در آسام 100 بيمار شکستن COVID مرکز مراقبت از بلوک بزرگراه بیش از آب و غذا

حدود صد نفر شکست یک COVID مرکز مراقبت در آسام را Kamrup منطقه و مسدود ملی بزرگراه 31 روز پنج شنبه ادعا کردند که با ارائه مواد غذایی مناسب و آب, مقامات گفت.

Kamrup معاون کمیسر کایلاش Kartik همراه با پلیس با عجله به تسهیلات در Changsari و خواسته بیماران به پاک کردن بزرگراه ها و بازگشت به مرکز به طوری که این موضوع می تواند به حل و فصل از طریق بحث آنها گفت.

تنش غالب در منطقه پس از اطمینان از بازگشت بیماران به مرکز یک افسر گفت.

بیماران ادعا کردند که با ارائه مواد غذایی و آب و وضعیت تخت نیز به علامت در حالی که 10-12 از آنها را نگه داشته بودند در یک اتاق.

معاون کمیسر به آنها اطمینان داد که اتهامات آنها نگاه خواهد شد و تلاش خواهد شد به آدرس آن افسر گفت.

بازگشت به صفحه اصلی اگر ناراضی با امکانات: وزیر

بهداشت و رفاه خانواده Himanta Biswa سرما گفت: اگر بيماران خوشحال هستند در COVID مرکز مراقبت از آنها می توانید انتخاب برای خانه قرنطینه.

“ما به ارمغان آورده اند آنها را به تسهیلات به طوری که می توان آنها را درمان کرد و نه دیگران را آلوده. در صورتی که وجود آنها می تواند نشانه تعهد و رفتن زیر صفحه اصلی قرنطینه” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

سلامت کارگران در وظیفه روز و شب وجود دارد و ممکن است برخی از تاخیر به آنها سبب شیوع او گفت:.

“در کشورهای دیگر حتی تست های انجام شده بر پرداخت اما در آسام کل هزینه ها — از تست به اقامت خود را و مواد غذایی — در حال منتقله توسط دولت” آقای سرما اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>