ICCR انتشار زندگی دوباره در 180 کشور

ممکن است شیطانی ویروس را نابود کنید ای خدا

رایت کردن مار به نام تاج…

این ترجمه از یک زبان سانسکریت sloka نوشته شده و ارائه شده توسط seer Ganapathi Sachchidananda سوامی از Avadhoota Datta Peetham در Mysuru. این sloka شود در آغاز زندگی دوباره’ یک موزیک ویدیو conceptualised و تشکیل شده توسط ویولونیست میسور M Manjunath.

موزیک ویدئو با 20 نوازندگان از سراسر جهان منتشر شد عملا توسط مدیر کل شورای فرهنگی روابط (ICCR) Dinesh Patnaik در ژوئن 14 در تمام سیستم عامل. “این ICCR راه اندازی این ویدئو در 180 کشور از طریق سفارت هند دفاتر در ژوئن 15 می گوید:” Manjunath. “آن زمان من شش هفته برای تکمیل تصویری. این ICCR شنیده در مورد کار من آمد و رو به جلو به انتشار این ویدئو.”

Manjunath می گوید Sachchidananada یک نوازنده و آهنگساز خود منتقل شد توسط Charukeshi راگا مقیاس مورد استفاده در ویدئو و اضافه sloka. روز و شب وزن در Manjunath در طول مستند. “وجود دارد یک سکوت وهم آور. صداها و سازها به نظر می رسید رفته اند به سکوت. عمق ناامیدی بیشتر بود برای هزاران کاربر نوازندگان که وابسته اجرای برای زندگی خود را. زجر و درد و منفی به نظر می رسید به نفوذ هوا. من احساس می آهنگسازی تند و تلخ, موسیقی روایت است. آن زمان من یک هفته به نوشتن.”

ICCR releases Life Again, in 180 countries

آنچه در آغاز به عنوان یک ورزش با نوازندگان محلی به زودی جهانی شد جمعی به عنوان نوازندگان از سراسر جهان پیوست. Pravin D رائو وارد این ویدئو و همچنین تنظیم موسیقی.

ند Mcgowan (فلوت) از هلند Giulianno Moderally (گیتار) از ایتالیا Mark Wood (ادم خائن و بدنهاد برقی ویولن) از نیویورک و هلن ویلسون (پیانو) از لندن بخشی از موزیک ویدئو. “ما همچنین وانگ یانگ از چین در Erhu می گوید:” Manjunath وجد آمدیم که او قادر به شامل یک موسیقیدان از ووهان. به غیر از برادر خود Nagaraj دیگر سرخپوستان شامل Tejendra Majumdar (sarod) از کلکته و Ronu Majumdar (bansuri) از بمبئی.

آن را هیجان انگیز بود هر چند به چالش کشیدن موسیقی ورزش برای Manjunath. “حتی اگر موسیقی هیچ زبان راگا Charukeshi سنتی هند در مقیاس دارای برخی عبارات خاص برای ترکیب مناسب از ترحم و انرژی است. تن از آلات موسیقی کار کرده بود به اضافه کردن یک بافت خاص به این آهنگ از امید است.”

“هر کس ثبت قطعات خود را از خانه های خود و Praveen مشغول به کار در تنظیم با من. آن ثابت می شود یک بار برای اجتماعی نه احساسی فاصله.” در حالی که در کنسرت ها و جشنواره های موسیقی لغو شده اند در سراسر جهان در تلاش برای بررسی گسترش COVID-19 صنعت است برای آمدن به شرایط با چالش های پیش رو می گوید Manjunath. “ما نوازندگان احساس همه گیر ارائه شده است برخی از مولد لحظات برای همه ما به فرو رفتن و برنامه ریزی یک زندگی فراتر از این مستند. همین دلیل است که من نام این فیلم “زندگی دوباره” برای کمک به القای حس امید.”

نوازندگان’ اشتیاق به بخشی از پروژه تحت الشعاع Manjunath “هلن ثبت شده او سهم پس از بازگشت از یکی از شیمی جلسات.” “این خواهد بود که زندگی دوباره برای من” هلن گفت: در راه اندازی. “آن طراوت بود به عقب بر گردیم به من پیانو به گسترش امید و صلح است. من یک بازمانده سرطان و نگاه به جلو به روشن و آفتابی روز. من می تواند به عنوان تصویری.”

چه کسی

نوازندگان برجسته در هفت دقیقه ویدئو شامل Soheyl Tafaghodi (Kamanchen) ایران اکرم (ص) Abdulfatrah (ویولن) فلسطین لوئیجی Corda (بم) فرانسه Julliane Southwel (ویولن) ایالات متحده آمریکا لورا کی (vocal) ایالات متحده آمریکا Dave Upadhyay (Pakawaz) دهلی نو و Karthik (ghata) از چنای.

نوازندگان از بنگالور در این ویدئو شامل میسور Nagaraj (ویولن), Varija شری (خواننده) قبل از میلاد Manjunath (mridanga), Guruprasanna (Khanjira) و Pramath Kiran خلاقانه (سازهای کوبه ای).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>