بمبی-Bhubaneswar اعلام پایان ترم نتایج آزمون

بمبی-Bhubaneswar بود که برای اولین بار در میان موسسات برای انجام آنلاین امتحانات با موفقیت در این کشور در پی COVID-19 نتیجه این روند با اعلام پایان ترم امتحانات.

“لذت بخش است که این موسسه می تواند به طور کامل سازماندهی سخنرانی ها و جلسات آزمایشگاه بدون از دست دادن دانش آموزان باید به طور کامل به دست آورده خود را به عنوان در هر درجه بمبی استاندارد با ظاهر معمولی امتحانات با استفاده از حالت آنلاین” گفت: R. V. Rajakumar مدیر IIT-Bhubaneswar

از 448 دانش آموزان که در زمان حاضر امتحانات 385 پاک خود پایان ترم امتحانات. تشویق 100% مشارکت در آنلاین امتحانات بمبی-Bhubaneswar است برنامه ریزی جامع آنلاین برای امتحانات junior دانش آموزان از ژوئیه 22.

“به صورت تجاری در دسترس سیستم های آنلاین امتحانات به طور معمول طراحی شده برای نگه داشتن کامپیوتر مبتنی بر آزمون و نه به صورت معمولی امتحانات. آنها باید محدودیت های خاصی است. بمبی Bhubaneswar حال ایجاد یک سیستم ابتکاری در خانه به برگزاری معمولی امتحانات آنلاین” گفت: پروفسور Rajakumar.

کامپیوتر و IT Services همراه (CITSC) از موسسه آورده بود در مورد بسیاری از بداهه تجاری و سیستم های ارائه شده توسط Wheebox برای سیستم در خانه.

“یکی از چالش هایی که در سیستم طراحی شده بود به ارائه انصاف از دسترسی به دانش آموزانی که مقدار زیادی از تنوع در ابزارهای موجود و اتصال به اینترنت. پس از پاسخگویی نیز می تواند انجام شود با قلم و کاغذ نیاز از اینترنت کاهش می یابد و به سوال مقاله دسترسی به, پاسخ کاغذ آپلود و invigilation” گفت: پروفسور Rajakumar.

او گفت: این موسسه ارائه گزینه های متعدد برای تسهیل دانش آموزان را به آزمون با انصاف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>