I-League | Indian فلش stuns 10-مرد شرق بنگال

هند فلش سوار بر آن کاپیتان Vikram Pratap Singh را 59 دقیقه گیج ناراحت 10-man شرق بنگال 1-0 در I-لیگ روبرو می شوند در کلینی ورزشگاه در روز شنبه.

این عملکرد فوق العاده در توسعه طرف دوم برنده شدن ممکن است تغییر کرده و موقعیت خود را در جدول, اما از آن خواهد شد تقویت روحیه برای تور جوانان است.

EB نگهداری پایین-رتبه فلش تحت فشار توسط توطئه چندین حرکت و درآمد و طی آن 12 گوشه ها در داخل پنج دقیقه.

اما قرمز-و-طلا تیپ این حملات نمی واکشی نتیجه مورد نظر با توجه به آن به جلو’ زیر پر به پایان رساندن.

سخت کوش فلش دفاع led توسط دروازه بان Lalbiakhlua Jognte ساخته شده آن را سخت تر برای EB.

فلش رشد اعتماد به نفس در اواخر نیمه اول و بهبود بازی خود را برای قرار دادن EB دفاع تحت فشار پس از سوئیچ به پایان می رسد.

Nikhil راج گذشت به Givson سینگ که نورد آن را به حق خود را. Vikram شات تیز یکی بالا به شبکه در اطراف علامت گذاری به عنوان ساعت برای قرار دادن فلش در پیش است.

EB ناامیدی نشان داد اما نتوانست به گل تساوی. آن را به میدان فرستاد موثر مهاجم Ansumana Kromah در 63 دقیقه است. این لیبریا مشبک یکی در عرض چند دقیقه بود اما مشخص کردن سمت. در 85 دقیقه او از دست رفته نگهدار.

EB که تا به حال 24 عکس در هدف تا به حال بیشتر خجالت در فروشگاه. یک نا امید Marcos de la Espada او زرد دوم و در نتیجه قرمز در لحظات قبل از مرگ میزبان دچار چهارم آن از دست دادن. در یک حرکت ورزشی EB طرفداران تشویق فلش’ پسران خود را شجاع نشان می دهد.

نمرات: هند فلش 1 (Vikram Pratap Singh 59) bt شرق بنگال 0.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر