تصویرگر Adrija Ghosh در کتاب جدید خود, ‘موش ها بزرگتر از گربه’

“اگر شما بیرون رفتن در شب در خیابان های شهر از نظر شما دیدن این bandicoots که نگاه حتی بزرگتر در تاریکی. گربه ها نگاه بسیار کوچکتر و شاید آنها به همان اندازه. اما زمانی که یک موش اجرا می شود در سراسر خیابان و یک سایه از آن است که بازیگران بر روی دیوار (به عنوان نشان داده شده در روی جلد کتاب) آن را به نظر می رسد بزرگ و ترسناک می گوید:” بنگالور مبتنی بر Adrija Ghosh این تصویرگر از موش بزرگتر از گربه نوشته شده توسط Maegan Dobson Sippy.

نوشته شده در اهل تفریح و آیه و نشان داده شده در رسانه های مخلوط, داستان است که بعید است که گروه با هم. یکی از نکات اصلی که Adrija تا به حال به نگه داشتن در ذهن در حالی که نشان دادن بود اندازه موش و مطمئن شوید که آنها در واقع بزرگتر از گربه. “این یک چیز بسیار مهم است. من بازخورد چندین بار از ناشر (Karadi قصه) گفت که موش در این صفحه به اندازه کافی بزرگ هستند آنها باید به بزرگتر” او می خندد.

“اما نه به طور کامل و واقعی آن است که واقع بینانه نیست. می توان آن را یک امکان بلکه اگر شما راه را برای تخیل است که من فکر می کنم یک بخش بسیار مهم از کتاب های کودکان و یا تصویر کتاب, شما در واقع می تواند هر چیزی. شما می توانید یک موش غول پیکر در مقابل یک گربه و آن را هنوز حس” او می افزاید.

Illustrator Adrija Ghosh on her new book, ‘Rats Bigger Than Cats’

متولد کلکته 26 سال تصمیم به آوردن عشق او را برای این شهرستان به این صفحه. “وقتی که من رفت و از طریق مقاله من متوجه آن می تواند قرار داده شده در یک موقعیت جغرافیایی است که من بسیار آشنا است. به دلیل آن است که چنین شهر شما دیدن گربه و موش رفتن در مورد. که نقطه شروع است. من تحقیق با چک کردن عکس های قدیمی از شهرستان. بصری خاطرات من تا به حال به اندازه کافی نبود چون من می خواستم یک نوع خاص از دیدگاه ها و تصاویر. هر کسی که رشد کرده در کلکته و یا هر دانش شهرستان که تشخیص آن امیدوارم.”

علاوه بر این از آنجا که داستان آغاز می شود در گرگ و میش به پایان می رسد و صبح که بیش از حد به اطلاع پالت رنگ. می گوید Adrija, “چیز دیگری که در مورد روشنایی بود که در کلکته از آن است که اغلب زرد تنگستن لامپ; واقعا آنهایی که شما نمی بینید در مترو زیاد است. وجود دارد یک نوع خاص از پالت رنگ در کلکته در شب که عمدتا قهوه ای و زرد و شاید فلورسنت در آینده از جایی.”

Illustrator Adrija Ghosh on her new book, ‘Rats Bigger Than Cats’

همانطور که برای تم در حال اجرا از طریق کتاب و آنچه به خود جلب کرد او به داستان او می گوید: “همانطور که کودکان ما را به خصوص با تام و جری در تلویزیون که موش همیشه در تعقیب گربه و آنها دوستان است. شما حتی باید عبارت موش و گربه بازی. این است که در آن Maegan نوشتن بسیار زیبا است. شما فکر می کنم که موش و گربه در حال رفتن به مبارزه با بسیاری اما در پایان خوب است وضوح.

“همچنین در یک زمان مثل این که خیلی نفرت اطراف آن را خوب است برای دیدن است که حتی اگر شما در حال متخاصم شما هنوز هم می تواند صمیمی یا دوستانه با یکدیگر و یادگیری به پذیرفتن تفاوت. در متن شما می بینید که گربه ها همه خوب درمان و موش بیشتر غذا خوردن از زباله است. من نمی خواهم بگویم آن را عمیق تر سیاسی, معنی, اما آن است که یک چیز خوب برای خواندن به کودکان در این روز است. به طوری که راه روایت سالم و بی خطر را احساس می کند.”

موش ها بزرگتر از گربه قیمت در ₹250 و آنلاین در دسترس است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>