ICC در شاخ یک معضل

این COVID-19 همه گیر است منجر به یک حالت عدم قطعیت در سراسر جهان است. ورزشی, بدون استثنا, با ورزش بدن مطمئن نیستید که زنده ورزشی سر گرفته خواهد شد حتی اگر در مقابل خالی می ایستد.

این شورای بین المللی کریکت (ICC) در ضمن می یابد خود را در یک موقعیت گرفتن-22 vis-a-vis بازسازی آن برنامه.

در حالی که T20 جام جهانی (برنامه ریزی شده بود انجام شده در استرالیا از 18 اکتبر) است در برزخ دو اضافات در ICC تقویم — جهان آزمون قهرمانی (WTC) و ODI لیگ قهرمانی — در معرض خطر بودن shortlived.

در حالی که مرکز تجارت جهانی است که در آن قبل از ازدواج دو سال چرخه نهایی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 2021 با ODI لیگ برنامه ریزی شده است برگزار می شود ممکن است بین 2020 و مارس سال 2022.

سیزده تیم به رقابت در ODI لیگ با هر طرف قرار است به ویژگی های در هشت سری از حداقل سه بازی هر.

در حالی که ICC شده است در تماس مداوم با همه ذینفعان برخی از اعضای با نفوذ از جمله هند را احساس کرد که یک شیر تغلیظ شده تقویم بین المللی بر از سرگیری خوردن را به خود ترتیبات دو جانبه و T20 لیگ (بخوانید درآمد از طریق پخش حقوق).

سه طرح

به عنوان یک نتیجه, ‘سه’ برنامه ریزی شده است برای تحت فشار ICC به لغو حداقل یکی از این حوادث است.

پیشنهاد این است که به احتمال زیاد در آینده مورد بحث ICC هیئت مدیره جلسه به احتمال زیاد در ماه ژوئن برگزار شد.

ICC مدیران و اعضای هیئت مدیره امیدوار است که در چند ماه آینده جهان را شروع کرده اند و دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر خواهد شد و آنها در یک موقعیت به حداقل شروع با گچ نوشتن آینده دوره از عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>