بمبی-Kharagpur باعث می شود Aarogya Setu برنامه اجباری

روز دوشنبه هنگامی که دو فن آوری های غول اپل و گوگل ممنوع استفاده از محل سکونت ردیابی نرم افزار که با استفاده از تماس با سیستم ردیابی هند موسسه فن آوری-Kharagpur (IIT-KGP) ساخته شده است که از برنامه های مشابه الزامی است.

“استفاده از Aarogya Setu برنامه اجباری برای تمام کارکنان” متوجه اداری توسط بمبی-KGP روز دوشنبه گفت:. ثبت Bhrigu نات سینگ گفت: اخطار صادر شده بود که در هر اتحادیه وزارت نظم و بمبی تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن.

در همین حال کارشناسان حقوقی به چالش برنامه بر روی چندین فقره است. برنامه نتواند به پایبندی به حفاظت از داده ها اصول تایید توسط دیوان عالی کشور در Puttaswamy (حریم خصوصی) مورد که در آن دادگاه به رسمیت شناخته شده است که حق حریم خصوصی یک حق اساسی است و اگر دولت می خواست به آن را محدود آن می تواند انجام شود با رضایت چهار معیار گفت: Jhuma Sen استاد در لیورپول جهانی دانشکده حقوق.

‘چهار معیار’

“اولین قانون گذاری معیار است که این است به آمده از یک قانون است. دوم دولت به نشان می دهد که محدود کردن این حق است که در تعقیب یک هدف مشروع. سوم دولت به نشان می دهد که وجود یک رابطه بین آنچه که به دنبال بدست آمده و روش های به کار گرفته شده توسط دولت برای رسیدن به آن. چهارم وجود دارد باید تدابیر حفاظتی. برنامه نتواند در تمام این استانداردها گفت:” خانم بهداشت ،

او گفت: “نه این برنامه هر گونه اساس قانونی که توضیح کامل آن کمبود رویه حفاظت از جمله شکایت جبران سیستم و یا یک غروب بند و نه دولت نشان از مناسب بودن و یا ضرورت شاخک های این [تناسب] تست.”

اجباری ماهیت برنامه نیز باعث نگرانی برای کارشناسان حقوقی.

نه ” انتخاب کردن گزینه

“وجود دارد هیچ انتخاب کردن ساز و بر خلاف حکم حریم خصوصی آنان است. سلامت اطلاعات طبقه بندی شده به عنوان داده های شخصی حساس تحت فن آوری اطلاعات عمل می کنند. داده ها چنین می توان جمع آوری و پردازش تنها با رضایت فردی که همچنین انتخاب به ‘انتخاب کردن. Arogya Setu به طور کامل می رود در برابر دانه از این” خانم سن اشاره کرد. حفظ حریم خصوصی و قضاوت “نیز ساخته شده توجه داشته باشید از نیاز به حفاظت از داده ها در قانون برای حفاظت از پتانسیل تبعیض علیه افراد” بر اساس وضعیت سلامت خود را.

“که کنار داده های جمع آوری شده توسط این برنامه ذخیره شده است توسط تلفن به تنهایی به عنوان روشن توسط Aarogya Setu تیم خود را. این باز می شود تا فرصت از نقض داده ها و اطلاعات حساس” خانم Sen گفت.

بمبی توجه نیز ساخته شده با استفاده از ماسک صورت ‘اجباری در محل کار.’ اجتماعی فاصله هر وزارت بهداشت دستورالعمل نیز دستور. شستن دست و sanitiser در دسترس خواهد بود به منظور اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>