صندوق بین المللی پول و پاکستان. دولت در رسیدن به توافق در دوم نقد و بررسی از 6 میلیارد دلار بسته کمک مالی

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفت: آن رسیده است کارکنان در سطح توافق با مقامات پاکستانی “در سیاست ها و اصلاحات” مورد نیاز برای تکمیل بررسی ها از 6 میلیارد دلار وام تایید شده برای بسته های پول در کشور برای کمک به اقتصاد شکننده آن گزارش گفت: در روز جمعه.

در ماه جولای سال گذشته پولی بین المللی صندوق (IMF) هیئت اجرایی “تایید 39-ماه تمدید آرایش” تحت تمدید تسهیلات صندوق (EFF) برای پاکستان برای 6 میلیارد دلار برای حمایت از اصلاحات اقتصادی و اجتماعی ،

پاکستان را وزارت مالیه با نزدیک شدن به صندوق بین المللی پول در ماه اوت سال 2018 به صورت یک بسته کمک مالی که عمران خان دولت در زمان بیش از.

“صندوق بین المللی پول و مقامات پاکستانی باید به کارکنان در سطح توافق در سیاست ها و اصلاحات مورد نیاز برای تکمیل بررسی ها مقامات برنامه اصلاحات پشتیبانی تحت EFF” این سحر روزنامه به نقل از صندوق بین المللی پول ماموریت رئیس برای پاکستان ارنستو رامیرز Rigo عنوان کرد و گفت.

 

اعلام شده توسط Rigo از طریق یک بیانیه کوتاه پس از یک سری از درگیری با مشاور نخست وزیر در امور مالی و درآمد حافظ شیخ فرماندار بانک دولتی پاکستان رضا باقر و مالی وزیر نوید کامران بلوچ از طریق ویدئو کنفرانس بیش از دو هفته گذشته این گزارش گفت:.

این موافقتنامه منوط به تصویب صندوق بین المللی پول در مدیریت و در نظر گرفتن آن توسط هیئت اجرایی است که انتظار می رود در اوایل ماه آوریل.

اتمام بررسی را قادر به پرداخت حدود $450 میلیون دلار از صندوق بین المللی پول گفت.

مقامات پاکستان شد کم حرف بیش از این “سیاست ها و اصلاحات مورد نیاز برای تکمیل دوم نقد و بررسی” اما اشاره کرد که دو طرف به توافق بیش از این واقعیت است که برخی از فضای تنفس لازم بود برای جذب زودتر شوک قبل از تنظیم بیشتر به عنوان بالاتر از برآورد نرخ تورم قرار داده بود و غیر منتظره فشار بر اکثریت مردم این گزارش گفت:.

یک مقام رسمی گفت: همچنین امیدوار است که مداوم سهولت در قیمت نفت ایجاد اتاق برای تنظیم و یک جزء آن می تواند تبدیل به بخشی از بودجه سال آینده است.

او گفت که افشای کامل توافق اعمال سیاست می تواند بازار ‘حساس’ و باید به سمت چپ برای زمان مناسب.

به طور معمول جزئیات مورد بررسی از صندوق بین المللی پول-پشتیبانی از برنامه های ساخته شده پس از بررسی و تایید شده توسط این صندوق به هیئت اجرایی و کارکنان گزارش منتشر می شوند. اجرایی جلسه هیئت مدیره دلیل برای اوایل ماه مارس در حال حاضر شده است به یک ماه تا اوایل آوریل است.

در پایان از کارکنان بحث در سطح بین فوریه 3 و 13 در اسلام آباد ماموریت صندوق بین المللی پول گزارش شده بود پیشرفت قابل توجهی به ساخته شده است در چند ماه گذشته در پیشبرد اصلاحات و در ادامه با صدا و سیاست های اقتصادی.

“همه پایان دسامبر معیارهای عملکرد مواجه شد و ساختاری معیار های تکمیل شده” صندوق بود گفت ثابت قدم پیشرفت در اجرای برنامه خواهد هموار کردن راه برای اجرایی صندوق بین المللی پول مدیره در نظر گرفتن نقد و بررسی.

پاکستان توافق با صندوق بین المللی پول در بسته کمک مالی پس از ماراتن مذاکرات در ماه ژوئن برگزار شد سال گذشته است.

6 $میلیارد دلار کمک مالی شامل فوری پرداخت 1 میلیارد دلار برای کمک به پاکستان آدرس تعادل خود را از بحران پرداخت.

نخست وزیر خان تغییر کرده بود کل تیم اقتصادی از جمله وزیر دارایی رئیس بانک دولتی پاکستان (SBP) و رئیس اداره فدرال از درآمد (FBR) در انتقاد به عدم بهبود اقتصاد است.

آخرین معامله است 22nd, بسته کمک مالی از پاکستان شد عضو صندوق بین المللی پول در سال 1950.

پاکستان تا کنون دریافت میلیاردها دلار کمک مالی بسته از کشورهای مانند چین و عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

سال گذشته پاکستان امن یک بسته کمک مالی 3 میلیارد دلاری از نفت خیز قطر.

چین قبلا به $4.6 میلیارد در شکل سپرده ها و وام های تجاری و عربستان سعودی ارائه شده 3 میلیارد دلار سپرده نقدی و 3.2 میلیارد دلار نفت تسهیلات معوق پرداخت. امارات متحده عربی نیز 2 میلیارد دلار پول نقد سپرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>