ICC زنان T20 جام جهانی | انگلیس ضربان غرب هند; وارد نیمه نهایی

Nat Sciver زده نیم قرن قبل از ریسندگی قرار داده تا خوب بولینگ عملکرد به کمک انگلستان مهر نیمه نهایی اسکله با 46-اجرای پیروزی بر غرب هند در زنان T20 جام جهانی در سیدنی در روز جمعه.

همه طفیلی Sciver برداشت از جایی که او را ترک کرده بود در آخرین بازی به امتیاز سوم نیم قرن از مسابقات و کمک به انگلستان پست 143 برای پنج بر یک روی حیله و تزویر بشه.

در پاسخ غرب هند تلاش برای رفتن با خفاش و در نهایت خورده برای 97 در سیدنی Showground بود که تا حد زیادی به لطف چرخش سه نفر از سوفی اکلستون (3/7), سارا گلن (2/16) و Mady ویللیرس (1/30).

انگلستان شروع دوباره با Tammy Beaumont پیوستن به این Danni وایات بالای سفارش اما این حرکت کار نمی کند به عنوان بازکن به دام افتاده بود در مقابل Shakera سلمان در بیش از.

وایات کاهش یافت و به یک فوق العاده گرفتن در عمق توسط هیلی ماتیوز خاموش Anisa محمد بولینگ اما در Sciver و کاپیتان هدر شوالیه انگلستان تا به حال بهترین اواز یا موسیقی دو نفری برای بازسازی نوبت.

پس از گل بیش از 70 درصد از تیم خود را اجرا می شود در این مسابقات اهمیت شوالیه و Sciver بود نه از دست هر کسی با دومی رسیدن به سومین نیم قرن در چهار بازی.

امی جونز در یک نقش جدید در شماره 6, یافت بازگشت-به-عقب نشینی-سمت مرزهای خاموش Stafanie تیلور اما تماشا Sciver در نهایت ترک 57 در همان بیش از. Sciver را بد گویی کردن از او در زمان مسابقات شمارش به 202 اجرا می شود در چهار بازی.

فقط شش توپ باقی مانده به عنوان فشار پیوست جونز در وسط کاسه قابل توجه مرزهای از دو توپ از نوبت به انگلستان به 143 برای پنج.

غرب هند نیز tinkered با خود بالا-سفارش به عنوان Deandra Dottin باز کرد اما او نوبت به پایان رسید در فقط نه با Ecclestone داشتن او snaffled در کوتاه اواسط جدا.

تیلور زده دو مرزهای کردن فشار برای پایان دادن به Powerplay اما که بود که به گذشته خود سهم قابل توجهی را به عنوان او stretchered کردن زمینه در هشتم بیش از.

ستاره پا-عنکبوتی که تار میتند گلن سپس رو به او موجو, بازی بولینگ, کردن هیلی متیوز به ترک غرب هند دو در نهم بیش از.

آن را حتی بهتر برای چرخش واحد به عنوان عنکبوتی که تار میتند ویللیرس دگرگون یک حلقه ازدواج پس از مصرف هوشمند بازگشت گرفتن خاموش Shemaine Campbelle.

Lee-Ann کربی (20) او را برای تزریق برخی از حرکت با قوی sixes خاموش گلن و ویللیرس اما آنیا Shrubsole به پایان رسید او سوء استفاده زمانی که بزرگ-hitter وظیفه برگزار شد Sciver در آستین ،

Ecclestone پس از آن بریتنی کوپر متوقف کرد در حالی که ویللیرس اجرا درخواهد آمد پشت به پشت اجرا-outs از Afy فلچر و عالیه Alleyne.

Ecclestone سپس در زمان او 100 بین المللی چوگان با رد Anisa محمد به ارسال انگلستان گرفتند.

مختصر نمرات:

انگلستان: 143 5 در 20 اور (Nat Sciver 57, عاشقانه وایات 29; Anisa محمد 1-23)

غرب هند: 97 همه در 17.1 اور (Lee-Ann کربی 20; Sophie Ecclestone 3-7 سارا گلن 2-16).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>