من به زمان بیشتری برای بازیابی: Deepak استان

تعویق لیگ به دلیل همه گیر شده است به عنوان یک موهبت در لباس مبدل برای هند رسانه-هاي دیپاک استان به عنوان تاخیر به او داده زمان به دست آوردن مجدد کامل تناسب اندام از پشت پایین تر خود را آسیب.

چهارمحال و پایدار یک شکستگی استرس در خود را به عقب پایین تر میدوی از طریق ODI سری در برابر غرب هند در ماه دسامبر سال گذشته که حکومت او را از عمل تا پایان ماه مارس.

“زمانی که همه چیز در کنترل شما وجود دارد که شما می توانید انجام دهید. من تمرکز بر روی آنچه که من می توانید انجام دهید که در طول زمان. من در تلاش برای یادگیری چیزهای جدید تمرکز بر تناسب اندام من — به عنوان شما می دانید که من مجروح شد و برگشت. این به من می دهد زمان بیشتری برای بازیابی” 27 ساله و نقل است گفت: در Chennai Super کینگ وب سایت رسمی.

از دست رفته بازی

او اعتراف کرد که او را از دست رفته CSK اول چند بازی اگر IPL 2020 آغاز شده بود به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 29.

“تا به حال IPL فصل شروع شده است در زمان, من می خواهم که از دست رفته چند مسابقات گفت: استان که شش تا 7 (از جمله hat-trick) در برابر بنگلادش در سال گذشته اعلام شد ICC T20I عملکرد سال است.

IPL 2020 که قرار بود بازی از 29 مارس شده است به حالت تعلیق تا 15 آوریل با وضوح و در عین حال بر این که آیا آن را پیش بروید.همه در همه ،

چهارمحال و گفت: این یک زمان دشوار برای همه اما نیاز ساعت است به ماندن بگیرید امن و مثبت است. “این واضح است که یک زمان دشوار برای همه ما همه چیز را به آینده متوقف. از دست دادن کسب و کار و شغل به خصوص برای دستمزد روزانه کارگران است.

“امن یادگیری چیزی جدید در حال حاضر که شما هم. مثبت ماندن, ماندن در زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید