من ویران شد که Mysskin به نام من ‘sidekick’: Prasanna در بازی دوم قهرمان’ نقش و آینده خود را مافیای ‘

آنها می گویند که بزرگترین فرم های انعطاف پذیری است که توانایی پذیرش واقعیت خود را. Prasanna نمایش داده شده با این کیفیت در سراسر زندگی حرفه ای او. او در واقع این است که بیشتر انعطاف پذیر به عنوان یک فرد از یک بازیگر.

او محزون زمانی که فیلم او شرط fizzled از بدون ردیابی. تصمیم گرفته شد — به خاطر بقا و گاهی برای دید. اما هیچ یک از این مانع از این واقعیت است که او یک بازیگر خوب. Prasanna می تواند تبدیل به یک خیمه ستاره تا به حال حق اسکریپت آمده راه خود را.

“شده اند وجود دارد چند ورقه در زندگی حرفه ای من. اما من نمی پشیمانی گرفتن این تصمیم می گوید:” بازیگر اقامت برای مصاحبه. گزیده ای:

شما صحبت گسترده در مورد چگونه شما می خواستم به دنبال اقدام از آنجا که شما در مدرسه بودند. بود وجود دارد یک لحظه خاص است که به شما داد محکومیت ؟

من قابل توجه دانش آموز در مدرسه و متوسط بود در مطالعات. من فکر می کنم من در کلاس ششم زمانی که من بازی Pisiranthaiyar در skit. بود که برای اولین بار مردم قدردانی من. که به من اعتماد به نفس به دنبال شور و شوق من از تبدیل شدن به یک بازیگر.

آیا شما به یاد داشته باشید لحظه ای که شما برای اولین بار دیدم که نام خود را به نظر می رسد در زمانی که اعتبارات ‘پنج ستاره’ منتشر شد

بله, آن را جادویی به حداقل می گویند. من می دانستم که هیچ چیز در مورد سینما. من مثل یک عروسک خیمه شب بازی آماده برای دادن رشته به مدیر. من به یاد داشته باشید تماشای اولین نمایش در Sathyam سینما و بار دیگر در موریس در تئاتر شهر من [Trichy]. مردم به رسمیت شناخته شده من وقتی که من راه می رفت و یک افزایش اخلاقی برای من.

شما تا به حال هیچ اتصالات در صنعت. چگونه بودند اولیه خود را سال به عنوان یک جوجه بازیگر?

آن را کاملا دشوار است چرا که من تا به حال برای یادگیری همه چیز در مورد صنعت خودم که در زمان گاهی تا Azhagiya Theeye اتفاق افتاده است. تا آن نقطه من تا به حال انجام چند فیلم فقط به خاطر نان و کره است. بنابراین در آن حس Azhagiya Theeye شد یک مسیر شکن برای من. Prakash Raj آقا و رادا موهان آقا پرورش بده و به من کمک کرد شناسایی نوع فیلم من می خواستم به بخشی از. سپس دوباره من باقی مانده بود برای زنده ماندن در خود من و یاد گرفتم از اشتباهات من است.

شکست ‘Azhagiya Theeye’ در زمان تلفات بر شما. آیا شما نگرانی در مورد که در آن زندگی حرفه ای خود را به رهبری بود?

نه در همه. که در آن نقطه من کاملا با بهره گیری از تجربه. حتی قبل از من می تواند درک بازار استانداردهای Prakash Raj آقا به من قول داده یکی دیگر از فیلم بود که کانادا Naal Mudhal.

نبود آن موفق ؟

کانادا Naal Mudhal بود من اول 100-فیلم روز. اما این 100 روز هنوز به اندازه کافی برای این صنعت مردم را به توجه کنید که این فیلم بود superhit. اعداد اهمیت سپس و در حال حاضر. من هنوز نمی دانم بودجه خود را و چه مقدار از آن جمع آوری شده است.

در اسکریپت سطح بودند و شما متقاعد شده است که “کانادا Naal Mudhal’ می تواند بزرگ خود را شکستن ؟

من فکر می کنم من بیش از حد ساده و بی تکلف به قضاوت آنچه یک فیلم را برای من انجام دهید. که در آن نقطه من خوش شانس بود که امضا کرده اند یک فیلم بود که یک بوم بزرگ با نام [پریا کامپیوتر Sreeram, Yuvan شانکار راجا و Sreekar پراساد] درگیر است. من خیلی خوشحال هستم که کانادا Naal Mudhal کردم عمر مفید طولانی.

وقتی که من ملاقات بازیگر Pasupathy او گفت که این صنعت عنوان خوانده شده او متفاوت است چرا که او انجام شده بود شخصیت محور نقش و در همان زمان او انجام شده بود تجاری ، آیا شما را از شبیه افکار ؟

تا حدودی بله. صنعت قهرمان محور است. اگر شما یک قهرمان و سپس آن است که همیشه دیده می شود به عنوان یک گام پایین اما بزرگ عملکرد خود را. که یک واقعیت را باید قبول کند.

آیا منظور شما می گویند که وجود دارد این است که فضا برای کسی مثل Ayushmann, که شما نمی دارند ؟

قطعا. من میگم این از آنجا که شما ذکر نام او. او Kalyana Samayal Saadham (KSS) در Hindi [به عنوان Shubh منگل Saavdhan]. آن را تبدیل همه چیز برای او و جالب اسکریپت آمد راه خود را. اما این مورد با من. KSS بسیار موفقیت آمیز نبود. با این حال بزرگ این محتوا ممکن است اگر آن را دریافت نمی کند تعداد کسانی که از آن می رود خود خسته شده اید.

شما نمی تواند به یک بخش از مخاطبان پس شما بیشتر به بازی شخصیت های شهری.

اما من نمی خواهد را سرزنش می کنند که (می خندد). من هرگز ارائه روستایی موضوع و مردم typecast من [پسر شکلات] نقش. من در نهایت یک فیلم به نام Kaala Koothu. من نه خوشحال با اسکریپت و نه عنوان. اما من گفتم: خوب به دلیل آن را به حال مادورای پس زمینه. من نمی خواهم به دیگر صبر کنید و شروع به پریدن کرد در این فرصت را به مردم نشان می دهد که من قادر به انجام یک روستا محور فیلم است.

یک شخصیت روستایی را تضمین کند شما ب و Cs. این است که معیار برای بازیگران ؟

حداقل این است که چگونه خودی صنعت به آن نگاه کنید. تنها تعداد بسیار کمی از درک کیفیت برای نشان دادن سایه های مختلف به یک شخصیت در شرایط ریخته گری.

یک بازیگر خاطرات

  • Prasanna احساس می کند که شخصیت بازی در قدرت Paandi نادر بود به عنوان مثال زمانی که یک نقش برای او نوشته شده. “من مردد که Dhanush آقا به نام من از آنجا که ساخت باز گشت که در آن او نبود, قهرمان,” او می گوید و اضافه می کند “اما Dhanush به نام بالا و گفت:” من فکر می کردم در حالی که نوشتن آن است. من اصلا گزینه دوم.’ وقتی کسی مثل او می گوید چنین شیرین چیزهایی که شما فکر نمی کنم دو بار.”
  • Prasanna یک کشت از پروژه های در صف انتشار است. او دیده خواهد شد در Thupparivaalan 2, همچنین بازیگران Vishal. این بازیگر نیز امضا دو زبانه با بیش از بازی مدیر Ashwin Saravanan.

اما شما را شکست ادراک مردم تا به حال شما با ‘Anjathey’ که در آن شما بازی یک اخلاقی-شخصیت ناقص. آیا شما هر گونه افکار دوم?

نه واقعا. من افتخار می کنم که در مورد پس از انجام Daya. هر چند او از نظر اخلاقی فاسد و تجاوز جنسی زنان در این فیلم هیچ یک از آن نمایش داده شد بر روی صفحه نمایش. سینما بصری متوسط اما شخصیت قادر به به شما لرز بدون اینکه شما احساس می کنید مضطرب است. که در آن Anjathey ایستاده بود.

شما در حال صحبت کردن در مورد صحنه ای که در آن او leers در یک زن با استفاده از یک آینه ؟

بله. آن را برای مخاطبان تخیل و نبود بصری بر آنها تحمیل شده. آنها می دانستند که او به دنبال او در حداقل تحریک آمیز راه است.

آیا شما انتظار می رود شخصیت خود را به لحاظ سیاسی-درست? چه می شود اگر شما به بازی کسی که ضرب و جرح ،

اجازه دهید حتی به آن حد است که از آنجا که من هرگز بخشی از یک فیلم که تشویق وسیله. من نمی دانم که آیا آن را من تربیت و یا ارتباط کسانی که اسکریپت ها هرگز مرا به هیجان می آورد.

بازیگر Raja یک بار به من گفت که او را به تلاش برای دنبال کردن به فیلمسازان در طول نخست کار خود را. آیا شما سعی کنید با قرار دادن یک کلمه به فیلمسازان?

هر دو من و رجا آقا هستند در برخی از سطح (می خندد). به نوعی من هرگز واقعا دوست داشتم این ایده از معرفی خود به یک فیلمساز به این امید که روزی او را به یک تماس. اما من سعی کنید و دیدار با فیلمسازان زمانی که من در زمان که فرصت مطالعاتی. برخی از آنها مهربان بود و مهربان. بقیه مهربان و نگاه کردن بر اساس من. داشتن کار کرده تقریبا دو دهه در صنعت, من نمی خواهم به سازش خودم برای کار.

می تواند از آن نیز به دلیل وحشی خود را انتخاب ؟ مانند یک پدر در ‘Achchamundu Achchamundu’ یا ناتوانی فرد در ‘KSS’?

هیچ. بیش از قهرمان من می خواستم برای تبدیل شدن این هنرمند در من بیشتر هیجان زده در مورد این پروژه. من به یاد داشته باشید بسیاری از مردم از من می پرسی در مورد بازی ناتوانی فرد در KSS. حتی برای یک ثانیه بود و من نگران آن دوست داشتم به خاطر فیلمنامه و شخصیت. من تا به حال مسائل دیگر ،

که بود ؟

بالا طبقه افت آن تا به حال. من نمی خواهم که به عنوان یک نقطه منفی برای این فیلم که به اعتقاد من هنوز هم است. تا به حال آن را به حال مختلف افت آن را ممکن است تا به حال شانس خود را برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر.

آیا شما فکر می کنم یک فیلم مانند “KSS’ ممکن است امروز با توجه به طبقه تگ های مرتبط با آن ؟

KSS قوی است به عنوان یک مفهوم حتی امروز اگر آن را در مورد ناتوانی جنسی (می خندد). اما آره فوقانی طبقه تنظیم شده است می تواند اجتناب شود.

چه شد در حال اجرا از طریق ذهن خود را هنگامی که شما در زمان که شکستن پست ‘KSS’?

من از کار برای دو و نیم سال است. Sneha [بازیگر زن خود را همسر] پشتیبانی به من از طریق من پچ خشن. همچنین من نیاز است که زمان را به باز کردن از پیچ و جوانی خودم.

هنگامی که شما ساخته شده باز گشت شما کاهش یافت و به نفرین دوم کمانچه شخصیت های آن ‘Nibunan’, ‘Thupparivaalan” یا “قدرت Paandi’…

من نمی پشیمانی در نظر گرفتن دو قهرمان افراد است. من تلاش برای کشف کردن مسیر جایگزین برای پیدا کردن عشق مردم و پذیرش است. اما من مطمئن هستم که من هستم رفتن به گزاف گویی به عنوان یک قهرمان. من فقط در حال انتظار برای یک فیلم است.

چگونه نا امید کننده آن است که مردم می گویند شما زیر استفاده?

راستش هیچ چیز ورشکسته من هر بیشتر (می خندد). من نگاهی به سمت مثبت زمانی که آنها می گویند من زیر استفاده است. این نشان می دهد که من یک بازیگر خوب و بالقوه است. اما یک چیز نا امید من به تازگی.

که بود ؟

ما تیراندازی شد برای Thupparivaalan 2 در لندن است. من تا به حال خواسته Mysskin برای نوشتن یک نقش قوی در این زمان است که او انجام داد. وجود دارد برخی از بحث های مربوط به لباس یک طراح ساکن لندن. Mysskin بود به ورودی و شروع کردم به بازی بازی های واسطه نقش از آنجا که من درک می کنم او بهتر است. من به پایان رسید تا چیدن لباس برای Vishal و طراح صحنه و لباس خواسته که من بود. حتی قبل از من می تواند پاسخ Mysskin شروع به پریدن کرد و گفت که من هم یک بازیگر است که نقش یک شخص وابسته’. که ویرانم کرد. از همه مردم من نمی خواهم Mysskin به استفاده از آن کلمه شناخته شده ،

در ‘ایتالیا’, Karthick Naren گزارش نوشت: این شخصیت خاص شما نگه داشتن در ذهن.

با تشکر از مدیران مانند او ايمان بازیگر در من و در حال حاضر به ارائه آن فضا برای من برای اثبات خودم.

آیا شما فکر می کنم ما باید به نقطه ای که در آن فیلمسازان در حال نوشتن کاراکتر برای بازیگران و قهرمانان ؟

من نمی خواهد به طور کامل به توافق برسند. با توجه به این شانس, Karthick Naren هنوز هم می خواهید برای ساخت یک فیلم که در آن من بازی شخصیت. اما شما نیاز به یک تولید کننده به نور سبز این پروژه است.

شد ریموند i am renee از ‘The Blacklist’ الهام بخش برای شخصیت شما است ؟

اعتقاد من این بود که یک تماس زمانی که Karthick روایت اسکریپت. تعداد بسیار کمی از فیلم استخراج بهترین از شما. برای مثال من فقط خودم در کانادا Naal Mudhal و لازم نیست به انجام هر کاری متفاوت است. اما وجود دارد برخی از شخصیت های که نیاز به تلاش برای درک تفاوت های ظریف. ریموند i am renee نگه داشته به آینده را به من وقتی که من ارائه شد مافیا. من به شدت تحت تاثیر The Blacklistاگر چه من نمی aped i am renee اینجا.

مافیا دو قهرمان موضوع اما از آن شده است به بازار عرضه شده به عنوان یک آرون Vijay film. آیا این زحمت شما ؟

من درک این واقعیت است که این قهرمان محور میباشد. به علاوه من نمی تواند فکر می کنم از آخرین فیلم که تا به حال آنتاگونیست نام در مواد تبلیغاتی.

وجود دارد ‘Yennai’…

اوه بله. اما این یکی از موارد نادر. آن را فقط به یک صنعت تمرین. در بالا از آن, Arun Vijay آمده است نه به این موقعیت به راحتی. او رفت و از طریق یک مبارزه شخصی خود را. آنچه که من از او آموخته است آماده می شود — هر دو جسمی و ذهنی — زمانی که فرصت مناسب مطرح می شود.

آرون Vijay کردم ‘Yennai که باز درب برای او. آیا شما فکر می کنم ‘Valimai’ می توانست این فیلم را برای شما ؟

قطعا. یک ستاره وسیله نقلیه دارای جذابیت خاص خود را دارد. بود که آرون Vijay قبل از Yennai? او همواره مجری سازگار. اما آن را تا به حال توده عامل در شکل Ajith آقا و Gautham منون آقا. بنابراین به طور طبیعی, شما بیشتر در دید است. من فیلم مانند مافیا و Thupparivaalan 2 که برای فشار به اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>