من سعی می کنم بی باک وقتی که من انتخاب من فیلم: Aditi Rao Hydari, است که به دنبال به جلو به ‘Sufiyum Sujathayum’

Aditi Rao Hydari, نمی توانید صبر کنید به “در آغوش گرفتن افرادی که از دست من و عشق بسیار سخت است. و سپس با عجله به ساقه!” کلاسیک رقصنده-خواننده-بازیگر has been locked down در خانه اش در حیدرآباد که در آن او شده است نگه داشتن خودش مشغول “رقص کلاری, Ashtanga yoga, تماشای فیلم….”

با ابتلا به MetroPlus بیش از یک چت تصویری, Aditi می گوید: او است که به دنبال به جلو به اولین OTT انتشار در زندگی حرفه ای او — او Malayalam movie, Sufiyum Sujathayum, است که خود را برتر جهان در آمازون نخست ماه آینده. “در ابتدا من نا امید شده بود که فیلم نمی خواهد که یک تئاتر آزاد است. اما پس از آن من احساس میکنم این وظیفه من برای حمایت از تولید کننده. این شده است یک زمان دشوار برای صنعت. خانه تولید شده است بسیار استقبال و با توجه به مقدار زیادی از آزادی به عنوان یک هنرمند. پس از آن من به نوبه خود به مرحله و با آنها ایستاده. در حال حاضر من هیجان زده است که من بخشی از اولین مالایالام فیلم منتشر خواهد شد در یک جریان پلت فرم می گوید:” این بازیگر.

آن است که یک “مسیر شکستن تصمیم” و او احساس می کند که با OTT سیستم عامل تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما در طول این مستند فاز سه فیلم را تماشا توسط بسیاری از مردم در سراسر جهان است. “وجود دارد یک بینندگان برای Malayalam سینما به دلیل مطالب شگفت انگیز آن تولید شده است در طول سال,” او اضافه می کند.

A poster of ‘Sufiyum Sujathayum’

Aditi نمی خواهند به نشت لوبیا در شخصیت او Sujatha برای او نمی خواهند بینندگان به رویکرد شخصیت با هر گونه مفاهیم preconceived. Vijay ببو [تولید کننده Sufiyum Sujathayum] تا به حال نزدیک شدن او با این نقش زمانی که او تا به حال پایین آمدن به کوچی به انجام در جوایز فیلم’ شب. هنگامی که او شنیده ام داستان او بلافاصله پس از توافق به آن را انجام دهد.

در این “موسیقی داستان عشق” به کارگردانی Naranipuzha Shanavas Sujatha است به Rajeev, بازی های برگزار شده توسط Jayasurya اما او گذشته که در آن او در رابطه با یک صوفی کشیش. “من تا به حال به انجام بسیاری از خواندن برای این نقش بود و مربی به من کمک کند. من نمی توانم به شما بگویم هر چیزی در مورد آنچه که دقیقا من تا به حال یاد گرفتهاید!” او خنده.

نقش به یاد بیاورید

  • او اولین فیلم Sringaram, در تامیل که در آن Aditi بازی devadasi برنده سه جایزه ملی و دو تامیل نادو دولت film awards. در بالیوود او با امثال Rakyesh Omprakash Mehra, Sudhir میشرا Imtiaz Ali, Bejoy Nambiar و Sanjay Leela Bhansali. در میان فیلم های او دارای Kaatru Veliyidai نزدیک به قلب او. بنابراین بیش از حد Padmaavat. “من نیز لذت می برد این نقش در فیلم تلوگو Sammohanam. Bhoomi شد فیلم دیگری که به من یک مقدار زیادی از بازخورد مثبت است. دو تا از فیلم قبلی نیز ویژه یه Saali Zindagi و لندن و پاریس و نیویورک. دومی کاملا جلوتر از آن زمان” او می گوید.

این دومین فیلم در مالایالامی – اولین Mammootty-starrer Prajapathiکه همچنین اولین اکران از زندگی حرفه ای خود را. “اما Sufiyum Sujathayum احساس می کند بیشتر شبیه من اولین دلیل در Prajapathi من تا به حال مختصری نقش بود و من جوان و جدید که در آن زمان به اندازه کافی تجربه. این یک کامل شخصیت با لایه های بسیاری به آن” او توضیح می دهد.

در حالی که مالایایی زبان دشوار بود برای Aditi او تا به حال “هیچ مشکلی” با مواد غذایی است. “ما شات فیلم در Calicut [کالیکوت] است که مواد غذایی پناهگاه. من تا به حال همه نوع مواد غذایی خانه ساخته شده و تقریبا روزانه به لطف برخی از اعضای خدمه. من عاشق jackfruit و لذت بردم عصرانه, غذاهای به عنوان به خوبی. من نیز تا به حال مواد غذایی از برخی از رستوران های مشهور در منطقه است. این یک معجزه است که من نمی قرار دادن بر روی وزن بعد از شلیک” او می خندد.

Aditi Rao Hydari

داشتن یک راه طولانی آمده از او forayed به سینما Aditi نظر خودش خوش شانس به کسانی که فرصت حتی اگر برخی از آنها شده اند و نقش های کوچک که بیش از حد به عنوان شکننده و شخصیت مطیع. “از من خواسته شده که این سوال چند بار در مورد اینکه چرا من بیشتر از کسانی که آسیب پذیر تسلیم شخصیت. برای من آسیب پذیری یک قدرت است. بدون صدایی متوسط, من می خواهم بگویم که من سعی می کنم بی باک وقتی که من انتخاب من فیلم. صرف نظر از طول نقش من می خواهم بیننده به شخصیت اصلی. که چه سانجی [Leela Bhansali] آقا گفت: زمانی که گفت: “من در Padmavaat. او گفت: اگر چه من باید تنها محدود از زمان روی صفحه نمایش نقش یاد می شود و این که آیا درست آمده است,” او می گوید. او با بازی ملکه Mehrunnisa اول از Alauddin Khilji (Ranveer Singh) در این فیلم است.

Aditi اشاره می کند که چگونه بسیاری شگفت زده شدند هنگامی که او عمل کرده و در تامیل فیلم روانیبه کارگردانی Mysskin شناخته شده برای نام تجاری خود را از تاریکی و خشونت سینما. “او به ابعاد مختلف به شخصیت که به نظر می رسد ضعیف است. قاتل به نظر می رسد او خود را به عنوان ناجی به عنوان کسی که می داند او را” او می گوید.

در زبان های متعدد

در مورد کار در صنایع مختلف (Hindi Tamil Telugu و مالایایی), Aditi می گوید که او غرق پذیرش و نمی خواهید به مقایسه صنایع. “برای من جو ایجاد شده توسط مدیر. فیلمسازی و چگونه مجموعه ای از توابع است که به طور کامل در مورد کسی که کاپیتان تیم و چگونه صرف نظر از زبان و یا منطقه است. شاید آن را نیز با خود من شخصیت من شبیه یک اسفنج در تنظیم و من در را به تجربه با اعتماد” او توضیح می دهد.

ضرب و شتم مستند بلوز

  • پیدا کنم مثبت ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید به عنوان هنرمندان این است که برای ایجاد و شاد ماندن و به اشتراک گذاری است که مثبت و امید است. ما نباید آن را محدود به Instagram و رسانه های اجتماعی. ما در واقع می تواند سهم ما از زمان و منابع و مثبت با افرادی که در حال مبارزه برای زنده ماندن! این مستند مشکل است برای همه. در هر صورت ما پایین سوراخ خرگوش و نگاه منفی و یا ما را انتخاب کنید برای پیدا کردن مثبت در درون ما بنابراین ما می آیند از آن قوی تر و مهربان تر و دوست داشتنی تر سپاسگزار برای آنچه که ما را به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم که آن را بدتر از ما همیشه می تواند تصور کنید. من متوجه شدم وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ چیز مهم تر از عشق است. عشق به مردم و عشق به کار خود و عشق به محیط زیست برای کشور خود. عشق به آزادی خود را. عشق است و این راه حل به معنای واقعی کلمه همه چیز. آشکارا نه ویروس اما در راه آن می تواند به کار گرفته شود. من معتقدم که همه ما باید در نهایت.

نگاهی به زندگی حرفه ای او معتقد است که حتی اگر داشتن یک پدرخوانده است و چالش های آن, کسانی که با godfathers مجموعه خود را از چالش است. “من تا به حال ممکن است یک زمان سخت شدن فرصت ها و نوع نقش است که من می خواهم. اما من همیشه اعتقاد. چه درایوهای من این است که سینما و شهرت یک جایزه است. و در نهایت آنچه برای خود صحبت می کند که استعداد و پذیرش مردم و دوستداران سینما,” او می گوید.

هنگامی که قفل برداشته است او را پشت در مجموعه طراح رقص Brinda کارشناسی ارشد هی Sinamikaبازیگران Dulquer Salmaan و Kajal Agarwal. “در مورد این فیلم من قطعا می توان گفت که شما من را در نقش های مختلف,” او می خندد.

او همچنین به دنبال به جلو به کار با Vijay Sethupathi به زودی. “او در سطح دیگری از جمله باور نکردنی بازیگر.” یک فیلم در هر زبان هندی و ایرانی نیز در این خط لوله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر