“من دوست دارم که در خانه’

بازیگر-کارگردان نصیر الدین شاه فکر می کند که ساخت یک فیلم کوتاه بسیار سخت تر نسبت به کارگردانی طول کامل از ویژگی های. “این همان است که به عنوان یک داستان کوتاه در برابر رمان. شما باید موجز و دقیق” او می گوید هندو در یک تماس تلفنی سریع در آستانه انتشار جدید کوتاه است که او عمل کرده است در Karan راول را نیمه پر.

این فیلم بخشی از یک فیلم کوتاه جشنواره متشکل از نه فیلم در همه قدرتمندی است که در ZEE5 OTT پلت فرم امروز. هشت دیگر به کارگردانی Sonam Nair Satarupa Sanyal, Navjot Gulati, رام, کمال Mukherjee, در میان دیگران, ستاره نام های شناخته شده مانند, Rhea Chakraborty, Shriya Pilgaonkar, Rajeev Khandelwal, Sumeet Raghvan سلینا برآورده شدهاست, Lilette Dubey, Rajit Kapur, Rajat Kapoor, Abhishek بانرجی و بیشتر و به قول سراسر ژانرهای متنوع — عاشقانه, درام, هیجان انگیز, کمدی.

عجیب و غریب اتصالات

بدون دادن دور, بسیار, آنچه که یکی می تواند آشکار در مورد نیمه کامل است که آن را در مورد دو مرد که در مسیر اتفاق می افتد به صلیب در یکی از سرنوشت ساز شب بارانی و عجیب و غریب اتصال آنها پیدا کردن در هر یک از دیگر. این فیلم دارای Vikrant Massey همکاری بازیگران با شاه.

ممکن است آن را سخت تر برای روایت یک داستان کوتاه با فقط چند صحنه به فراغت اما شاه که پنج کوتاه پشت سر او احساس می کند که این فیلم کوتاه را با جنبش ارائه می دهد فیلمسازان بسیاری از آزادی خلاق. هر دو وقتی که می آید به افراد و روایت را به عنوان به خوبی به عنوان آنها چگونه باید ساخته شود. “آنها می آیند بدون indulgences مانند جعبه دفتر مجموعه در حال خطر ابتلا به رایگان و کمک به فیلمسازان با سنگ تیز کردن مهارت خود را. آنها ممکن است در آینده را از ویژگی های خوب فیلم” او می گوید.

به چالش کشیدن متوسط

شاه سریع به اشاره است که بسیاری از فیلمسازان در 20s خود را. “من آن را تحریک کننده به کار با جوان تایمر برای اولین بار,” او می گوید عفونی انرژی است که آنها را به مجموعه. اما, آن است که می گویند که او موافق به انجام هر اسکریپت است که می آید راه خود را. “اما من به عنوان خوانده شده هر یک از آنها را با دقت و ارائه پیشنهادات من,” او می گوید. بنابراین آنچه در آن بود در مورد نیمه پر که هیجان زده او ؟ “شوخ طبعی. این واقعیت است که آن را اعتصاب یک نکته مثبت” او می گوید.

نه تنها کارگردان آن را شاه اولین تفرج با او همکاری بازیگر مسی به عنوان اگر او تا به حال دیده و قدردانی کار خود را به خصوص در Konkona Sen Sharma را مرگ در Gunj و Alankrita Srivastava رژ لب من Burkha. خیلی از فیلم تساوی از خود دادن و گرفتن است. چه کار کرده بود شاه برابری این ارز با مسی. “من بسیار خوشحالم که شرکت من, بازیگران, بحث در مورد عصبی بودن و در حضور من. من برای پیدا کردن آن نگران کننده است. Vikrant اجازه نداد که در راه دریافت کنید. او overawed می گوید:” شاه. آنها فقط با هم رفت و از طریق اسکریپت تغییر چند خط و انجام شد. “او بسیار پاسخگو و رسا بازیگر می گوید:” شاه.

این فیلم به ضرب گلوله کشته شد بیش از فقط یک شب یکی دیگر از جنبه های او در مورد کار در کوتاه. “شما باید به عرق و تقلا برای هفته [برای ویژگی های] در زمان در مکان های ناراحت کننده,” او می گوید.

شاه بود که در فتح پور در Shekhawati منطقه تیراندازی برای یکی دیگر از سری وب سایت در حال حاضر. اما همه چیز را به توقف ناگهانی آمد که مستند اعلام شد.

به او گفته بود هندو earlier او شده است صرف وقت آزاد در دست در حال حاضر خواندن آنتونی بورگس. که او در حال حاضر می افزاید: شکسپیر و فیض احمد فیض. “صادقانه بگویم من احساس بدبختی و خفه در همه. من دوست دارم که در خانه” او می گوید. او همچنین کار بر روی چیزی پیش رو برای آینده ؟ “در واقع من تدوین جدید [تئاتر] تولید در سر من بر اساس نامه های رد و بدل شده بین فیض و همسر خود را زمانی که او در زندان بود,” او می گوید. در کلمات خود آن را در نهایت همه چیز در مورد زمان صرف شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>