IGNCA به برجسته هنرمندان با عنوان “سکوت COVID رزمندگان’

با هیچ نشان می دهد نمایشگاه ها و یا حوادث از هر نوع و محل مصرف از ماه مارس به دلیل مستند به ایندیرا گاندی مرکز ملی هنر (IGNCA) در حال برنامه ریزی برای برجسته کردن کار از هنرمندان که سرگرم کننده و تقویت عمومی روحیه در طول COVID-19 گیر IGNCA عضو اتاق Sachidanand Joshi گفت.

در حالی که دقیق برنامه است که هنوز به تصمیم مجازی جشنواره یا نمایشگاه از هنرمندان کار می تواند بر روی کارت.

همچنین به عنوان خوانده شده | نقش مهاجرت IGNCA به عنوان فضای فرهنگی می تواند به گسترش: وزیر

“ما به دنبال هنرمندان و موسسات که ابداع در طول این مستند آن است که آیا شروع آنلاین جشنواره و یا جمع آوری و ارائه مواد غذایی به نیازمندان هنرمندان. آنها سکوت COVID رزمندگان که ما افزایش روحیه در طول این زمان,” او گفت:.

به تسهیل

در روز دوشنبه IGNCA پیچیده آن اولین سری از سخنرانی آنلاین و بیش از 15 تا 20 روز آن را برنامه ریزی کردن قسمت بعدی مجازی خود برنامه. آقای Joshi گفت: یک مدل خواهد بود کار می کرد به طوری که هنرمندان و سایر ذینفعان مانند آنلاین رزرو بلیط سیستم عامل را از دست دادن و IGNCA خواهد تابع به عنوان یک تسهیل کننده.

جدای از آن یک سری از دوره های کوتاه مدت 15 تا 20 هر روز خواهد بود برنامه ریزی شده او گفت:. این خواهد بود مقدماتی در طبیعت و ارائه دانش پایه در مورد موضوعاتی مانند manuscriptology, paleography, icnonography, digitisation و حفاظت از آثار او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده | IGNCA برای شروع سخنرانی آنلاین در هنر

این IGNCA نیز بررسی پاسخ به آن مجموعه سخنرانی قبل از تصمیم گیری در چه کارگاه های آموزشی برای سازماندهی, او گفت:. این خواهد بود که ساختار برنامه های آموزش داده شده توسط استاد صنعتگران برای پرداخت هزینه, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>