در مارس 11, همه نوشته ها در Armaan Malik را Instagram حساب از بین رفت. به جای تک مرموز پست به نظر می رسد در 24 ساله خواننده صفحه: “من می توانم آن را ندارد.” صدها نفر از طرفداران پیام های ارسال شده از نگرانی. بیش از چند روز آینده بیشتر مرموز پیام دنبال کرد. در نهایت بزرگ آشکار وارد: ملک اعلام کرد که او امضا کرده است با Arista Records برای اولین بار به زبان انگلیسی واحد کنترل, که خواهد شد در سراسر جهان در 20 مارس.

افتخار میراث

Arista Records دارای نامی تاریخچه: از آن راه اندازی شد در سال 1974 توسط کلایو دیویس شد و در ارتباط با اعمال مانند ویتنی هوستون, Aretha Franklin and Whitney Houston. آن را دوباره راه اندازی شد در سال 2018 توسط سونی و موسیقی است و در حال حاضر رهبری hitmaker دیوید مسی است که با اعتبار نظارت بر بازدید از Shawn Mendes, Demi Lovato, نیک جوناس, قاتلان, Fall Out Boy, و, التون جان, در میان دیگران.

ملک هیجان زده است با این ماجراجویی جدید. “من همیشه می خواستم برای نوشتن و انتشار به زبان انگلیسی, موسیقی,” او می گوید. “من رشد کرده ام گوش دادن به بسیاری از زبان انگلیسی موسیقی و این یک تاثیر بزرگ: به خصوص پاپ و R&B. در واقع حتی زمانی که من نوشتن موسیقی من فکر می کنم در انگلیسی.” او دقت به تاکید است که تنها نیست در نتیجه یک سکته ناگهانی از شانس. “من نوشتن و ضبط مقدار زیادی از آهنگ انگلیسی بیش از چند سال گذشته با دوستان و نویسندگان در لس آنجلس,” او می گوید. “آن را فقط اتفاق افتاده است که یکی از دوستان من بازی چیزی از معدن به دیوید مسی و او احساس ما باید همکاری کنند. او به خصوص هیجان زده به می دانم که من یک هنرمند. هر دوی ما در حال هیجان زده پتانسیل تغییر وضعیت موجود است.”

درخواست تجدید نظر جهانی

وجود هر گونه رزرو در مورد آواز خواندن در زبان انگلیسی به عنوان یک خواننده? مالک می گوید که به خلاف این یک فرصت هیجان انگیز را بیشتر از هند به جهان است. “هند شناخته شده است برای بالیوود موسیقی اما فردی هنرمندان کمی به رسمیت شناختن. و زبان انگلیسی یک زبان جهانی” او می گوید. “من دوست دارم Hindi به عنوان جهانی به عنوان می گویند ، اما که نیاز به کل فرهنگی تغییر است. و تا آنجا که به لهجه می رود, شما متوجه باشید که این واحد منتشر شده است که از آن شده است آواز یک راه خاص است. من هرگز تلاش برای قرار دادن بر روی یک لهجه. من فکر می کنم آن را برای تلفن های موبایل بسیار جهانی است.”

آهنگ خود را در مورد کنترل رابطه که در آن یک فرد دارای سوء نفوذ بیش از دیگر. مالک می گوید او نوشت: این آهنگ بر اساس تجارب خود را با دوستان و آشنایان در اطراف او. “من برای آن کشیده شده و احساس آن خواهد بود جالب تم برای کشف. تا آنجا که ترانه می رود این یک خوش بین تعدادی است که خروج از معمول من عاشقانه اعداد هندی. همچنین bassline که می شنوید در این آهنگ که توسط من. من گیتار اما باس برای اولین بار بود,” او می خندد.

خوب تنظیم روند

ضبط در لا نیز معرفی ملک به مشترک بیشتر راه ضبط موسیقی است. “در بالیوود شما, آهنگساز ترانه سرا و تهیه کننده است که ایجاد آهنگ و سپس آن را به یک خواننده” او توضیح می دهد. “در اینجا ما یک مجموعه بزرگتر از مردم (همه آنها به نام نویسندگان برخی از نوشتن موسیقی دیگران نوشتن شعر) که ایجاد آهنگ با هم.” مالک می گوید تکرار سریع هستند و در بسیاری از عقب و جلو به طور مداوم با سنگ تیز کردن این آهنگ.

ضبط تنها با توجه به این فرایند مشارکتی بود فروزان سریع می باشد. مالک می گوید آنها این آهنگ را ضبط و در یک روز. “البته آن تصفیه شده است این آهنگ که شما می شنوید در 20 است بسیار متفاوت از نسخه اصلی ما ثبت شده است که روز. ما احتمالا 80 درصد از این آهنگ را انجام داده است که روز بسیار.”

در طول ضبط آنچه که بود از برای ملک بود که چگونه راحت او ساخته شده بود به احساس با نقص در آواز خود را. “من برای بدنام ضرب و شتم خودم تا اگر حتی یک سور است خارج از محل” او می خندد. “از سوی دیگر در حالی که ضبط در اینجا گاهی اوقات من می خواهم احساس من تا به حال خراب کردن چیزی اما من خواهد بود گفت: این کاملا خوب است. آنها می خواهم به من بگویید که معایب آن را صدا طبیعی و انسانی تر است.”

“من گوش دادن به مایکل جکسون و Michael Bublé” او می گوید. “در سال های دوستان من به من معرفی هنرمندان مانند Bruno Mars و کریس براون. این روزها من عاشق Charlie Puth و Ed Sheeran. آنها کامل هنرمندان. نه تنها آنها می خوانم اما آنها در نوشتن و تولید موسیقی خود را به عنوان به خوبی.”

در خط لوله

این استراتژی به انتشار تک و ارزیابی پاسخ قبل از انتشار بیشتر ؟ مالک می گوید وجود دارد بیشتر آهنگ ها در این خط لوله که قطعا در ماه های آینده منتشر. آیا آنها انتشار یک آلبوم و یا یک قسمت است که هنوز بلاتکلیف است. هیچ یک از این بدان معنی است که ملک را به خود موسیقی هندی که او را مانند یک ستاره است. طرفداران می توانند انتظار پیشرفت های هیجان انگیز “یک زن و شوهر از فیلم منتشر شده در آینده هستند. اما من به دنبال به جلو به انجام بیشتر غیر موسیقی فیلم. من برنامه ریزی برای شروع خود من اثر به عنوان خوب,” او می گوید.

ملک می خندد هنگامی که در مورد خواسته خود Instagram استراتژی: “بسیاری از طرفداران نگران بودند که من در حذف خاطرات قدیمی. که درست نیست. آنها با من باقی می ماند برای همیشه لطفا برای. من صرفا بایگانی نوشته ها. این یک تخته سنگ پاک در Instagram چون من فکر می کنم از این به عنوان یک سفر جدید برای من است. شما می توانید آن تماس بگیرید, Armaan 2.0.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی