ICC زنان T20 رتبه بندی بین المللی: Shafali از دست می دهد نقطه بالا ورقه به سوم

نو جوان, هندی, پنبه حلاجی شده احساس Shafali Verma روز دوشنبه از دست رفته نقطه بالا در ICC زنان T20 رتبه بندی های بین المللی به عنوان او به تضعیف سوم پس از مدیریت تنها دو اجرا در فینال جام جهانی مقابل استرالیا در ملبورن.

16-year-old Shafali (744 امتیاز) تا به حال برداشت بالا نقطه در پایان لیگ مرحله فقط-نتیجه زنان T20 جام جهانی در استرالیا که میزبان برنده به صورت بی سابقه ای پنجمین بار.

استرالیا, درب بازکن, بث Mooney که آمار 78 را در فینال در روز یکشنبه شروع به پریدن کرد و دو لکه به شماره یک با 762 امتیاز به زن سبک و جلف.

Mooney به ثمر رساند 259 اجرا می شود به طور متوسط 64 در شش نوبت بالاترین مجموع توسط هر کسی در یک نسخه از این رقابت ها بود و به نام بازیکن از مسابقات است. او را در صدر رتبه بندی برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

همچنین بخوانید: ICC زنان T20 جام جهانی XI | Poonam Yadav تنهاست هندی در تیم ملی

نیوزیلند سوزی بیتس (750 امتیاز) باقی ماند و در رتبه دوم در این لیست است که همچنین ویژگی های هندی, دو Smriti Mandhana و Jemimah رودریگز در ده.

در حالی که هند و معاون کاپیتان Mandhana که تا به حال فراموشکار مسابقات منتقل کردن از یک نقطه به رتبه هفتم Rodrigues ثابت باقی مانده در نهم.

Mooney افتتاحیه شریک الهام Healy افزایش یافته است دو اسلات به جایگاه پنجم و پس از یک تاول 39-توپ 75 در فینال برابر هند در حالی که آفریقای جنوبی لورا Wolvaardt پیشرفته 13 اسلات برای رسیدن به یک حرفه ای-بهترین 31st محل پس از شجاع 27-41 توپ در نیمه نهایی برابر استرالیا.

هند Deepti Sharma پیشرفته 10 اسلات برای رسیدن به جایگاه 43 میان batters و در میان این پنج تمام-سرآمد برای اولین بار.

Deepti, Radha Yadav و Poonam Yadav اشغال ششم, هفتم و هشتم, ورزشی ترتيب در پرتاب رتبه بندی به رهبری انگلستان سوفی Ecclestone.

همچنین بخوانید: با وجود نهایی تلو تلو خوردن یک کمپین به افتخار

استرالیا مگان Schutt و آفریقای جنوبی Shabnim اسماعیل اشغال مکان های دوم و سوم به ترتيب در میان bowlers.

در حالی که استرالیا سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند جس Jonassen رسیده حرفه ای-بهترین 728 امتیاز و پنجم جای بهترین موقعیت پس از یک حرفه ای-بهترین رتبه چهارم در ماه نوامبر 2017.

او تیمی سوفی Molineux و Delissa Kimmince پیشرفته 10 مکان هر یک برای رسیدن به مشترک-16 و 31 مکان بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>