من متوجه نشد AR Rahman در نخست: Kamal Haasan

دو تا از بزرگترین نامها سینمای هند — Kamal Haasan و AR Rahman — رو با هم به صورت مجازی و تعامل نشخوار در زندگی, هنر و همه چیز را در میان. مکالمه بود که بخشی از “Thalaivan Irukkindran’ سری سرگرمی کانال باز Pannaa شد تعدیل توسط VJ Abishek رجا در Instagram.

رحمان پا زدن شروع جلسه توسط reminiscing در مورد خود را در اوایل روز با آهنگساز-پدر RK Shekhar و چگونه او فقط پنج سال از زمانی که او پا به دالان AVM Studios باعث یک “شما بیش از حد ؟” پاسخ از کمال. جایزه اسکار برنده لمس بر اهمیت فرهنگی از مدرس در ’80s در و چگونه شهرستان شد “از نقطه ذوب جنوب هند” با توجه به عملکرد جنوبی صنعت فیلم. کمال رنده گفت که او ترجیح می دهد به تماس مدرس به ‘ملی سینما را گرفت. “مردم می گویند آن را در بمبئی. اما چگونه بسیاری از تامیل فیلم به ضرب گلوله کشته شدند وجود دارد ؟ در حالی که در تامیل نادو بنگالی, Telugu Malayalam, کانادا و فیلم هندی به ضرب گلوله کشته شد,” او گفت: “من شاهد Shammi Kapoor تیراندازی در اینجا و محمد رفیع آواز در همان AVM Studios.”

پس از رشد تا گوش دادن به Tamil songs, رحمان گفت که بسیاری از آشنایان بودند Malayalis از پدر خود مشغول به کار در درجه اول در Malayalam سینما. “من استفاده می شود برای طلب تامیل موسیقی و به شدت می خواستم به کار در اینجا,” او گفت:. این است که چگونه او فرود آمد یک فرصت برای کار با آهنگساز افسانه ای Ilaiyaraaja کسی که با او کار می کرد در زیر برای یک سال و نیم.

شکستن موانع

این دو مورد بحث خود را در اوایل ورود به این زمینه و چالش های هنرمندان در تبیین افکار خود را و آنها را تبدیل به یک قطعه از هنر است. “شعر هستند و نه فقط کلمات و باید با عمیق فلسفی معنا که در آن با استفاده از دو واژه در واقع نشان دهنده جهان است. من تا به حال که در تعداد بسیار کمی از آهنگ” گفت: Rahman. احساسات شد موافقت با کمال که بازگو سختی او مواجه شده چگونه او خوش شانس بود برای پیدا کردن یک مخاطب در کرالا زمانی که ویشنو Vijayam تبدیل به یک بمب دارای قدرت تخریبی. “این جایی که من آموخته سینما. دیگر جای K Balachander. من خوش شانس برای دیدار با مردم مانند Bharathiraja و Anathu بودند که نقش تعیین کننده ای در شکل دادن به زندگی حرفه ای من,” او گفت:.

اغلب شناخته شده به فکر می کنم و فیلم را جلوتر از زمان,’ کمال گفت که او قادر به زندگی کردن که به شهرت و کشف رحمان خیلی بعد و پس از او با همه جشن. “من کاملا پوشانده توسط Raaja” گفت: Kamal. رحمان تا به حال یک فندک با پاسخ ساده است: “من بسیار افتخار از آن است. در واقع موسیقی باعث می شود شما وفادار است.”

خواسته مورد نظر او از رحمان آهنگ کمال اعتراف کرد که او موفق به گرفتن توجه داشته باشید از او “این یک کار دشوار برای یک فرد با استعداد به زندگی در جامعه ای است که حتی به یک نوع نگاه است. او را شکست که از طریق درب شیشه ای و اعتبار می رود به Balachander و مانی راتناما,” او گفت:.

این بازیگر همچنین افزود که او به طور مداوم را شگفت زده کرد توسط رحمان زمانی که او شروع به “توجه” است و او ابداع خود و موسیقی خود را در هر مقطع زمانی. “من احساس الگوی هنگامی که او با مانی راتناما. اما او شکست آن است. در واقع من تحت تاثیر قرار توسط ‘Kappaleri Poyachu’ [هند] در ابتدا و حتی گفته شانکار” گفت: کمال و اضافه میکند: “اما به پایان رسید و آهنگ نبود مشابه به عنوان قبل از.”

همچنین بخوانید: دریافت اولین روز اولین نمایش’ خبرنامه هفتگی ما از دنیای سینما در صندوق پستی خود را. شما می توانید اشتراک به صورت رایگان در اینجا

ستاره متولد شده است

در راه هر دو کمال و رحمان که یک حرفه ای مشابه مسیر آنها آغاز شده و در سن جوانی شد و لب گنده ستاره خود را. رحمان تعجب که چگونه او به کار گرفته ارتفاع ستارگی زمانی که او نسبتا جوان بود. کمال, از سوی دیگر, تا به حال یک داستان جالب به روایت در مورد یک پسر (Dhasarathan) که بازی Pachai در Kalathur Kannamma. این Vishwaroopam ستاره گفت که او استفاده می شود به او را تحسین و حسادت استعداد خود را. “او یک یا دو سال بزرگتر به من و تقریبا تا به حال درک همه چیز — از آواز به رقص. او حتی به یک مدیر قبل از من. اما تنها مسئله او را تبدیل به یک الکلی است.”

رحمان گفت که کار بر روی Kamal Haasan , هند بود به چالش کشیدن برای او به عنوان یک آهنگساز است. “این حق پس از Muthu که ما شروع به هندبود که دیگر مسئله مهمی است. به عنوان یک فن از کمال آقا من هیجان زده بود به کار با او. در آن نقطه احساس می کردم که همه چیز در آینده در محل گفت:” آهنگساز.

این موضوع مشترک بین این دو جدا از K Balachander, سوري و lyricists Vaali و Kannadasan است K Viswanath. “او مدیر که من از دست رفته کار خود را در اول گفت:” رحمان و اضافه میکند: “او کسی است که افروخت علاقه من در موسیقی. فیلم های خود را با کمال آقا بودند و نقاط عطف.”

وقتی پرسیده شد که به نظر به زودی به منتشر شد فیلم که نشانه نوشتن اولین رحمان کمال گفت که یک هنرمند باید “ابعاد مختلف” برای او/او. “چیزی وجود دارد آرام در مورد رحمان که من واقعا دوست دارم. او باید یک خنک و آرام بچه در مدرسه. او هماهنگ در داخل و, بنابراین من نمی خواهد تعجب اگر او می نویسد و یا هدایت.”

آنها

Kamal Haasan و AR Rahman کار کرده اند با هم در دو فیلم هندی و Thenali. آنها در حال پیوستن به دست پس از نزدیک به دو دهه در Thalaivan Irukkindranکه کمال پوشیدن کارگردان کلاه هنوز دوباره. این بازیگر گفت که این یک تجربه لذت بخش کار با رحمان با تشکر از “فضای سرد و بدون هر گونه نیروهای خارجی و یا سیاست”. “شما لازم نیست برای آماده سازی زیاد است و من به یاد داشته باشید راه ما brainstormed در یک آهنگ. بعد از این همه سال هنوز هم سحر و جادو بود برای من,” او گفت:.

این آهنگ که کامل شد با اشاره به این گزارش بخشی از Thalaivan Irukkindran. بدون مشخص کردن مقدار در مورد آهنگ او افزود که این یکی از رحمان بهترین. “من هرگز تا به حال یک آهنگ که قبل از. ما خیلی هیجان زده ایجاد این است که من سمت چپ خود را ضبط سالن در 2.هستم. ما اولین کار برای ترکیب و او [رحمان] پرسید که آیا من می توانم نوشتن. من به پایان رسید نوشتن آن توسط 8.30 و آهنگ ضبط شده بود پیچیده آن شب.”

به عنوان هنرمندان, رحمان تعجب که چگونه گاهی اوقات آنها را تحمل نمی کند میوه ها برای کار خود را. او به نقل از مثال Dil Se و ولرم پذیرش آن در شمال کمربند. “من رفت بین studios در ما و من با یک خانم که آمد در حال اجرا به من و گفت: “لطفا به من بگویید مانی راتناما که من دیده ام Dil Se 40 بار’.” کمال مداخله در این نقطه به می گویند که آهنگ آنها ایجاد کرده است “trippy” طبیعت به آن را فقط مانند Dil Se‘s album.

با ورودی از Srivatsan S

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید