ICA به دنبال کمک از سابق کریکت

هند کریکت’ Association (ICA) رئیس Ashok رسیده است به دادگاه تجدید نظر به افسانه از بازی و بازیکنان ستاره برای کمک برای رفاه کمتر-ممتاز سابق Ranji جایزه بازیکنان که در مواجهه با بحران مالی با توجه به مستند.

ICA درخواست کرده است همه از آن 1750 کاربران به کمک حداقل ₹ 1,000 منظور حمایت از حدود 30 سابق Ranji جایزه بازیکن که واجد شرایط برای دریافت حقوق بازنشستگی از هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI).

“این بازیکنان باید تمام حرفه خود را اما در حال گرفتن حقوق بازنشستگی از هر نقطه. آنها هر دو کار در یک آکادمی یا در حال اجرا یک آکادمی. از آنجایی که آنها هیچ منبع دیگری از درآمد ما با هدف ارائه آنها ₹ 25,000 در هر ماه تا زمان این مستند است که در نیروی. برخی از آنها نیاز به کمک های پزشکی نیز گفت:” Malhotra.

“ما خواسته اطفال واجد شرایط برای درخواست کمک توسط مه 15.”

به منظور شناسایی سود از پنج مناطق ICA تشکیل هشت کمیته. آن را شامل پنج ICA اعضا (از جمله Malhotra) و BCCI Apex اعضای شورای Aunshuman Gaekwad و Shantha Rangaswamy و هندی, لیگ برتر حاکم عضو شورای Surender Khanna.

“این کمیته را فهرست نهایی ذینفع که در نیاز مبرم به پول است.”

با توجه به Malhotra, چندین سابق کریکت باید بی درنگ به ICA درخواست. “امان کومار و Ashwini کومار از هاریانا شدند و آنهایی که برای پاسخ. سه ایالات متحده آمریکا مبتنی بر اطفال — R. S. Ghai, Ashöok پاتل و بالکاری Singh — نیز کمک کرده است. من درخواست تجدید نظر به افسانه ها و ستاره اطفال برای کمک به علت است.”

Malhotra گفت: حتی اگر این تلاش خواهد بود برای یک عمر, ICA ادامه خواهد داد به کار برای رفاه حال گذر موقت برادری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>