من داستان لمس شد از ’30 Rojullo Preminchadam Ela’ : Amritha Aiyer

Amritha Aiyer فقط یک شکست بزرگ در رم را قرمز (Thadam بازسازی). او ممکن است اصلی منجر شود اما نقش مهمی در شخصیت. در ضمن فیلم 30 Rojullo Preminchadam Ela بازیگران تلویزیون لنگر Pradeep Machiraju میله میله برای انتشار به زودی. “Pradeep است سرگرم کننده در تلویزیون او را به بسیاری از سرگرم کننده هنگامی که او می آید به مجموعه. ما لذت می برد ما کمدی صحنه با هم و او نیز بسیار محتاط و حساس فرد است. ما رفت و به Rajamundry و کرالا Sid Sriram را Neeli Neeli Aakasam آهنگ picturisation. من لذت می برد من تجربه وجود دارد. تاپیک ارشد بازیگران مانند Posani کریشنا Murali, Hema و بسیاری از دیگران بیش از حد” او می گوید: از تجربه او تا کنون می گوید:” Amritha.

در ورود به فیلم های او می گوید: “من به مطالعه در بنگلور و ما یک خانواده محافظه کار. من به رقص ورزشی (توپ سبد خرید) و دیگر فعالیت از دوران کودکی است. مادر من با اعتماد به نفس در مورد استعدادها و او می دانست که من علاقه زیادی به مدلسازی و من را به یک هماهنگ کننده در چنای. پس از آن من برای یک شرکت بود که به تجارت است. پس از آن من یک پیشنهاد برای یک فیلم سینمایی در تامیل و حرفه ای در سینما آغاز شده است.”

به عنوان او ادامه داد: کار او Padaiveeran با Vijay Yesudas و هنگامی که یک آهنگ از این فیلم منتشر شد, او ارائه می Kaaliیک Vijay آنتونی فیلم به کارگردانی Krithika (Udaynithi استالین همسر). مدیر Munna بیش از حد دیدم Padaiveeran آهنگ و به نام او برای استماع در حیدرآباد برای 30 روز lo…

Amritha نمی خواهید به فاش کردن مقدار در مورد نقش او فقط می گوید: او داستان لمس زمانی که مدیر نقل آن ساخته شده است که او را به تصمیم گیری به کار سخت تر و با تعهد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>