ICC هیئت مدیره به بحث در مورد برنامه های احتمالی

اعضای ICC مدیره دیدار خواهد کرد از طریق ویدئو کنفرانس در روز جمعه برای بحث در مورد طرح های احتمالی برای آن مسابقات متعدد در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که یک زن و شوهر از ICC اعضای هیئت مدیره تایید به PTI که هیچ بتنی گیری انتظار می رود در طول کنفرانس تلفنی آن ضروری شد که یک جلسه لازم بود به بحث در مورد برنامه های احتمالی.

ترین بالا مشخصات ICC گل سرسبد رویداد در سال 2020 است مردان T20 جام جهانی در ماه اکتبر-نوامبر علاوه بر مختلف دو جانبه سری که بخشی از جهان آزمون قهرمانی. امتیاز سیستم در صورت لغو سری خواهد بود و موضوع بحث. یکی از این سری انگلستان تور دور سریلانکا در حال حاضر به تعویق افتاده است.

“در حال حاضر وضعیت به گونه ای است که هیچ تصمیمی گرفته می شود که هیچ کس نمی داند که در حالت عادی باز می گرداند. بدیهی است که کاربران را به یک lowdown از این وضعیت در کشورهای خود هستند. اما ما نیاز به آماده با طرح اگر این مستند همچنان برای دو ماه. کامل FTP خواهد بود درهم و برهم,” یک مقام رسمی از یک عضو ملت گفت.

او اضافه کرد که امتیاز تخصیص آزمون قهرمانی بازی خواهد شد که به تعویق افتاد و خواهد بود یکی دیگر از موضوع است.

“انگلستان-سری لانکا سری رو به تعویق افتاد اما در کجا خواهد بود چاک دار با توجه به FTP تقویم شکر-یک-بلوک. آن را نه یک سری که تحت تاثیر قرار خواهد شد اما چند مطلب که به انتظارنشسته بودند,” او گفت:.

وجود دارد انگلستان میزبانی غرب هند و پاکستان در ماه های ژوئن و ژوئیه در حالی که نیوزیلند سفر به بنگلادش در ماه اوت است. هند بعدی پخش مسابقات تست در ماه نوامبر در مقابل استرالیا در دور سری.

“پس مانند آنچه که می تواند به نقاط ایده آل سیستم توزیع. آیا دادن 60 امتیاز برای هر دو تیم خواهد بود و معامله منصفانه است چیزی که کاربران نیاز به بحث در مورد” او اضافه شده است.

هیچ تهدید قریب الوقوع

همانطور که در حال حاضر هیچ تهدید قریب الوقوع به جهان T20 در استرالیا اما اگر مستند همچنان برای دو تا سه ماه و سپس آن را ممکن است تبدیل به دولت استرالیا حق تصمیم گیری در محدودیت های مسافرتی و چگونه آنها درک وضعیت در کشور خود که در آن نقطه در زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید