من ‘از دیدن بازیگر در سینمای تامیل می گوید Dulquer Salmaan جلوتر از ‘Kannum Kannum Kollaiyadithaal’

Dulquer Salmaan است که در همه جا… در Malayalam Tamil, Telugu و فیلم هندی صنایع. این همه جا حضوری می کند و او را به تعجب که در آن کار خود را به رهبری به راست در حال حاضر “من همیشه کار می کند. شاید این درست است که هیچ کس در حال کار در بسیاری از صنایع در حال حاضر می گوید:” Dulquer با خنده یادآور یکی ساخته شده است که زنان غش بر او زمانی که OK Kanmani ضربه به صفحه نمایش در 2015.

Dulquer نشان می دهد اطلاعات جالب در مورد چگونه او فیلترهای محتوا یکی است که ممکن است یا نه ممکن است به شما تضمین می کنند تاریخ خود را. این بازیگر ترجیح یک روایت از مدیر. “من با حس بینایی خود را زمانی که آنها روایت. اگر من خواندن یک اسکریپت دارم مختلف فیلم که در حال پخش است در سر من. به همین دلیل برخی از فیلم های شکست خورده اند” او می خندد: “من نیاز به ببینید که چگونه پرشور آنها…برای به دست آوردن یک درک بهتر از جهان است.” او می گوید که به جای بیکار نشستن و شراب خواری-سازمان دیده بان فیلم از ثبت نام پروژه ها فقط به خاطر آن است. که اتفاق می افتد تا حد زیادی از زمانی که او را از کار برای تقریبا نه ماه به تازگی.

بازدید از بازیگر

Kannum Kannum Kollaiyadithaal (KKK) نشانه کارگردان début از Desingh Periyasamy. آن است که Dulquer کار نکرده با تازه واردان قبل از. اما آنچه او را متقاعد کرد از KKK شد Periyasamy را ترد روایت. “این سریع ء. فیلم بسته بندی شده است با احساسات و شدت رها نمی کند و حتی یک اونس,” او می گوید: روشن است که KKK است که یک ادای احترام به مانی راتناما را Thiruda Thirudaعنوان که گرفته شد از ترانه ‘Kannum Kannum’.

Dulquer بازگشت به سینمای تامیل زیر انفرادی در سال 2017. یک کلمه از احتیاط; آیا استفاده از کلمه ‘گشت’ به توصیف خود را از ورود مجدد. او می گوید که او ترجیح میدهد به برچسب خود را یک “بازدید از بازیگر”. می گوید Dulquer “من نمی توانم برنامه ریزی حرفه ای من در اینجا می خواهم نحوه تامیل بازیگر را انجام دهد. چرا که او/او است که عمدتا با تمرکز بر تامیل نادو که من نمی توانیم.” از او بخواهید که او چگونه برخورد, با شکست , از خود راضی و او می گوید: “زندگی می رود. این بود پایان زندگی حرفه ای من. زمانی که انفرادی منتشر شد, من تا به حال فیلم های اندود شده تا برای یک سال,” او می گوید و اضافه می کند “این مادر من است که می شود کار می کرد تا زمانی که من فیلم با صدای تلپ افتادن. من به کنسول گفت: “Ma, من, فیلم, برای یک سال.”

چه DQ تعقیب?

  • Dulquer همواره پاره بین بازی شخصیت محور نقش و ستاره-وسایل نقلیه. او نقش یک, جذاب عاشقانه در قلب شخصیت در یک فیلم مانند چارلی اما در همان زمان او را شگفت زده با یک فیلم مانند Kammatipaadam. “که خوب است در حقیقت. اما اگر من نمی پیدا کردن یک شخصیت به ارزش ماده در حالی که من مانند ” جایی که من هستم رفتن?’. به این خاطر من حریص در مورد محتوای خوب.”
  • او اذعان دارد که کمی منصفانه typecasting در صنعت به ویژه هنگامی که او ارائه شده است نقش. “اما یک شخصیت محور نقش لزوما تضمین یک فیلم خوب درست است؟,” او ادامه می دهد: “در پایان روز, من به شانه پروژه — آن است که آیا Kammatipaadam, Parava یا Mahanati.”

یکی دیگر از جنبه های Dulquer شما نیاز به دانستن این است: او تبدیل کردن رام-coms روزانه. اما آن را ندارد به دور از واقعیت است که او پسر پوستر عاشقانه وقتی مانی راتناما راه اندازی شد او در تامیل. Dulquer طول می کشد یک مکث و شروع با كیفیت, “KKK نیست یک رام-com صورتی که آنچه شما فکر.” او توضیح میدهد: “این داستان عاشقانه است با نشاط در بخش و هیجان انگیز عنصر به آن است. از نظر من خط به بالا در این سال من فکر می کنم KKK می ایستد.”

سیستم در گسل

اما Dulquer است که نه تنها ستاره KKK. این فیلم فیلمساز Gautham منون بازی گسترش نقش “ما همه fanboying بر او [Gautham منون] به عنوان اگر برخی از ستاره تا به حال وارد این مجموعه می گوید:” Dulquer “او به ارمغان آورد یک مقدار مشخصی از بلوغ به آن است.”

KKK صورتحساب به عنوان Dulquer 25 فیلم نبود مبهم مالی بحران. تاخیر مسائل مربوط به تولید و بازاریابی بخش اجتناب ناپذیر از glitzy گلم جهان صنعت فیلم. Dulquer آگاه است که حتی اگر آن را قرار می دهد و او را در درمانده شرایط در زمان. این یکی از دلایلی است که چرا او تاسیس خود را تولید شرکت برای حمایت از جوان فیلم سازان ضمانت صاف و انتشار است. “بودن در یک پروژه سرمایه گذاری و بازاریابی این درست است که بسیاری از تعهد است. ما در صورت تاخیر در انتشار زمانی که با شکست مواجه شد. آن را خسته کننده گاهی اوقات هنگامی که شما مجاز نیست به کار می کنند و آنها قفل شما را با فیلم قبلی می گوید:” Dulquer در مورد او چگونه رفتار تاخیر در انتشار KKKکه آغاز تولید در سال 2017.

داخل Dulquer جهان

بازیگر احساس می کند که وجود دارد اتاق را برای هر کس و هر کسی در Malayalam سینما. “هر کس کار خوب می شود سهم. نگاهی به یک فیلم مانند Kumbalangi شب , به عنوان مثال. این فیلم کوچک اما در اعداد بزرگ. این همان مورد با Anjaam Pathiraa. در نهایت یکی از نیاز به تجدید نظر راه اسکریپت در حال نوشته شده است.”

هر بازیگر است که نا امنی در یک راه یا دیگری و Dulquer Salmaan متفاوت است. “من نا امنی در مورد من رشد می گوید:” این بازیگر. گسترش بیشتر او می گوید: “هنگامی که شما قبلا ذکر شد typecasting من شروع به فکر می کنم اگر مخاطب درک من که در راه است. به همین دلیل من شکستن و دور از قالب و انجام یک فیلم مانند Kammatipaadam. اما من نمی توانم ایجاد یک فیلم مانند آن. آن را به پیدا کردن من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>