من نمی بینم که چرا شما آن را تغییر دهید: Warner می پیوندد بحث در بزاق به درخشش توپ

ستاره های استرالیا, درب بازکن, David Warner می کند نیاز به لغو استفاده از بزاق به درخشش توپ کریکت رزومه در پست COVID-19 جهان به عنوان او احساس می کند آن است که بیشتر یا کمتر خطرناک تر های تغییر اتاق با بازیکنان دیگر.

حدس و گمان وجود دارد که با استفاده از بزاق به درخشش توپ متوقف خواهد شد برای کاهش خطر ابتلا به عفونت بسیار مسری که بین المللی کریکت ری استارت.

“شما های تغییر اتاق و شما در حال به اشتراک گذاری هر چیز دیگری من نمی بینم که چرا شما باید برای تغییر آن” وارنر گفت: ‘کریکت.com.au’.

“آن را در جریان بوده است در اطراف برای صدها سال در حال حاضر من نمی توانم به یاد کسی که مریض شدم با انجام آن. اگر شما در حال رفتن به قرارداد یک اشکال من فکر نمی کنم آن را می خواهم لزوما فقط از آن.

“من بیش از حد مطمئن هستم اما من جایی برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا یا نه ما باید یا نباید (با استفاده از بزاق به درخشش توپ). آن را به ICC و بدن حاکم برای تصمیم گیری است.”

با این حال سابق سریع کاسه شان Tait معتقد است این مهم است که باز در مورد تغییرات و استفاده از بزاق می تواند تبدیل به یک چیزی از گذشته.

“من هرگز از طرفداران بزرگ از بزاق بر روی توپ بسیار خوب واقعا” Tait گفت.

“ما باید برای باز کردن به برخی تغییرات احتمالی وجود دارد.”

موضوع قانونی از توپ دستکاری منجر به تقسیم نظرات با غرب هند سرعت بزرگ مایکل برگزاری گفت آن است که کمی “خود متناقض” در حالی که آفریقای جنوبی افسانه آلن دونالد باز بودن به این ایده.

در میان دیگران حلاجی بزرگ Sachin Tendulkar گفت: بازیکنان خواهد بود با احتیاط با استفاده از بزاق به درخشش توپ در حالی که پاکستان افسانه وقار یونس سابق هند هاي Ashish Nehra و عنکبوتی که تار میتند Harbhajan Singh حمایت کرده اند استفاده از تف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>