I-League | Mohun بگن فراز پنجاب FC

Mohun بگن cruised برای چهارمین دوره متوالی به پیروزی داونینگ پنجاب FC توسط انفرادی هدف در I-لیگ برتر در خانه خود زمین کلینی ورزشگاه در روز یکشنبه.

پیروزی کمک کرد Mohun بگن تحکیم موقعیت خود در بالای جدول باز کردن یک نه نقطه سرب بیش از آن نزدیک ترین رقیب — پنجاب FC.

سنگال مهاجم Babacar دیورا یافت تنها هدف از این برخورد در اواخر نیمه اول به دیدن 2015 قهرمان جمع آوری کامل سهمیه بندی از نقاط و گسترش آن شکست نخورده اجرا به نه منطبق است. بگن در حال حاضر برگه 26 امتیاز از 11 بازی.

میزبان رفت و برای کشتن اولیه و باز کردن پهلوها در تلاش برای تغذیه سنگال به جلو در جعبه اما پنجاب دفاع برگزار شد ، V. P. Suhair همکاری دیورا آمد نزدیک به اتمام اما برای اولین بار او را دیدم هدر در یک Joseba Beitia گوشه رفتن بیش از 20 دقیقه است.

بگن تقریبا در بر داشت هدف دوباره در 39 دقیقه زمانی که پاکستان نپال دروازه بان Kiran انلاین خرابکاری در حالی که تلاش برای حذف صلیب از Ashutosh مهتا. Suhair سعی در ضربه محکم و ناگهانی هدر بر روی هدف به توپ دوباره خاموش ‘حافظ. اما بی باک, هافبک برزیلی Danilo Augusto قطع آن را خارج از خط.

پنجاب دفاع در نهایت تسلیم بی امان بگن تلاش در 42 دقیقه زمانی که دیورا رسیده یک پرتاب بلند از Dhanachandra سینگ و راننده سرشونو تکون دادن خانه.

بگن رفت و برای شکوه بیشتر پس از شکستن اما موفق نشد علی رغم بهترین تلاش. میزبان را پیدا علامت برای بار دوم در دقیقه 61 زمانی که خود را مدافع فرانسیسکو Morante flicked خانه Beitia ضربه آزاد. اما هدف مجاز بود برای خاموش سمت.

Beitia تا به حال یکی دیگر از شانس خوب در 77 سالگی دقیقه اما اسپانیایی باقی مانده متمرد و بیش به ضرب گلوله از نزدیک است.

نتیجه: Mohun بگن 1 (Babacar دیورا 42) bt پنجاب FC 0.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر