“من می خواهم زندگی من بازگشت’: آلمانی ها در اعتراض مستند

پلیس آلمان با پوشیدن riot gear و ماسک صورت tussled در روز شنبه با ده ها تن از معترضان در تظاهرات در مرکز برلین علیه coronavirus مستند در زندگی عمومی است.

معترضان فریاد زد: “من می خواهم زندگی من برگشت” و برگزار شد تا نشانه و با شعارهایی مانند “حفاظت از حقوق اساسی” و “آزادی همه چیز نیست اما بدون آزادی همه چیز هیچ چیز است”

پلیس گفت در توییتر آنها را دستگیر کرده و بیش از 100 نفر است.

برخی از معترضان تلاش برای نگه داشتن یک فاصله از یکدیگر بر روی زمین نشسته و با پوشیدن ماسک, اما دیگران هم خوشه.

مانند ده ها تن از کشورها در سراسر جهان در آلمان قرار داده در محل دقیق محدودیت هایی در فعالیت عمومی به سرعت انتقال COVID-19 تحمیل آن مستند در 17 مارس است.

‘تلاش برای به دست گرفتن قدرت’

معترضان دست از روزنامه ها با عنوان “دموکراتیک مقاومت” که گفت: کروناویروس جدید است که تلاش برای به دست گرفتن قدرت توسط ترس. این مقاله به نقل از 127 پزشکان از سراسر جهان که سوال نیاز به سخت مستندات.

سخنگوی پلیس Thilo Cablitz گفت: اجازه داده شده بود برای یک روزنامه توزیع کمپین اما مقامات بهداشتی نداشته اعطا مجوز برای تظاهرات عمومی.

“در طول coronavirus بار و با توجه به مهار مقررات ما موظف به جلوگیری از تجمع” Cablitz گفت 180 افسران پلیس وظیفه بودند.

دادگاه قانون اساسی آلمان حکومت می کرد در اوایل این ماه که مردم حق دارند برای برگزاری تظاهرات اگر آنها پایبند به, اجتماعی, فاصله, قوانین, پس از معترضان به ارمغان آورد یک مورد استدلال کرد که مستند نقض آزادی تجمعات.

گل رز سفید جنبش مقاومت

روز شنبه برخی از معترضان نشسته مسالمت آمیز بر روی زمین در یک فاصله از یکدیگر برگزاری رز سفید در اشاره به رز سفید به جنبش مقاومت در برابر نازی ها.

A protester holds up a placard reading 'It's enough! Yes to Democracy. Resistance2020.de' during a demonstration against the lockdown imposed to slow down the spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Berlin, Germany April 25, 2020.

یک معترض نگه می دارد تا یک پلاکارد به خواندن ” آن را به اندازه کافی! بله به دموکراسی است. Resistance2020.de’ در طول یک تظاهرات در برابر مستند های اعمال شده برای کاهش گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در برلین, آلمان, مارس 25 سال 2020 است. | اعتباری عکس: رویترز

 

“ما امروز در اینجا … به ایستادن برای ما در نظر. برای حفاظت از حقوق اساسی و آزادی و بالاتر از همه آزادی بیان” گفت: یک زن برگزاری یک گل رز که به نام او تنها به عنوان ساندرا.

آلمان پنجم-بالاترین COVID-19 مورد کل پشت, ایالات متحده آمریکا, اسپانیا, ایتالیا و فرانسه. با این حال آن را نگه داشته و تلفات نسبتا کم پس از اولیه و آزمایش های گسترده.

تشویق و کاهش عفونت آمار و ارقام به دولت اجازه داده فروشگاه های کوچک دوباره در روز دوشنبه همراه با ماشین و دوچرخه فروشندگان و کتابفروشی ها اما اجتماعی فاصله قوانین در محل باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 3.

این کشور را تایید موارد افزایش 2,055 به 152,438 و مرگ و میر افزایش 179 به 5500 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد در روز شنبه – دوم بعد از کاهش سرعت در هر دو مورد و مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>