فقط قبل از ما مصاحبه کنکانی خواننده لورنا Cordeiro اعلام کرد: “من بسیار می ترسم از پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران. من بسیار موثر بلندگو شما را ببینید.” اطمینان که او نمی خواهد اجازه به احساس عصبی او لبخند, نمایش کمی از اعتماد به نفس. “من یک فرد کاملا متفاوت روی صحنه است. من حتی نمی تمرین قبل از نشان می دهد. گروه نگه می دارد تمرین و من دخالت نمی کنیم. من فقط رفتن و آواز خواندن” او می گوید:, و اضافه کرد که این همیشه صدق نمی. “زمانی که جوان بودم, من یک بیت از مرحله ترس, اما که ناپدید شد” او به یاد می آورد.

این خواننده که می رود به نام مرحله لورنا شده است به عنوان بلبل گوا. او تبدیل 75 در ماه اوت گذشته و آماده است تا به انجام به عنوان بسیاری از نشان می دهد که ممکن است. پس از دریافت جایزه یک عمر دستاورد و انجام در جهان کنکانی جوایز موسیقی در گوا هفته گذشته او آماده است به بمبئی توسط طوفان در موسیقی گوا نشان می دهد سازمان یافته توسط Goan توسعه ارتباط این شنبه.

در مورد علاقه های شما و comebacks

“من بازی را تمام ضربات از جمله جمعیت مورد علاقه های شما ‘Nachom-ia Kumpassar‘ و ‘Bebdo‘. خواهد بود وجود دارد می شکند که در آن خوانندگان دیگر انجام خواهد شد. من می خوانم 18 یا 19 آهنگ بدون شکستن اما من گروه فکر می کند من نیاز به استراحت. هر چند من در حفظ و ‘Bebdo’ برای پایان, مخاطبان درخواست آن را از طریق نشان می دهد. اما من نمی تکان دادن. در مرحله I am the boss,” او می گوید.

برای کسی که کاملا داد تا آواز برای 25 سال لورنا را باز گشت در سال 1995 به عنوان دیده می شود قابل توجه است. او متوقف شد چرا که او مربی نوازنده ساکسیفون, ترومپت و آهنگساز Chris Perry اجازه نمی دهد او را به آواز خواندن با هر کس دیگری. “من در اوایل زندگی حرفه ای کریس پری واقعا مرا تشویق کرد و من آنچه که من به خاطر او. اما در قرارداد من موافقت کرده و نه به آواز خواندن با هر کس دیگری. آن را سخت به ترک آواز, اما هنگامی که من تصمیم گرفتم من به آن گیر کرده” او توضیح می دهد. لورنا می گوید او هیچ تاسف در مورد آن دوره است. “نقطه چیست ؟ فراموش نکنید که در مورد موسیقی زنده من حتی تمرین یا زمزمه کردن آهنگ های من. این آسان نیست اما من آن را” او پرتوهای.

خانوادگی استعداد

نقطه از Saligao در گوا لورنا تشویق می شد به آواز توسط پدرش تئوفیلو Cordeiro. او یاد “من پدر را در خانواده پر بود از crooners. همه خواهر و برادر من کردم به آواز خواندن. من خواهر ژان سنگ در رستوران.” لورنا شروع به عنوان یک خواننده جاز و ترویج می شد با پری. پس از گوا او انجام شده بسیاری در بمبئی در هتل ها و nightspots مانند تاج ریتز سفیر صحبت از شهر ونیز و نیل آبی. در دهلی نو او به طور منظم در Gaylord است. او می گوید: “من به دنبال عصر طلایی موسیقی جاز مورد علاقه های شما بودن الا فیتزجرالد و لویی آرمسترانگ. من کاملا با الهام الا اگر افراد احساس می کنم صدا بیشتر شبیه Bessie Smith. آنها را می دانیم بهتر است.”

در ابتدا او مردد به آواز خواندن در کنکانی. او می گوید: “کریس اصرار داشت و به من داد دو آهنگ. همه آنها را دوست داشت و در یک سفر جدید شروع شد.” ‘Bebdo‘, ‘Tuzo Mog‘, ‘Pavsachea Tempar‘, ‘Nachom-ia Kumpassar‘, ‘گل سرخ‘, ‘لیسبون’, ‘Sorga Rajeant‘ و ‘کلنگوت’ شد داغ و مورد علاقه. “در ابتدا, HMV تنها ترویج خواننده آلفرد افزایش یافت اما هنگامی که من کلیک آنها به من آمد.”

نقاط عطف

لورنا می گوید یکی از حرفه ای برجسته شد به رکورد کنکانی آهنگ ها از جمله آمار ماریا’ با آس فا Mohammed Rafi. او توضیح می دهد: “این کریس ایده. Rafi معتقد دانستن معنای هر کلمه را به منظور دریافت کامل بیان. بنابراین او را به نوشتن شعر در اردو حفظ آنها و تمرین ذهنی است. او گفت: من تا به حال صدای زیادی.”

هنگامی که او استفاده می شود برای دور ماندن از شکوه لورنا می خواستم هرگز به بازگشت. او می گوید: “پیانیست رونی Monsorate بود و بسیار مشتاق است که من می آیند اما من خودداری کرد. او با نزدیک شدن به مادر من گفت که او را به حفظ و تداوم تا من کوتاه آمد. این چیزی است که من در نهایت.” او سال 1995 باز گشت کنسرت در گوا Miramar Beach دریافت یک محرک و پاسخ. “من در ابتدا فکر کردم من می خواهم انجام تنها یک نشان و متوقف شود. اما با دیدن واکنش من تصمیم به ادامه. امروز من خوشحالم آواز. پس از بمبئی نشان می دهد من سر به Mangalore,” او می گوید.

لورنا شده است این موضوع از دو فیلم. قهرمان نقش در Anurag Kashyap را فیلم هندی Bombay Velvet الهام گرفته شده بود ، “من را دیده اند آن را. من می ترسم برای دیدن آنچه که Anushka Sharma را انجام دهد” او انگلیسی دوبله. در مورد کنکانی فیلم Nachom-ia Kumpassarبه کارگردانی Bardroy Barretto و بر اساس زندگی پری و لورنا او می گوید: “مدیر می گوید او به من پرداخت می شود ₹10 لاخ اما این اشتباه است. او حتی از من بپرسید قبل از آن ، دوستان من به من گفت به رفتن به دادگاه است اما چه کسی است ؟ مردم در حال لذت بردن از این فیلم پس از آن خوب است. من که هستم به آنها را متوقف کند؟”

هر چند او بازدیدکننده داشته است گوا اغلب لورنا صرف بیشتر وقت خود را در بمبئی در Dhobi Talao یا خانه خواهر خود را در Mazagon. او گوش به موسیقی به طور منظم اما آرزوهای جوان کنکانی نوازندگان آمده تا با چیزی جدید به جای استفاده از سعی و آزمایش برای تلفن های موبایل. او می افزاید: “من می خواهم خوانندگان سونیا Shirsat و Nephie راد. آنها خوب هستند. همانطور که برای موسیقی جاز شما به من بگویید آیا هر موسیقی جاز امروز؟” وقتی پرسید که آیا او وقت خود را صرف خواندن دعا تماشای تلویزیون و یا پخت و پز لورنا می خندد “من نمی باید هر گونه نقاط به علاوه. اگر من تا به حال من می شده اند یک فرد متفاوت است.” این یک far cry از شروع مصاحبه ما هنگامی که او صحبت کردن در مورد عصبی بودن.

لورنا Cordeiro در موسیقی گوا; دوبلین, مربع, Phoenix Marketcity Kurla; 15 فوریه ساعت 7: 30 p. m.; 9820691919

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی