معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز یکشنبه متعهد به نامگذاری یک زن به عنوان همسر در حال اجرا اگر او را دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ساخت قطعی ادعا clamored برای برخی از رای دهندگان که به تماشای یک تاریخی متنوع نامزد میدان رویم به دو مرد سفید.

آقای بایدن ساخته شده است که ادعا در طول یکشنبه شب مناظره با سن. برنی ساندرز در پاسخ به سوال تصویری از یک رای دهنده در مورد او چگونه خواهد رسیدگی به زنان و مسائل مربوط به سلامت. همین سوال پرسیده آقای ساندرز نمی قطعی مرتکب اما گفت: “در تمام احتمال, من خواهد شد.”

آقای بایدن قبلا گفت که او به طور جدی در نظر گرفتن نامگذاری یک زن و یا یک فرد از رنگ خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

همچنین یکشنبه شب با او تکرار یک تعهد قبلی به معرفی یک زن سیاه به دیوان عالی ایالات متحده اگر با توجه به فرصت برای انجام این کار به عنوان رئیس جمهور. در طول ماه گذشته بحث در چارلستون کارولینای جنوبی پیش از آن حالت اولیه – که در آن یک پیروزی به بایدن در حرکت است که رو به سوپر جمعه برنده فقط روز بعد – آقای بایدن گفت که او “منتظر” را ساخت که یک واقعیت است.

طول طولانی اولیه کمپین آقای بایدن اغلب اجتناب running mate بحث به عنوان مغرور هر چند او در زمان فرض می چند نام. خواسته رای دهندگان در یک کمپین توقف در Winterset آیووا در ماه نوامبر آقای بایدن توضیح چند برجسته زنان او می خواهم در نظر داشتند او را به نفع نامزدی.

“من می توانم شروع به نامگذاری افراد, اما مطبوعات فکر می کنم که که من برداشت” آقای بایدن گفت: با توجه به آن شد و زودرس است.

او در ادامه به پیشنهاد استیسی آبرامز که زد برای گرجستان فرماندار در سال 2018 تماس او را “زن که باید فرماندار گرجستان است.”

او پیشنهاد شده باشد که او را در نظر معاون سابق دادستان کل سالی یاتس و دو سناتور از نیوهمشایر, مگی حسن و جین شاهین.

در ماه دسامبر آقای بایدن گفت که رای دهندگان در نیوهمپشایر او می خواهم می خواهم به انتخاب کسی “simpatico” با او اولویت گفتن رای دهندگان وجود دارد “بسیاری از زنان واجد شرایط” و “بسیاری از واجد شرایط آفریقایی آمریکایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی