زندگی من و جوک آمده است: Stand-up comedian Praveen Kumar در ‘Mr مرد خانواده’

Upma عاشقان نیاز به متحد. آنها نیاز به یک فایل پیل برابر کمدین Praveen Kumar. و یا شروع یک درخواست آنلاین. و یا بهتر است هنوز هم جنگ.

این بنگلور-بر اساس کمدین آخرین تامیل نشان می دهد, آقای, خانواده, مرد, طول می کشد لیبرال حفاری در فروتن upma و ستایش بریانی به دسته شمشیر. آن است که یک کمدی مسیر که واقعا کار می کند با مخاطبان خانواده که Praveen می گوید که او “هدف اصلی”.

“هدف من این است که استندآپ کمدی را باید تماشا هر کس در خانواده و توسط جوانان به تنهایی می گوید:” Praveen. در آن پیگیری Praveen می رود در مورد توصیف زندگی روزمره و در تعامل با همسر و دخترش در جزئیات در نتیجه استخراج خنده از مخاطب. شخصیت های دیگر که به شکل یک بخش عمده ای از خود نشان می دهد نه افراد یا موضوعات روند: آن است که برق را که نمی دانم از کجا اصلی سوئیچ و نقاش که نمی تواند صحبت می کنند اما هر چیزی هندی.

“من را در یک گوشه به صورت 24 ساعت و درخواست من برای نوشتن جوک و من احتمالا قادر نخواهد بود به” او می گوید. اما اگر شما به او اجازه دهید زندگی می کنند زندگی خود را — خرید رفتن با همسر و بازی با کودکان و نوجوانان آپارتمان — Praveen احتمالا باید یک کتاب کامل از مواد به انجام. “زندگی من و رفتن با جریان. هر زمان که وجود دارد این است که برخی از درام وجود دارد همیشه با شوخ طبعی و یک داستان است که می توان از آن مشتق شده است.”

او داستان واقعی (“قند-پوشش داده شده با تاپیک”) هستند که بازی کردن در خانه خود و همسر و دخترش در کلمات خود او بزرگترین منتقدان. “من در مقابل آنها انجام قبل از من در حال حاضر آن را در انجمن های عمومی. آنها بیشتر نمی, خنده, و اگر آنها را انجام دهید من می دانم که آن را بسیار عالی شوخی است.”

دیگر USP Praveen Kumar چیزی که مشهود است در Mr خانواده مرد و قبلی خود را ضربه 36 Vayathinileاست که از آن بیبهره است innuendos جنسی و فحش که دیگر ایستاده-استفاده از یو پی اس های کاملا آزادانه. “من نمی crack یکی در مقابل مادر من می توانم ؟ من راحت انجام آن نوع از جوک ها در حال حاضر می گوید:” کمدین است که با استفاده از lockdown زمان با انجام سینمای تامیل آزمونها (از جمله آنهایی که در ستاره مانند Rajinikanth Ajith و ویجی) در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به هر چهارشنبه.

بعدی خود عمل می کنند که او در سرودن پایین در حال حاضر نیز نیست که هر یک از آنها را — برای آن است که در مورد زندگی واقعی داستان که اتفاق افتاده در یک روز. “این در مورد عروسی و پذیرایی” او نشان می دهد: “من امیدوار هستم برای نوشتن یک ساعته مواد در اتفاقات آن روز.”

که ممکن است نیاز به بعضی از خاطره برای 38 ساله Praveen در حال حاضر یک ” کامل شکم گنده طاس مرد خانواده که معلوم است خود USP. “سوپرمن بودن ممکن است آسان باشد اما به عنوان یک مرد خانواده است که سخت ترین چیزی که تا کنون” او امضا کردن.

آقای مرد خانواده است جریان در آمازون نخست تصویری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>