حالی که شما در حال انجام است. پس از آن بود که به هنر و صنعت سینما در راه است که یک تازه وارد می کند. من متوجه شدم من بهتر بازیگر در این قالب از من تا کنون بوده است.

پس Aarya اقتباس از هلند سری Penozaشما دیده می شود سری و چگونه شما تفسیر آن ؟

من تو را دیدم هر قسمت از Penozaهمه فصول به جز یکی از آخرین این دلیل که فصل گذشته را ندارد زیرنویس انگلیسی نشده است, بنابراین من نمی توانستم آن را تماشا کنید. اما من دیدم چهار در حالی که سفر به آمریکا, همه راه را از طریق پرواز و فرود در نیویورک در طول سفر و برگشتم با نظرات من. حتی اگر از آن است که با الهام از Penozaو یک شخصیت فوق العاده, راه Ram دارای هندی-ised آن باعث می شود آن را کاملا متفاوت است. Penoza ندارد همان احساسی اتصال به Aarya با سه بچه. من شخصا دوست دارم Aarya بیشتر نیازی به گفتن نیست. ما نشستیم و در مورد سوال همه چیز که شخصیت انجام می دهد و می گویند و تمام بازیگران دیگر خواهد همین کار را با شخصیت خود را. بنابراین ما ایجاد نویسندگان ” اتاق از خود ما است. حتی اگر این نشان می دهد که به نام Aarya و من بازی او نبود یک رویکرد مغرضانه. هر شخصیت است که به خوبی حک کردن و آنها را به معادلات هستند که بسیار به شدت قابل لمس است.

در حال حاضر که شما به عقب بر روی صفحه نمایش آنچه در پیش روست برای شما ؟

آن را هیجان انگیز است. از گرفتن برخی از واقعا زباله اسکریپت, من در نهایت برخی از چیزهای شگفت انگیز آینده راه من. من یک فیلم و یک مجموعه. همه چیز را در خود نگه دارد در حالی که این پیش نویس در حال گرفتن آماده است. من می خواهم به من به آنچه که من انجام می دهند در حال حاضر و من می خواهم برای دیدن Aarya تمام راه را از طریق تا آن را منتشر و پس از آن من خواهد شد و حرکت بر روی مرحله بعدی.

Aarya برای اولین بار امروز در Hotstar+ دیزنی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>