ICC زنان T20 جام جهانی | هشت روز استراحت بازی در Harmanpreet ذهن پیش از نهایی

مجبور هشت روز استراحت است و تحت تاثیر هند آماده رفتن به زنان T20 فینال جام جهانی روز یکشنبه اما این تیم آماده است تا به افزایش به مناسبت در مقابل یک رکورد جمعیت در MCG گفت: کاپیتان Harmanpreet Kaur.

بدون شکست در مرحله گروهی رو هند را قبل از ازدواج T20 World Cup نشست برخورد و پس از گذشته چهار برخورد در برابر انگلستان بود شسته در روز پنج شنبه.

هند به سریلانکا را شکست داد و در آخرین بازی در روز شنبه و پس از یک نیمه نهایی شستشو که به معنای بازدید کنندگان بازی نیست برای هشت روز و Harmanpreet اذعان تیم او بوده است ‘بی’.

“ما شده اند در خارج از منزل زیاد است و ما نتونست به بازی بازی های مهم بازی برابر انگلستان” گفت: Kaur در آستانه نهایی در برابر رکورد چهار بار قهرمان استرالیا.

“ما همه در لمس و انجام سرپوشیده آموزش و, اما آن را نمی کند به شما اعتماد به نفس کامل به این دلیل که سطح کاملا متفاوت است. هر کس که در لمس و فکر آنها چه می توانید انجام دهید برای این تیم است.

“ما بقیه نیز به دلیل هنگامی که شما در حال بازی برای یک مدت زمان طولانی شما نیاز به یک استراحت. هیچ کس می خواست به بقیه همه خیلی مشتاق, همه در زمین و آماده برای مقابله با این وضعیت است.”

بیش از 75,000 بلیط های فروخته شده برای نهایی و Harmanpreet گفت: او تیم را به لذت بردن از مرحله بزرگ و مثبت بازی کریکت.

“این یک احساس بزرگ است. این اولین بار است که ما در حال رفتن به 90000 نفر در ورزشگاه و ما واقعا به دنبال مثبت است که گفت:” Harmanpreet که بازی در مقابل یک جمعیت فروخته شده در سال 2017 جام جهانی کریکت نهایی در برابر انگلستان در خداوند.

“ما در حال استفاده می شود به بازی زمانی که تعداد زیادی از جمعیت در اطراف ما است. گاهی اوقات وجود دارد بدون سر و صدا رفتن در اطراف در ورزشگاه بنابراین ما نیاز به نگه داشتن چشم در هر یک از ما. این یک لحظه بزرگ.

“به جای فکر کردن در مورد آنچه در جریان است به مشکل ما آن را تنها در مورد بودن در آنجا لذت بردن از لحظه و به ما بهترین است.”

هند را شکست داد, استرالیا توسط 17 اجرا می شود در بازی افتتاحیه این مسابقات اما Harmanpreet گفت: این امر می تواند یک شروع تازه برای دو تیم.

“یک چیز ما را به نگه داشتن در ذهن یکشنبه یک روز تازه یک شروع تازه است. ما باید برای شروع از توپ یک,” او گفت:.

“ما انجام داده ایم بسیار خوبی در بازی های لیگ. هر دو تیم تحت فشار هستند و هر دو قادر به برنده شدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>