اعجاز الحق را مواد منفجره اتهامات

در یک مصاحبه اختصاصی با یک خارجی, انتشار, رئیس جمهور سابق و فرمانده ارتش ژنرال ضیاء الحق پسر محمد اعجاز الحق می گوید نقش سابق فرمانده ارتش جنرال میرزا اسلم بیگ و سابق مشاور امنیت ملی جنرال محمود علی درانی “تساوی ظن” در حالی که “بر اساس شواهد و مدارک است که او جمع آوری کرده است هند و اسرائیل جاسوسی سازمان های دخیل” در پدرش سقوط هواپیما در اوت 1988.

به گفته آقای Haq مصاحبه, “هواپیما پایین آمد با توجه به پاشش از گاز اعصاب در کابین خلبان که معلول خلبانان. او همچنین با تایید حضور مواد منفجره در انبه جعبه علاوه بر این ادعا که یک پرتابه نیز ضربه زدن به هواپیما.”

صحبت کردن به هندوآقای الحق می گوید او معتقد است که ژنرال التماس و احیا شد به نحوی درگیر است چرا که “برخی از پزشکان که مشغول به کار بودند در CMH مولتان به ما اطلاع داد [ژنرال ضیاء خانواده] احتمالا یک ماه یا دو ماه پس از این حادثه که آنها دریافت سفارشات از بالاتر-تا به انجام کالبد شکافی از بدن که داشت پس از سقوط. بعدها برخی از آنها به ما گفت که آنها منتقل شده از مولتان به farflung مکان بود که بدیهی است که انجام می شود برای به پوشش آن. هنگامی که کالبد شکافی انجام شد سرتیپ هربرت M. Wassom بود که ارتش ایالات متحده وابسته پس چرا پاکستانی ها? من از ژنرال التماس به طور مستقیم و غیر مستقیم اما او هرگز پاسخ داده است. سفارشات برای انتقال پزشکان به farflung مکان نمی آمد از خود را فوری کارفرمایان; تنها GHQ می تواند آن را انجام داده اند.”

آقای الحق می گوید که درجه ناخدا Zaheer زیدی انجام تحقیقات و کسانی که صد صفحه شخصی خود درخواست با او هستند. او همچنین در مورد افسر نیروی هوایی اکرم (ص) Awan “دستگیر شد و توسط ما سازمان اطلاعاتی برای جاسوسی و او نگه داشته در امن بازداشت آژانس پاکستان بدون هیچ گونه دسترسی به جهان خارج است. هنگامی که ضبط شده بیانیه خود تحت سوگند به یک جلسه اضافی قاضی [قاضی] در بخش 164 پاکستان دادرسی کیفری باید به آن شده است معتبر است. او در حال بررسی برای کمک به اسرائیل بمب Kahuta. او در حال بررسی توسط یکی برید یکی اصلی و یکی از سرهنگ. زمانی که آنها دست به این گزارش به GHQ نبود منتشر شده در دستور ژنرال التماس که گفت این می تواند منجر به عدم قطعیت است. ژنرال التماس نگه اصلی این گزارش با او و هرگز از آن منتشر شد. این سه افسر پلیس شد و پس از انتقال به بیرون از سازمان است.”

آقای الحق می گوید که او به جمع آوری تمام این اطلاعات از طریق منابع مختلف — برخی مستقیم و برخی غیر مستقیم.

“اینها چیزهایی است که منجر به سوء ظن است. با توجه به مشترک ما و پاکستان, بررسی, گفت که آن را یک عمل مجرمانه از خرابکاری. آمریکا سعی کردم به آن را پوشش میدهد اما در پایان به عنوان خود را اتباع در تصادف کشته شدند, آنها تا به حال به یک نتیجه گیری. نیز وجود دارد که در اواخر عدالت شفیعی-ur-Rehman گزارش کمیسیون که گفت که وجود سهل انگاری در بخشی از دولت و ارتش هر دو. در این گزارش توصیه شده است که باید وجود داشته باشد یک پرونده جنایی به سقوط هواپیما حادثه است. متاسفانه عدالت شفیعی-ur-Rehman گزارش کمیسیون هرگز منتشر شده توسط دولت است.”

این اولین بار نیست که آقای Ijazul الحق گفته است این. آقای الحق نوشت: دو مقاله ‘یک توطئه جنایی” و “مجازات بهاولپور توطئه گران” منتشر شده در تابناک و اخبار در سپتامبر 8 و 9 2009.

دفاع تحلیلگر General (retd) امجد شعیب می گوید که اعجاز الحق همیشه مقصر سابق فرمانده ارتش ژنرال میرزا اسلم بیگ و سابق امنیت ملی, مشاور ژنرال محمود علی احیا و انکشاف دهات برای پدرش سقوط هواپیما اما او فکر نمی کند که آنها تا به حال هیچ نقشی در ژنرال ضیا به سقوط هواپیما.

“من فکر می کنم این تصمیم گیری های خود را در اطراف این زمان است که منجر به این سوء ظن است. ژنرال درانی با کسب اجازه از ژنرال ضیا تصمیم به سفر به مخزن دادگاه در حالی که ژنرال التماس به جای سفر با ژنرال ضیا ترجیح داده به پرواز در یک جداگانه هواپیما پس از ژنرال ضیاء هواپیما گرفته شده بود ، همچنین گزارش شد که ژنرال التماس بینم ژنرال ضیاء هواپیما توفنده اما به جای نظارت بر تخلیه تلفات و او تصمیم گرفت به عجله بازگشت به راولپندی. حتی در آن زمان ژنرال التماس عمل مورد انتقاد قرار گرفت و توسط بسیاری از افسران ارشد در ارتش. به نظر من هیچ دلیلی برای شک و تردید ژنرال. خواهش می کنم. گفته شده است که ژنرال التماس دیدم سوزاندن هواپیما و بسیار درستی فرض که شانس داشتن هر گونه بازماندگان تقریبا قابل اغماض است. از آنجا که تعدادی از افسران ارتش بودند که همراه با سابق فرمانده ارتش ژنرال ضیا بود به عهده گرفت به مرده او تصمیم گرفته بود به عجله بازگشت به پایتخت را به مسئول امور برای جلوگیری از ایجاد هرج و مرج توسط علاقه مند عناصر در عمران و سلسله مراتب نظامی. در بازگشت خود را به GHQ ژنرال. التماس فرض کنترل و صبح روز بعد خطاب به افسران GHQ و مطلع و آنها را از این وضعیت در حال ظهور به عنوان یک نتیجه از تاسف هوایی سقوط است.”

ژنرال شعیب می گوید که متاسفانه هیچ قطعی بررسی بود که تا کنون برگزار می شود به ایجاد علل سقوط هوا. “در نتیجه از و ما را از شنیدن تئوری های توطئه های مختلف. یکی از داستان است که به طور گسترده ای اعتقاد بر رسالت بازنشسته افغان که به اتهام داشتن ارتباط با برخی از عناصر اسرائیلی تصور می شود مسئول برنامه ریزی و اجرای این نامردان عمل می کنند. من آمد در سراسر بسیاری از افسران در درون ما هوش مجموعه ای که تمایل به باور کردن این داستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>