“من یک بار در خیابان اما در حال حاضر زندگی من است” ،

آغوش بنگلور, FC جدید امضای فرانسیسکو خوزه Perdomo Borges, معمولا شناخته شده به عنوان Nili تحت پوشش در خالکوبی. وجود دارد یک شیر به معنی است که او پادشاه فوتبال جنگل. یک تمرین مسیحی نيلي ساخته شده است که فضا را برای یک زن و شوهر از بودا پرتره. شماره 29 نشانگر دوران کودکی خود را به شماره پیراهن.

بزرگ تاتو از خدای یونانی زئوس اما خارج از غرفه به عنوان مهم ترین. “زئوس است برای پدر بزرگ من به خاطر او خدا تمام خدایان” نيلي می گوید.

بدیهی است که نيلي متولد و بزرگ شده در این شهرستان در اسپانیا Las Palmas, مدیون یک بدهی بزرگ به پدر بزرگ خود را, رافائل Perdomo که نجات او را از دوران کودکی پر سر و صدا

“زندگی من به عنوان یک بچه بود آسان نیست. من پدر و مادر مبارزه در همه زمان ها. وقتی من هفت من نقل مکان کرد و با مادر من. اما او تا به حال مشکلات با الکل و مواد مخدر. او استفاده می شود به من رسید بنابراین من مجبور به زندگی در خیابان. من نمی هر گونه پول. من سرگردان در اطراف و همکار از طریق پنجره های خانه را. اگر من تو را دیدم میوه ها یا مواد غذایی داخل, من می خواهم آن را سرقت. کسانی که از جان گذشته بار” نيلي به یاد می آورد.

فقط زمانی که جوان خود زندگی بود مارپیچی خارج از کنترل پدر بزرگ خود را در پا. “پدر بزرگ من است که فرشته من — او مهم ترین فرد در زندگی من است. زمانی که من 10 بود, او به من در و مراقبت برای من” نيلي می گوید.

به نيلي مثبت خروجی رافائل او را به ثبت نام در اتحادیه Deportiva لاس پالماس فوتبال آکادمی. Nili — همه کاره فوتبالیست که می توانید بر روی بال یا در هافبک — سرآمد در ورزش به دست آورده و یک نقطه در ارشد لاس پالماس ذخایر طرف در سال 2013.

خود را شکست بزرگ آمد و سه سال بعد وقتی که او به عضویت بارسلونا در سن 22. نيلي بود در حال حاضر در حال بازی در کنار امثال لیونل مسی, نیمار, Andres Iniesta و لوئیس سوارز. “این یک لوکس به قطار با بچه ها مثل مسی. شما می توانید اطلاعات زیادی در هر دقیقه از آموزش است. کردن زمینه نیمار مثل من — او دوست دارد به آن لذت ببرید. مسی آرام تر و جدی” نيلي می گوید.

اما رویای حرکت نمی آخرین طولانی است. نيلي موفق فقط یک انفرادی ظاهر — به عنوان یک جایگزین در کوپا دل ری match — قبل از امضای قرارداد با بخش پایین سمت آلباسته Balompie.

نيلي که توصیف خود را به عنوان ساده از شهر های کوچک پسر بچه نمی تواند مسئولیت رسیدگی به فشار انتظارات در بارسلونا. “زمانی که من در لاس پالماس من بازی فوتبال چون من عاشق این ورزش است. در بارسلونا, شما نیاز به پیروزی در هر بازی و هر عنوان. اگر شما از دست یک پاس در لاس پالماس مربی خواهد بگو مشکلی نیست. نگه داشتن رفتن. شما می توانید بهتر انجام دهید زمان آینده. در بارسلونا از آن متفاوت بود. اگر شما نمی توانید حفظ یک استاندارد بسیار بالا و سپس شخص دیگری را به جای خود” نيلي می گوید.

کوتاه خود را از روی لئامت دادن در بارسا نبود همه بد است. نيلي طول می کشد افتخار بزرگ در گفتن داستان چگونه مسی ساخته شده پدر بزرگ او یک مرد شاد. “پدر بزرگ من برای اولین بار در زندگی خود را در سفر از لاس پالماس در جزایر قناری به سرزمین اصلی است. او آمد به دیدن من ، پس از آموزش پرسیدم مسی اگر او می تواند یک عکس با پدر بزرگ من. مسی به آسانی به توافق رسیدند و حتی به پدربزرگ من پیراهن خود را به عنوان یک هدیه است. این بدان معنی است که جهان به من” نيلي می گوید.

در سال 2018 Nili چپ اسپانیا برای بازی با یونانی طرف Platanias. چت با یک دوست قدیمی Odisha FC مهاجم Aridane سانتانا متقاعد او را به حرکت به BFC. “Aridane و من هم در آلباسته; او همچنین زندگی در جزایر قناری. ما مثل برادران. او به من گفت که من باید عضویت BFC چرا که آنها در حال تاسیس هند ، او احساس کردند که من می توانم انجام به خوبی در سوپر لیگ” نيلي می گوید.

این روز های اولیه در نيلي-BFC داد اما این بازیکن در حال حاضر با تجربه چند اوج. در اوایل این ماه نيلي فرصتی برای سفر به تهیمفو برای جام باشگاههای آسیا مقدماتی-مرحله برخورد در برابر پارو FC. برای نيلي بوتان احساس معنوی خود را خانه. “من دو بودا خالکوبی. بوتان غنی است بودایی تاریخچه. آن را یک بار در طول عمر فرصت برای رفتن به بوتان. من هرگز فکر نمی کردم این اتفاق می افتد. تایلند شاید اما بوتان… هرگز” نيلي می گوید.

پس از غلبه بر سختی ها و از گذشته نيلي در حال حاضر واقعا در صلح است. “من یک بار در خیابان اما در حال حاضر من زندگی فوق العاده است. همسر و دختر من — آنها به من انگیزه اصلی در حال حاضر. هر زمان که من انجام کاری احمقانه شوهر می کشد من در مسیر بازگشت. شما نیاز به کسی که در زندگی خود را به شما را در مسیر درست. پدر بزرگ من که بازی نقش زمانی که جوان بودم. من انجام خواهد داد همه من می توانید برای حمایت از خانواده” نيلي می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر