اگر ما 20 jawans زندگی خود را قربانی و سپس تلفات دو در طرف چینی: Prasad

خواستار ممنوعیت برنامه های چینی یک “دیجیتال اعتصاب” Union, وزیر ارتباطات, وزیر راوی شانکار پراساد گفت: هند می خواهد صلح اما اگر کسی کست یک چشم بد این کشور قادر به دادن یک پاسخ در خور.

نقطه “قوی” رهبری نارندرا نخست وزیر او تصریح کرد: اگر کشور ما دهکدهای از دست داد 20 سربازان تلفات دو در طرف چینی.

“در حال حاضر شما می توانید شنیدن در مورد تنها دو ‘Cs’ – Coronaviris و چین است. ما اعتقاد داریم در صلح و حل مشکلات از طریق گفتگو, اما اگر کسی کست بد چشم در هند ما را در خور پاسخ…اگر ما 20 jawans باید زندگی خود را قربانی و سپس تلفات دو در طرف چینی.

“همه شما باید متوجه است که آنها نمی آیند با هر شکل” آقای پراساد همچنین اتحادیه الکترونیک و فناوری اطلاعات گفت: پرداختن مجازی رالی برای مردم بنگال است.

یادآوری چگونه هند بود پاسخ دادند پس از حملات تروریستی در سالهای اخیر آقای پراساد گفت: “همه شما باید به یاد داشته باشید چگونه از ما انتقام پس از یوری و پولوما (حملات تروریستی). زمانی که ما ساعت است و گفت که این قربانی را از ما jawans نمی خواهد بیهوده آن را به یک معنی است. ما دولت را تحویل دهد.”

اصرار دارد که هند انجام یک “دیجیتال اعتصاب” برای محافظت از داده ها از هموطنان آقای پراساد به دنبال دانید چرا TMC مخالفت با ممنوعیت برنامه های چینی.

“ما شاهد یک روند عجیب و غریب در بنگال; حکم TMC قبلا پرسیده شد که چرا ما ممنوع کردن برنامه های در حال حاضر آنها می خواهند بدانند که چرا ما در حال ممنوع کردن برنامه های. این عجیب است که چرا نمی تواند آنها ایستاده با دولت در زمان بحران” او گفت:.

Trinamool کنگره MP Nusrat Jahan تا به حال در چهار شنبه نامیده مرکز تصمیم به ممنوعیت 59 برنامه های چینی از جمله Infinite یک “تظاهر و یک تصمیم ضربه” و گفت: این اتحادیه دولت باید جایگزینی آنها را با برنامه های به عنوان امرار معاش بسیاری از مردم در ارتباط با این برنامه ها مبتلا شده بود.

او همچنین با حمله به شاخص بهای مصرف کننده-M بیش از آن “سکوت” در چین و هند مرز رویارویی است.

“من شگفت زده هستم که چرا شاخص تورم مصرف کننده — M است نه انتقاد چین است. آیا این همان شاخص تورم مصرف کننده — M است که آن را در سال 1962?” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>