من آرزو می کنم خدمت همه سریلانکا: Gotabaya

رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa روز سه شنبه گفت او را نگاه پس از تمام شهروندان و نه فقط “یک جامعه خاص” در اولین روز استقلال آدرس به ملت و حتی خود را به عنوان دولت کاهش یافته است تامیل سرود ملی از این مراسم است.

هفته پیش از جشن دولت اعلام کرد که نمی خواهد بازی نسخه تامیل از سرود ملی — تامیل یک زبان رسمی در سریلانکا — خروج از یک عمل دوباره معرفی شده در سال 2016 توسط رئیس جمهور سابق Maithripala Sirisena که آقای Rajapaksa موفق شد در نوامبر سال 2019. این حرکت جلب انتقاد از شهروندان که گفت: حذف تامیل سرود را مختل پس از جنگ آشتی در کشور است.

با وجود تاریخ و زمان آخرین دقیقه تماس از برخی تامیل سیاستمداران و روزنامه های محلی سرمقاله اصرار دولت به تجدید نظر در تصمیم خود مقامات گیر به موقعیت خود را. با رد تامیل سرود ملی در مراسم روز استقلال در مقابل محلی و جامعه بین المللی و دولت توجیه تبعیض و نا امید پرستان گفت: منو Ganesan یک وزیر سابق ملی, ادغام, زبان رسمی, پیشرفت اجتماعی و مذهبی هندو امور. “به عنوان یک سری لنکایی, من شرمنده و نگران” او هنوز توییتی.

پرداختن به یک همایش بزرگ در کلمبو مستقل مربع است که شامل سیاستمداران ارشد نظامی مردان و دیپلمات رئیس جمهور Rajapaksa گفت: “من باید دید که من باید به عنوان رهبر این کشور به دنبال پس از تمام شهروندان به جای خدمت به عنوان یک رهبر سیاسی نگران تنها در مورد یک جامعه خاص است. به عنوان رئیس جمهور امروز من به نمایندگی از کل سری لنکایی ملت صرف نظر از قومیت و مذهب و وابستگی حزبی و یا دیگر تفاوت”

رئیس جمهور Rajapaksa گفت: قانونی و منتخب رهبر در یک دموکراسی است که برای همه مردم کشور است. “در طول مدت خود را از دفتر او باید در خدمت کل سری لنکایی مردم است. او موظف است برای خدمت تنها منافع مردم که به او رای دادند.”

بیشتر آقای Rajapaksa گفت: حفظ تعادل قدرت بین اجرایی قوه مقننه و قوه قضائیه بسیار مهم بود به “تعادل تعادل در دموکراسی”. او افزود: “من نمی ذهن مجسم مقامات دولتی نمایندگان مجلس و یا قوه قضائیه به مانع” خود “تعهد” به برآوردن نیازهای مردم است. “قوی اجرایی یک نماینده مجلس و یک قوه قضائیه مستقل ضروری است برای رفاه و پیشرفت هر جامعه دموکراتیک” او گفت:.

منتقدان از Rajapaksa دولت است که حکومت این کشور از سال 2005 تا 2015 – با نخست وزیر فعلی ماهیندا Rajapaksa خدمت به عنوان رئیس جمهور و برادر کوچکتر رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa به عنوان قدرتمند وزیر دفاع – متهم آن را از یک دیکتاتوری شیب تهدید آزادی های دموکراتیک است.

امیدوار کننده افزایش امنیت ملی ، آزادی اندیشه, بیان, دین, و, مجلس, رئیس جمهور Rajapaksa گفت: شهروندان در روز سه شنبه “اگر وجدان خود را به شما می گوید که دولت در حال حرکت است در جهت اشتباه شما همیشه باید یک وظیفه به این اشاره کن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر