ایده برای پیروزی طرفداران: پت کامینز

تیم کریکت استرالیا را پایین کلید علیه هند در طول 2018-19 تست سری مطلب در مورد پیروزی طرفداران به جای حفاظت از خود IPL قرارداد گفت: سرعت چیز نوک تیز پت کامینز رد کاپیتان سابق مایکل کلارک ستیز ادعا می کند.

به طور کلی نقد

هند و سری بود و فقط تست دوم مجموعه پس از توپ-دستکاری اختلاف که منجر به استیو اسمیت و دیوید وارنر را به حالت تعلیق در آورده و کلی انتقاد از خود ” برنده شدن در همه هزینه ذهنیت.

“من فکر می کنم احتمالا بزرگتر عاملی بود که شش ماه قبل از اینکه منجر به آن سری رسانه ها و همه commentating در استرالیا تیم کریکت بودند بسیار روشن در جهت خود را در راه آنها می خواستند استرالیا تیم برای رفتن.

“و این بود که بازی کمی کمتر به شدت در این زمینه” کامینز که قرار بود لیگ بالاترین پرداخت بازیکن در خارج از کشور در ₹15.5 کرور به بی بی سی گفت.

اما او نمی رد که برخی از بازیکنان ممکن است harboured افکار در مورد کلارک فرض که آنها رفت و نرم در هند کاپیتان Virat Kohli در ترس از دست دادن در لیگ پرداخت چک.

“من می خواهم بگویم که یک بزرگتر عامل از تلاش برای برنده شدن و یا از دست دادن دوستان در زمینه کریکت. اما شما هیچ وقت نمی دانید که ممکن است یک عامل برای برخی از بازیکنان است.”

استرالیا کاپیتان تیم پین نیز rubbished کلارک ادعا می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید