من می خواهم به این کشور یک طلای المپیک می گوید: Vikas کریشن

با وجود برروی آن بکشید بین آماتور و حرفه ای بوکس چاشنی بوکسور Vikas کریشن به کار گرفته شده چالش خوبی برای اطمینان از یک سهمیه المپیک جایی در 69kg دسته.

Vikas — سابق جوانان جهان, قهرمان جوانان مسابقات المپیک مدال برنده مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز و در بازیهای آسیایی مدال طلا — روشن کرده بود به بوکس حرفه ای در سال 2018 اما بازگشت به کار برابر در اواخر سال گذشته به تعقیب نهایی او رویای برنده شدن در المپیک مدال.

پس از تامین امنیت یک سهمیه در آسیا/اقیانوسیه مقدماتی المپیک در عمان, اردن, برای چه خواهد بود سوم المپیک ظاهر Vikas برطرف شد.

“هستم کاملا راضی پس از دستیابی به اولین هدف راهیابی به بازی های المپیک در اولین تلاش. من تا به حال دیده بسیار سخت برای این” Vikas گفت هندو در روز دوشنبه.

“آن را دشوار است به تغییر از آماتور به حرفه ای و بالعکس. من روت اضافه کاری به آن را آسان. من می خواهم به این کشور یک طلای المپیک.”

Neeraj مشاوره

28 ساله که وزن آن در حدود 70 کیلوگرم به دنبال دوستان خود و قهرمان بوکس حرفه ای Neeraj Goyat مشاوره برای پرش از 75 کیلوگرم به 69kg. او اذعان کرد که حمایت از فدراسیون بوکس از هند (BFI) و مربیان که در زمان مراقبت از خود سوئیچ-بازگشت به بوکس آماتور.

Vikas گفت: بلوغ خود را کار می کرد را به نفع خود در امان. “من تبدیل شده اند بیشتر در حال حاضر و آن را به من کمک کرد در حلقه. من هرگز تحت فشار بسیار زیاد است که به طور کلی دیده می شود در بوکسورهای آماتور. “من جعبه در باغ میدان مدیسن و جاهای دیگر در نیویورک است. به طوری که به من کمک کرد مقابله با فشار به عنوان boxing یک بازی ذهن.”

در گذشته و حال

یکی از بهترین بوکسورهای هند تا کنون تولید شده Vikas می برد سفر خود را برای بیش از یک دهه است. “من جعبه با دو نسل — Vijender Singh, Jitender کومار Akhil کومار, Dinesh Kumar و زندانی Bhagwan در گذشته و Amit Panghal, Satish Kumar و Manish Kaushik در حال حاضر.

“نسل قبلی سخت بود و در حال حاضر یکی بیش از حد دشوار است. من عاشق بوکس حس هر دو نسل و راه هند بوکس در حال رشد بوده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید