آژانس بینالمللی انرژی اتمی آغاز می شود دیدار با ایران به n-برنامه

این دیده بان هسته ای سازمان ملل را حاکم بر بدن شروع جلسه در روز دوشنبه به عنوان ردیف بیش از brews ایران را عدم اجازه دسترسی به سایت های که در آن فعالیت های هسته ای ممکن است رخ داده در گذشته است. وین-بر اساس آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) ابراز “نگرانی جدی” در یک گزارش در اوایل این ماه است که در ایران مسدود شده است بازرسی ها در سایت ها.

شورای حکام یکی از آژانس سیاستگذاری بدن است که انتظار می رود به بحث در مورد این گزارش در آن جلسه. اگر آنها با تصویب قطعنامه ای مهم از ایران آن خواهد بود که برای اولین بار از نوع خود پس از سال 2012 است.

حتی اگر این دو سایت هستند نه به فکر بود و کلیدی ایران در فعالیت های جاری سازمان می گوید: از آن نیاز به می دانم که اگر در گذشته فعالیت های رفتن تقریبا دو دهه بوده است به درستی اعلام شده و همه مواد را به خود اختصاص داده است.

ایران گفت: آژانس در این گزارش یک منبع “عمیق تاسف و ناامیدی” و اشاره کرد که نمایش داده شد بر اساس “ساخته اطلاعات” از “سرویس های اطلاعاتی”.

در بیانیه ای خطاب به شورای حکام باز این هفته جلسه مدیر کل آژانس بینالمللی انرژی اتمی رافائل Grossi به نام ایران “به همکاری بلافاصله و به طور کامل با آژانس از جمله ارائه دسترسی سریع به مکان های مشخص شده توسط ما”.

آخرین ردیف بیش دسترسی می آید به عنوان یک نقطه عطفی معامله بین ایران و قدرت های جهان در سال 2015 همچنان به باز کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>