سعی کنید به عنوان او ممکن است Naveen ریچارد نمی تواند فرار میکند. به عنوان یک جنوب هند متولد شده در تامیل نادو و پرورش در بنگلور کمدین مجبور شد به یادگیری زبان در مدرسه و حتی شانس خوبی که به ثمر رساند در مورد این موضوع. مکالمات متاسفانه یک موضوع های مختلف در دسترس نباشد. “هندی به عنوان یک اجباری زبان دوم است به کار نمی رود. کلمات فقط نمی جریان می گوید:” 29 ساله که برای اولین بار روشن زبانی خود را موانع در وب سری ستاره بچه های ایران (2016). در آن سه سرخپوستان جنوب در فضا مفتضحانه البته hilariously موفق به برقراری ارتباط در صیفی جات (تلفظ ‘Jaaat’ توسط بچه های ایران) با یک بیگانه از the Raj Kachori گونه است.

در حال حاضر سابق وکیل revisits کاستی های خود را در یک کمدی جدید ویژه نسبتا Relatableکه premièred در 20 مارس. “من احساس می کنم مثل من تعلق در بنگلور و آن را کردم راست مخلوط از همه می گوید:” ریچارد در مورد محل خاص خود را. “من نمی خواهم برای رفتن بیش از حد بنگلور با من جوک یا بینندگان احساس قطع شده اما چیزی مثل من قادر به صحبت می کنند در Hindi خواهد زمین های بزرگ به خصوص وجود دارد.”

زنگ شخصی

به ویژه پس از یک سال و نیم از دقیق نوشتن و محاکمه بی شماری نشان می دهد. با کمدی ویژه انبوه شناور مورد در جریان سیستم عامل ساخت خود را به ایستادگی کردن ضروری بود. “من نمی توانم از یک کل خاص است و شما باید یک کمدی فن برای نشستن از طریق یک” می خندد کمدین و اضافه کرد که او در تلاش است واقعا سخت به ترکیب تغییرات در لحن کمدی. مانند یک طنز آمیز سفر مجموعه تراورس مشاهده جوک, داستان های احمقانه و تعجب در وسط نشان می دهد. “این است قبل از انجام شده است و من امیدوارم که از آن گرفته شده است به خوبی” مکث ریچارد سپس اعتراف و پس از ضرب و شتم “آن است که عجیب و غریب و عجیب و غریب چیزی است که به دور از یکنواختی از یک خاص است.”

تضمین شده است به خانواده پسند نسبتا Relatable است مالامال از حکایات — برخی از عجیب و غریب و دیگران کاملا عجیب و غریب است. اما ریچارد به شدت اصرار دارد که همه آنها واقعی حوادث است. مانند زمانی که او مورد آزار و اذیت غیر انتفاعی که استراتژی های فروش برای یک کودک بیمار شد و بدیهی است که بیش از حد است. حفاری برای حقیقت ساخته شده او را به انجام برخی از جدی آیفون حتی منجر به مراجعه به دفتر خود را با یک چهره-به-چهره تفتیش عقاید. “من تا به حال به انجام این شوخی در وجدان روشن است; اگر آن وجود ندارد, من می توانم نوشتن یک پایان بزرگ,” او می گوید.

اما به عنوان شانس آن را داشته باشد, ریچارد همواره جذب misadventures و غیر دولتی بود و مشروع نهاد. “من احساس وحشتناک اما در حال حاضر من واقعا درگیر در کمک به آنها را دریافت کمکهای مالی” او خنده اضافه کرد که آنها حتی او را دعوت به مهمان رئیس برای افتتاح پنج جدید توالت عمومی است. یک وضعیت ترسناک شبیه به طرح خود را نشان می دهد بهتر زندگی پایه و اساس است. “برای من مشکل است و اکثر مردم خواهد فرار از چیزهایی که من در راه رفتن به. اما من جان سالم به در برد تا کنون,” او می گوید. “[نشان می دهد] من می گویند برخی بسیار عجیب و غریب چیزهایی مانند آموزش کونگ فو به عنوان یک کودک اما من دروغ نمی. بسیار کمی وجود دارد که ساخته شده است.”

نگه داشتن آن نور

در چند سال گذشته کمیک فراتر از پایه تا مرحله و هموار راه را برای نمایشنامه کمدی وقتی که می آید به اصلی هند محتوا. او خوش خیم بنیانگذار سازمان غیر دولتی در بهتر زندگی پایه; جنوب هند به فضا پرتاب ماجراجو; عصبانی بی حرمتی کتابدار و یک میزبان از شخصیت های دیوانه خود را در طرح مورد در نقطه آزار دهنده کودک در ویژه مستقیما به سمت چپ.

اما در زندگی واقعی ریچارد نقطه مقابل آنچه که ما را دیده اند. “من مربوط به روآن اتکینسون که کاملا کسل کننده در زندگی واقعی است.” هر چند او اذعان می کند که هدایت تلون مزاج و احمقانه می آید به طور طبیعی در طی فرایند خلاق است. “من نمی باید سعی کنید بیش از حد سخت” او می گوید. که توسط ریچارد نام تجاری امضا طنز: نور دل گرم و فازی درست مثل او وعده نسبتا Relatablewill بود. “من می خواستم به بحث در مورد چیزهایی که حمل مردم را در یک بالون هوای گرم برای در حالی که کمی و آنها را فراموش کرده ام همه چیز” او آمده است.

نسبتا Relatable است که در حال حاضر در آمازون نخست تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی