ICC باید گام در: الازهر

سابق هند کاپیتان محمد Azharuddin می گوید وقت آن است که ICC اعطا با تمام کریکت تخته و revisits آینده تورهای برنامه نهایی تقویم بین المللی برای سه سال آینده در پی حاکم COVID-19 بحران است.

“از آنجا که یک مشکل جهانی در حال حاضر به دلیل COVID-19 این است که الزامی در بهره از بازی” الازهر در حال حاضر حیدرآباد انجمن کریکت رئیس جمهور گفت: در یک چت با هندو در روز سه شنبه.

“این خیلی واضح است که حتی داخلی فصل مثلا HCA را در لیگ خواهد بود برای شروع با تاخیر و در نتیجه کل تقویم BCCI تحت تاثیر قرار خواهد شد.

“قطعا وجود داشته باشد به مراتب کمتر مسابقات در جبهه داخلی,” او گفت:.

“با IPL نیز حلق آویز در تعادل و بسیاری از عدم اطمینان در مورد T20 جام جهانی در استرالیا در ماه اکتبر به اعتقاد من انجمن مربوطه بايد به اعتماد به نفس توسط ICC و آن را باید با یک برنامه عمل است که مطابق با نیازها و خواسته های همه نهادهای حاکم و بازیکنان است.”

“این دوران سخت هستند و از این رو احساس می کنم ICC باید با یک طرح توجیهی بتن برای جبران هر چه زیان تخته مالی رنج می برند,” او گفت:.

“از HCA دیدگاه ما را صبر کنید تا مارس 7 زمانی که دولت انتظار می رود که دولت را به یک تماس نهایی در مورد اینکه آیا برای تمدید زمان مستند یا نه” الازهر گفت.

“وجود خواهد داشت یک تغییر بنیادی در هر شهروند شیوه زندگی حتی اگر مستند برداشته شده است به عنوان اجتماعی فاصله ممکن است به طور منظم به هنجار و حتی اگر وجود دارد تسهیلات در آینده نزدیک. این را باید تحمل در ورزش بدن بیش از حد,” او اضافه شده است.

“BCCI در ارتباط با انجمن های ایالتی و من تا به حال چت با [BCCI رئیس جمهور] Sourav Ganguly از چند روز پیش در وضعیت فعلی” الازهر گفت.

“BCCI رئیس آگاهانه از بازیکنان ، اولویت خود را کاملا درستی است و همه ایمنی نه تنها بازیکنان و او به وضوح اشاره کرد که هر گونه از سرگیری فعالیت های گذر موقت بستگی دارد که چگونه به خوبی این وضعیت در سطح زمین را بهبود می بخشد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>