“من بازی نمی بهترین دوست نقش هر بیشتر: Sumukhi Suresh در ‘Pushpavalli’

Sumukhi Suresh احوالپرسی با من مثل یک دوست قدیمی بر روی گوشی. “ما همیشه صحبت, طول, برجسته, لحظات زندگی من,” او می گوید. و شده اند وجود دارد کاملا چند از آنان از جمله یک شوی ویژه قضاوت یک واقعیت نشان می دهد برای آینده کمیک و در حال حاضر فصل دوم از آمازون نخست تصویری نشان می دهد Pushpavalli.

منتشر شده در دسامبر 2017 عنوانی شخصیت درونگرا دختر از بوپال که حرکت تمام راه را به بنگالور به دنبال (دفعات بازدید: ساقه) یک مرد او فکر می کند که شاعرانه در او علاقه مند. نوشته شده است و در 32 سال Suresh, نشان می دهد هشت شراب خواری-شایسته قسمت بود ما ریشه برای Pushpavalli حتی زمانی که همه چیز به او گفت: آیا به وضوح قابل قبول نیست. “من نوشت: او به عنوان کسی که متعلق به طوری که بیننده احساس بیشتر دلسوز. در پایان فصل او در سمت چپ خجالت و درمان به شدت با هر کس در اطراف او. بنابراین او در یک غیرمنطقی کینه توز محل می گوید:” Suresh.

خصلت به جلو

هسته بازیگران همان باقی می ماند با Manish آناند (Nikhil رائو), Naveen ریچارد (Pankaj) و Ashok Pathak (T-Boi) reprising نقش خود است. بازیگر Vidyuth Gargi است که علاوه بر جدید — رسانه های اجتماعی تیزر نشان می دهد او را نشسته در کنار Pushpavalli در آنچه به نظر می رسد مانند یک نامزدی. “ما اسکریپت نوشت و شخصیت در اطراف [Gargi را] خصلت پس از آن احساس طبیعی تر می گوید:” Suresh. در حالی که او هلمز نویسندگان ” اتاق عایشه Nair (Adulting, چه مردمی) و Sumaira Shaik (پسر Abish) نیز بخشی از این تیم با ریچارد و مدیر دبی رائو به ورودی.

بپرسید چه چیزی نشان می دهد انجام داده است به صورت حرفه ای او در و او می گوید: “بلافاصله آن را نمی توانم در یک مقدار زیادی برای من. اما بیش از یک سال گذشته من متوجه شدم که بسیاری از مردم آن را کشف و برای رویدادهای زندگی می کنند به دلیل آن است.” او می افزاید که مردم نیز در حال حاضر او را به عنوان کسی که قادر به بازی منجر شود که می تواند نگه دارید از یک صحنه توسط خودش. “من بازی نمی بهترین دوست نقش هر بیشتر.”

Naveen Richard and Manish Anand in a still from Pushpavalli Season Two

Naveen ریچارد و Manish نند در یک هنوز از Pushpavalli فصل دو

هیچ به جنس کارت

در چندین موارد Suresh ذکر کرده است که او دوست ندارد که pigeonholed به “زن طنز” شیار. هدف او این است که به خوبی در هر چه او می کند, صرف نظر از جنسیت. بخشی از یک واقعیت را نشان می دهد به صورت ایستاده-یو پی اس مانند Comicstaanاو خوشحال است برای دیدن بیشتر زنان حضور خود را احساس. “ما باید یاد بگیرند از مردان است. حتی زمانی که آنها شکست آنها در حرکت است. ما تمایل به عقده روحی. و نشان می دهد که این یک شکست می تواند به نظر می رسد مانند آنها اجازه پایین تمام جنسيت. ما نیاز به حرکت به دور از که طرز فکر و تمرکز بر دستاوردهای فردی” او می گوید. Suresh تماس در زنان به fangirl بیشتر در مورد زنان دیگر راه مردان را مورد عملا هر کسی که آنها را تحسین می شود آن را فیلم ستاره یا اثرگذارندهها. “حمایت از آنها صریحتر و حتی اگر شما را دوست ندارند کار خود را, مطمئن شوید که شما آنها را به بازخورد. که راه ما می دانیم که وجود دارد این است که مخاطبان است که می خواهد به گوش دادن به یک چشم انداز است.” همه بازخورد برای او کمدی (خوب یا بد) آغاز شده در آینده تنها پس از او در Pushpavalli.

کار با یک زن تا حد زیادی تیم برای اولین سری وب بر روی یک پلت فرم اصلی مانند نخست ویدئو Suresh اذعان می کند که او قصد داشت برای گفتن یک داستان برای زنان است. “من معنی نیست که به صدا تکراری اما این یک واقعیت است که ما نمی دهد بزرگ دختران چنین نقش. وجود دارد هیچ غیر کلیشه ای صفات در صفحه نمایش [در سال های اخیر]. هیچ ناندیتا داس شبانه Azmi یا Smita Patil. زمانی که من این شانس را برای قرار دادن یک چهره که معمولی نیست من آن را گرفت و آن را کار کرده” او توضیح می دهد. بنابراین وقتی پرسید که چه اتفاقی می افتد اگر فصل دوم را انجام نمی دهند و همچنین به عنوان اولین, او برای آن آماده است. “اگر نتواند آن را نتواند. من نمی توانم چیزی در مورد آن انجام. من فقط می خواهید را به حرکت به بعدی پروژه با درس های آموخته.”

با تجربه در اشکال مختلف از سرگرمی های خلاق که جنبه آیا او لذت بردن از این بیشتر ؟ “نوشتن و اقدام به دلیل آن را احساس نمی کند مانند کارهای عادی و روزمره,” او می گوید. این توضیح می دهد که چرا Suresh در حال حاضر در سه حالت مختلف اسکریپت برای web سری امیدوارم که شما پیدا کردن تولید کنندگان به زودی. به صورت ایستاده او می گوید: “من می دانم که جایی که من آن را انجام دهید برای اثبات یک نقطه. نه به اندازه قبل ولی 20 درصد از آن به این دلیل است.”

تریک, است که که در آن او شروع زندگی حرفه ای اش است که فقط یک راه و روش زندگی در حال حاضر. “من آن اعمال می شود در هر شرایطی حتی زمانی که ما در یک درگیری در نویسندگان ، این است که چگونه من مقابله با فشار به ازدواج است. اگر چه من نمی پیدا کردن کسی ؟ پس از آن من فقط باید به زندگی خودم که خیلی بد نیست,” او می گوید. با این حال او هشدار می دهد در برابر تلاش ‘و’ روش هنگامی که شما بر روی لبه یک صخره “است که به خوبی به پایان نمی,” او آمده با خنده.

فصل دو از Pushpavalli در دسترس است در آمازون نخست تصویری از مارس 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>