افزایش تعداد متخصصان پزشکی شده اند ضعیف غیرعلمی نمایندگی از حقایق مربوط به رشته های پزشکی و درمان بیماری ها در مالایالام فیلم ها در زمان های اخیر.

در حال حاضر کرالا فصل هندی انجمن پزشکی (IMA) مداخله در موضوع درخواست هیئت مرکزی از فیلم گواهینامه (CBFC) به نظر پزشکی کمیته مشورتی قبل از صدور گواهینامه فیلم به تصویر می کشد مسائل پزشکی.

فيلسوفان در نامه ای به CBFC به عنوان به خوبی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد درخواست برای تشکیل چنین کمیته مشورتی متشکل از کارشناسان از زمینه های پزشکی به عنوان یک تعداد زیادی از مردم اغلب گمراه پیام چنین در فیلم که اغلب هیچ پایه و اساس علمی.

دو فیلم

این نامه به طور خاص نقل دو بسیار قدردانی از فیلمهای اخیر تایمز ‘Joseph’ و ‘ترنس’.

در ‘Joseph’ به کارگردانی M. Padmakumar روایت حول محور یک بازنشسته پلیس مامور تحقیق در مورد مرگ همسر سابق خود و کشف یک ارگان برداشت سر و صدا. با توجه به نامه مردم دلسرد از ثبت نام برای اهدای عضو.

در مورد “ترنس’ منتشر شد دو هفته پیش از فيلسوفان و گفت که این فیلم تا به حال توالی خاصی ساخته شده است که نظرات گمراه کننده در روانپزشکی و روان گردان منجر به نگرانی در میان بیماران است.

“از آنجا که سینما یک رسانه بسیار قدرتمند آنچه که می شود گفت از طریق آن می رسد بسیاری از مردم ایجاد این نوع از تاثیر ما نمی توانیم تصور کنید. برای مثال در مورد ‘Joseph’ تعداد اهدای اعضای بدن آمد تقریبا به یک وقفه در سال 2019 پس از این فیلم منتشر شد. این بود که در زمانی که وجود دارد بیش از 3000 نفر در حال انتظار برای ارگان های مختلف. سپس ما پیشرفت های بسیار زیاد در اهدای عضو. پس از این شیب ما تا به حال به سازماندهی بسیاری از کمپین آگاهی به برطرف کردن ترس در مورد اهدای عضو که دولت نظارت با استفاده از هنجارهای دقیق می گوید:” P. Gopikumr دولت از آن نيست.

او می گوید که پس از انتشار “ترنس’ برخی از روانپزشکان گزارش خود بيمار درخواست آنها برای تغییر داروهای خود را به عنوان فیلم تا به حال به طور خاص به نام برخی از این داروها که باعث آسیب های مغزی و دیگر مشکلات جدی است.

رسانه های اجتماعی پست

این فیلم تا به حال منجر به نوشته های چند از پزشکان و روانپزشکان در رسانه های اجتماعی طی چند روز گذشته برای مقابله با برخی از ادعاهای ساخته شده در این فیلم است.

“اگر برخی از یکی با افسردگی شدید شد به خودکشی به خاطر کسی که به او گفت در مورد آنچه که در فیلم مورد داروهای روانپزشکی? اگر چه او خود را به تماشای فیلم و تصمیم به متوقف کردن داروها بدون مشورت با پزشک خود? بودن سرسخت چرم گاومیش فیلم خودم, آن لطمه می زند و به من می گویند که malayalam سینما نیاز به شروع به تحقیق بیشتر و حتی ممکن است بحث با متخصصان و همه فیلم از لحاظ فنی صدا” ثمین نوشته شده Sameed, یک دکتر در Facebook.

آقای Gopikumar می گوید که بیشتر در فیلم های علمی و پزشکی افراد باید در مالایالام فیلم ها مردم را آگاه اما این باید در واقع دقیق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر