“من بصورتی پایدار و محکم ایستاده با ترانس جامعه’: Rupert Grint واکنش نشان می دهد به J. K. Rowling نظرات

بازیگر Rupert Grint اتحاد پیوست سابق خود شرکت ستاره دنیل رادکلیف و اما واتسون در حمایت از ترانس مردم پس از هری پاتر خالق J. K. Rowling گذراند طولانی و شخصی مقاله در پاسخ به خشم او برای جلب نظرات او در جامعه است.

رولینگ نوشت: یک وبلاگ که در آن او نیز بیرون آمد به عنوان یک تجاوز جنسی و خشونت خانگی بازمانده پس از او برانگیخت در توییتر هنگامی که از او انتقاد کنم که با استفاده از عبارت “افرادی که عادت ماهانه” و فرض شده است که بحث از هویت و نادانی بیولوژیکی ،

Grint که بازی رون ویزلی در هری پاتر فیلم گفت: او انعکاس احساسات بیان شده توسط همسالان خود.

“من بصورتی پایدار و محکم ایستاده با ترانس جامعه و اکو احساسات بیان شده توسط بسیاری از همسالان من. ترانس زنان زنان هستند. ترانس مردان مرد هستند. همه ما باید از حق زندگی با عشق و بدون قضاوت” 31 ساله بازیگر در بیانیه ای گفت به بار.

رادکلیف که اولین بازیگر هری پاتر فیلم حق رای دادن برای بیان مخالفت با رولینگ اظهارات نوشت: یک مقاله برای ترور, پروژه, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به مداخله در بحران و خودکشی پیشگیری از تجاوز مردم است.

“زنان تغییر جنسیت زنان هستند. هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا من” این بازیگر که با بازی عنوانی پسر جادوگر گفت.

واتسون که بازی هرمیون گرنجر مشترک نظر خود را در جنجال و بدون نام بردن از کی رولینگ.

“ترانس مردم که آنها می گویند آنها و شایسته را به زندگی می کنند زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته آنها نیست که آنها می گویند آنها” او هنوز توییتی.

Eddie Redmayne که نقش Newt Scamander در رولینگ هری پاتر اسپین آف فوق العاده جانوران, گفت که او می خواست موضع خود را در این موضوع روشن است.

“احترام به فراجنسیتی مردم باقی می ماند فرهنگی ضروری است و من در طول این سالها تلاش کرده اند به طور مداوم آموزش خودم. این یک فرایند مداوم,” Redmayne در بیانیه ای گفت به انواع.

این بازیگر نیز شناخته شده برای نقش خود به عنوان لیلی البه اولین کسی در تاریخ به انجام یک مرد-به-زن شرایطی عمل جراحی در این بیمارستانگفت: او هرگز صحبت از طرف جامعه اما درک می کند که آنها “خسته از این ثابت: برو” از هویت خود است.

“من مخالف با جو نظرات. ترانس زنان به زنان رغبت مردان به مردان و غیر دودویی هویت معتبر,” او اضافه شده است.

بسیاری در هالیوود از جمله دیگر هری پاتر بازیگران مانند بانی رایت و Evanna Lynch, نیز صحبت کرد تا در حمایت از ترانس جامعه است.

رولینگ توضیح

در مقاله رولینگ گفت: اگر کسی می تواند به عنوان خوانده شده ذهن آنها درک کنند که زمانی که او می خواند در مورد ترانس زن در حال مرگ را در دست یک مرد خشن و او می ایستد در “همبستگی و خویشاوندی” با آنها.

“من یک حس احشایی از ترور که در آن کسانی که ترانس زنان باید خود را صرف آخرین ثانیه بر روی زمین چون من بیش از حد شناخته شده اند لحظات کور ترس زمانی که من متوجه شدم که تنها چیزی که من رو زنده نگه داشت لرزان خود داری از من مهاجم است.”

این نویسنده گفت: تصمیم او به ذکر این جزئیات بود و نه تلاش برای جلب همدردی و همبستگی با تعداد زیادی از زنان با مشابه تاریخچه “چه کسی بوده است نامفهوم به عنوان افراد متعصبی برای داشتن نگرانی های اطراف تک جنس فضاهای”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید