‘من می خواهم به عنوان بی باک به عنوان Guddo’

Srishti Shrivastava زندگی در Kandivali با مادر و مادر بزرگ در حالی که پدر او با این نسخهها کار در اندونزی. دو خاله اقامت در مجاورت. این دنیای کوچک از او در مگا شهرستان که در آن زنان و قانون است. در حال حاضر, اما آنها فراموش کرده اند که همه چیز و به نظر می رسد به کور توسط این واقعیت است که او در یک فیلم — Shoojit Sircar را Gulabo Sitabo — و نمی توانید بیش از چگونه به خوبی او عمل کرده است در آن. “‘Kaise kar payeen tum (چگونه شما را مدیریت برای انجام این کار)?’, آنها در حفظ و درخواست من و با استفاده از تمام توجه را بیشتر به خود محبوبیت” می خندد بازیگر جوان اضافه کرد: “ما در حال, هارد کور, زنان سرد!”

کمتر بیشتر است

بیانیه نشان دهنده خواهری می بیند در Gulabo Sitabo که در آن Shrivastava به عنوان Guddo نقش رهبر بسته است. او نقش فرزند ارشد Baankey را (Ayushmann,) سه خواهر و همراه با مادر, قوانین جای شب بسر بردن و نه تنها در محدوده خانه خود را, اما همچنین در این گروه از مستاجران که در زندگی فاطمه محال است. تحصیل کرده و آگاه و بلند پروازانه بی پروا و یک جنگنده برای او حقوق Guddo است لذتبخش آزاده حتی به عنوان او ریشه است و مسئول. “من می دانستم که زمانی که من خواندن این اسکریپت که شخصیت خواهد بود دیوانه سرگرم کننده,” او می گوید. این نقش او صعود با تشکر از مدیر ریخته گری Jogi ملنگ را چشم مشتاق. برای Shrivastava نبود در مورد مدت زمان حضور او بر روی صفحه نمایش اما واقعیت این است که او صحنه در فیلم بسیار قوی است. در حالی که این بازیگر با اعتماد به نفس بود که قسمت خوب بود, او هرگز تصور نمی کرد که پاسخ خواهد بود بنابراین قریب به اتفاق پست انتشار این فیلم آنلاین.

Guddo نیست دقیقا راه Shrivastava است که در زندگی واقعی است. “Ek toote phoote محال ke chhote se kamre mein راه راهی hai (او زندگی می کند در یک اتاق کوچک در یک ضعیف و ناتوان عمارت). اما چیزی است که وجود دارد و طراوت در مورد او. من می خواهم به عنوان بی باک به عنوان او است. به خصوص در [طول] مستند ما در حال تدریس به نه به ترس در مورد همه چیز,” او می گوید. این بازیگر رویکرد به تفسیر Guddo بود به انجام کمتر در صحنه و در عین حال باید بیشتر کنترل.

هر چند متولد در لکنو Shrivastava را بیشتر از آموزش و پرورش در بمبئی در Podar و سوفیا. او همیشه می دانستم که او می خواست می شود یک بازیگر اما آیا این تجربه قبل از انجام در مرحله قادر به درخواست برای مدرسه ملی از درام. در نهایت او آموزش دیده در, درام, مدرسه بمبئی کار کرده است و به عنوان یک مستقل بازیگر با تئاتر مدیران مانند Manav کال, Niketan Sharma, Atul Kumar, Mahesh Dattani در میان دیگران.

بینندگان جوانتر می دانم Shrivastava برای TVF را Girliyappa و به طور منظم با این فیلم حال مخاطب برای بازی Albina دختر با چه کسی سافینا (Alia Bhatt) عظیم مبارزه در خندقها پسر. و سپس دوباره به طور منظم بمبئی theatregoers را به یاد داشته باشید به تماشای او بر روی صحنه در Prithvi و NCPA در نمایشنامه مثل فائزه جلالی Shikhandi: داستان در خوانده-های میان و Manav کال را Chuhal.

دنیای جدید

Gulabo Sitabo انداخت او را به یک جهان کاملا جدید در ضخامت از چاشنی ستاره-بازیگران — آمیتا باچان, Ayushmann, فرخ جعفر, Brijendra کالا Vijay Raaz. “من کمی مطمئن نیستید در اولین روز اما Shoojit آقا با من کار کرده” او می گوید. Shrivastava توصیف باچان به عنوان “الهام بخش” یادآوری صحنه در ساز Munmun را که در آن قوی بازیگر خم شد کمی به نظر می رسد حتی کوتاه تر از او. Khurrana ساخته شده همه چیز آسان شد و یک “انفجار در مجموعه”. Raaz خواهد, داستان, در همه زمان ها و او در بر داشت او را و کالا به عنوان آنهایی که همیشه سرد. “آنها آنقدر با تجربه است که زمانی که آنها در حال بازی در یک صحنه آنها بیشتر استرس” او می افزاید.

آنچه بیشترین تاثیر را بر او تمام انرژی از این مجموعه فیلم است. آن را در مورد لذت بردن از بودن در لحظه آن را به عنوان اتفاق می افتد در یک بازی در مرحله. او به یاد می آورد. “کل تیم از دستیار مدیران و مردم تولید صدا دادا خیلی هیجان زده برای ایجاد این جهان است.”

آشنا زمین

یک لکنو فیلم برای لکنو ، باید کامل و مناسب است ؟ بله و هم نه کاملا. زادگاه خود است که در آن یکی از عموهای هنوز هم زندگی می کند اما فرکانس بازدیدکننده داشته است او را کاهش داده است. از اواخر او را در سفر به این شهرستان با نقش و عملکرد. اما سعی کردم او را بیشتر از آن در 30-روزهای فرد از روی لئامت دادن برای Gulabo Sitabo. برای هر سه روز پس از شلیک او یک روز خاموش و زمانی که بازیگر وصل با شهر پیاده روی خود برای چات در Shukla را Shree را chhole bhature و lassi و به کتابفروشی ها فقط به فهرست. در حالی که او را با لینک لکنو ممکن است به عنوان قوی به هر خانواده از نظر فرهنگی هنوز هم بسیار ریشه در اوتار پرادش “این Kandivali خانه جایی است که ما خانواده است و حفظ ماهیت تا” او ادعا میکند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>