در karz همیشه

Rishi Kapoor پرشور بود در مورد سه چیز است: اقدام, مواد غذایی و مردم است. او درمان این همه با گرمی و شوخ طبعی. هنگامی که آن را به بازیگری او بسیار پرشور است. او به من می گویند بسیاری از دیگران و رسانه ها که فراموش Dooni Chaar (2010) بود آزاد كرد و سپس بعد از آن او بازی برای چالش های بیشتری. او پس از آن که اورنگ زیب (2013) و D-Day (2013) و او هرگز از انجام این شخصیت های منفی است. او آنها را ساخته بشر بودند نه دو بعدی خائنانی.

همچنین بخوانید: Rishi Kapoor مرگ: آمیتا باچان, PM, Narendra Modi, Rajinikanth واکنش نشان می دهند

با Do Dooni Chaarمن انجام شد اولین فیلم DoP انجام داده بود دو-سه فیلم قبل از آن تولید طراح انجام شد نخستین فیلم طراحان صحنه و لباس بودند و برخی از دو-سه فیلم ، Neetu آه همیشه ادعا کرد که این اولین فیلم خود را چرا که او گفت: “من یک تازه وارد”. اما او هرگز-حتی اگر او خودش را به حال کارگردانی یک فیلم قلمی Abh Laut Chalen (1999) – ساخته شده هر کسی احساس می کنم مثل همه ما انجام این کار برای اولین بار. او یک شریک در این فرآیند است. او تا به حال هیچ مشکل و گفت این شخصیت جدید برای من و من را ترک خواهد کرد آن را به شما است. آنچه او جهانی شد و احساسات به خصوص رابطه شخصیت او Duggal, با خواهر خود را. او همان نوع از ارتباط با خواهر کوچکترش. او عاشق چالش به همین دلیل است که زمانی که او آموخته و او سرطان او مواجه آن با خیلی لطف. برای من عرفان و Rishi Kapoor, آن را بسیار مورد لطف و آنها گرم شخصیت را جشن گرفت.

ما شات Do Dooni Chaar (2010) در سال 2009 اما من تن به تن از آن او در سال 2008 و اوایل روز برای این نوع فیلم که داستان های واقعی ساخته شده اما با یک دستور زبان است که می تواند دسترسی به مخاطبان گسترده تر. من خوش شانس است که من به کار با او و Neetu Singh, در اولین فیلم از آنجا که هر دو آنها در زمان دور از ترس و ترس از کار کردن با ستاره ها و ترس از تنها سمت چپ بود از ساختن یک فیلم است که هیجان انگیز چیزی است. البته شور و شوق خود را برای مواد غذایی است. هر روز هنگامی که ما استفاده می شود به ساقه در mohallas و محله و در زمان ما خواهد بود راه او خواهد بود دوستان با مردم محلی و خانواده ها و با وقت ناهار وجود دارد خواهد شگفت انگیز مواد غذایی, espeically در فصل زمستان و وجود خواهد داشت برخی از خانم کاکر و یا آقای Behl یا کسی که با غذا برای او. او خواهد آمد و زمزمه به من “Aaj کشمیری hoga, ناهار, ka intizaam ho gaya hai aaj chole honge“و یکی کشمیری خانواده است که او دوست داشت انجام می شود کل یک جشن برای او.

In his karz,always

 

او را سقوط در عشق با شخصیت او از Duggal. او عاشق دوبله. در حال حاضر فیلم های ساخته شده در همگام سازی صدا اما ما یک بودجه کوچک تیم و همگام سازی صدا در سال 2009 مورد نیاز هزینه های اضافی. من می دانم که از دوستان است که حتی پس از آن, هنگامی که او عمل کرده و در فیلم های او نه فقط پوشیدن میکروفون یقهای چرا که او دوست داشت روند دوبله و او را اضافه کنید و آنقدر به آن است. او استفاده می شود به می آیند برای دیدن آنچه که ویرایش شد و زمانی که همه چیز انجام شد و من به یاد داشته باشید او گفت: “من از دست این Duggal مرد”. او به شدت می خواستم عاقبت به این فیلم اما تدارکات بودند به طوری که ما نمی تواند. زمانی که او در متحده جایی که او در حال درمان می شود, من می خواهم پیام او را برای پیدا کردن چگونه او انجام شده است و او خواهد گفت: من خوب به زودی. I’ll be coming back شما پایان اسکریپت من در حال مرگ به آن را انجام دهد و ما را عاقبت.

او به طور کامل تسلیم و مایل بود هر چیزی را در طول Do Dooni Chaar. او را به این بچه ها بودند که نوجوانان به عنوان pillions در روروک مخصوص بچه ها و انجام این تعقیب دنباله و در راهرو از محل connaught. برخی از عکس انجام شد توسط یک شیرین کاری دو اما بیشتر از آن او خود را. او متنفر عکسبرداری در شب. او آنقدر در عشق با شخصیت است که او حتی در شب. وجود توالی که در آن او در زمان بچه ها در شب به خوردن parathas و البته تعداد parathas او خوردند. من آرزو می کنم ما می تواند انجام داده اند عاقبت و یا شاید آن را خوب است در این راه.

Habib Faisal, فیلمساز

او یک نسل قدیمی تر از من و یک دوست خوب است. ما Patiala Houseو D-روز و ما واقعا به آن ضربه. او هیجان زده بود که او در گرفتن این نوع نقش از آنجا که در آن زمان وجود ندارد نقش های نوشته شده برای بازیگر ، برای من فقط از آن بود که قادر به نشستن با او و مکالمات طولانی. ما تقریبا همسایه در Bandra و ما را ملاقات بسیار شب به چت و جلسات طولانی در مورد فیلم های کریکت و زمان حالات. ما می خواهم یک نوشیدنی و یک بار در در حالی که بیش از حد. او به طرز وحشیانه ای صادقانه و لجوج و او کارهای فوق العاده ای می گویند. او همچنین کاملا بی پرده در مورد اتفاق می افتد و شاید یک فیلم است که تا به حال منتشر شده است. ما نزدیک شد, بیش از یک کارگردان و بازیگر. دوست من گفت: او یک نسل قدیمی تر از من است و آن را عجیب و غریب به نظر می رسید که ما هم هست و صحبت آزادانه در مورد همه چیز. او به من تماس بگیرید تا اگر دیدم فیلم من و اجازه دهید من می دانم که اگر او آن را دوست داشت یا فکر آن را مطلق زباله. ما خیلی صادقانه با یکدیگر و من فکر می کنم من می خواهم آن را منحصر به فرد دوستی

من تنها مدیر است که مشغول به کار با هر دو Irrfan Khan و Rishi کاپور و آنها می آیند از جمله مکاتب مختلف فکری. Rishi بود ناب بچه بداخلاق و لوس صنعت و او chintu بابا. عرفان آمد از یک کاملا غیر فیلم پس زمینه و تلاش و به جایی که او امروز است. هنگامی که ما انجام شد D-Day, Rishi خود را نمی تواند فکر می کنم او می تواند جلو چنین نقش. زمانی که من به عرفان او گفت: “آیا شما دیوانه است ؟ [Rishi Kapoor] است که عاشق پسر پادشاه romance’. Rishi حتی گفته عرفان به من بگویید نه به بازیگران [Rishi] در نقش. Rishi تا به حال شنیده زیادی در مورد عرفان و چگونه او را جدی فیلم. Rishi بالید خود را به عنوان یک ستاره و تنها بعد از آن او را در درک که او نیز یک بازیگر فوق العاده. نگاه مردم به عملکرد خود در برخی از این فیلم ها که نمی شد ستاره وسایل نقلیه. طول ساقه عرفان کسی است که نمی خواهد چوب به خطوط و بیایید عملکرد او را که در آن او می خواهد برای رسیدن به. در حالی که Rishi کار داشتن با مدافعان مانند یاش چوپرا فکر می کردم که خطوط بسیار مهم است و او می خواهم نگه داشتن گفتن عرفان, ‘Arre خط به bol!’. اما زمانی که Rishi دیدم سراسیمه و دیدم چه Irrfan آورده به نقش او در هیپنوتیزم.

D-روز خواهد بود گرامی حافظه برای بقیه زندگی من است. که من می تواند Rishi کاپور نقش یا Irrfan اصلی من منجر شود. من به طور ناگهانی پاسخگو به قدرت که می شود یا استودیو. هر کس فکر خود من حرفه ای بود در آن زمان و امروز آنچه به نظر می رسد مانند الهام گرفته از مصاحبه بسیار مخاطره آمیز است. برای انجام این کار خاص جاسوسی فیلم که لگد کردن دیگران آن را دوست دارم و آن را انجام دهد که در راه خاص آن همواره نقطه عطف زندگی حرفه ای من و من گرامی آن است. مضحک است که چیزی که به من داده شده بسیار خوب است و همچنین چیزی که من را به یاد داشته باشید برای دو مردم بسیار مهم است از دست رفته از زندگی من است.

همچنین بخوانید: من نمی ترس واکنش: Rishi Kapoor

Nikhil Advani, فیلمساز

او قدیمی ترین فرد در مجموعه اما جوان در قلب است. این بزرگترین لذت برای من زمانی که او موافقت کرد برای انجام Shuddh Desi Romance (2013) و من یک پسر فن در طول ساقه. او شده است بهترین و شناخته شده برای کار خود را و شور و صنایع دستی است و آن الهام بخش بود چرا که ما یک جوان خدمه و بازیگران و در عین حال او خوشگذران و بیشتر هیجان زده در یک. با داشتن 40 سال تجربه شما همیشه احساس وجود دارد که خیلی به یادگیری از یک بازیگر بود. یکی از چیزهایی که هیجان انگیز بود برای من شخصا که ما تیراندازی در یک دیجیتال متوسط و وجود دارد همیشه بحث در مورد آن. او می گفت: “شما بچه ها آن را آسان و وجود دارد استفاده می شود خیلی بیشتر از تعهد به ضرب گلوله و در حال حاضر شما بچه ها آن را به آرامی.” نگرانی خود را در مورد تکنولوژی اما تعهد به شات و صحنه. با خیلی کودکانه انرژی و شور و شوق او یک جعبه پاندورا از داستان است. به عنوان یک چرم گاومیش فیلم او یک گنج از داستان برای من. رفتن او به دور است که این پایان یک دوران است.

Maneesh Sharma, فیلمساز

من او را ملاقات نمود و برای اولین بار در BBC در Mariott در سال 2003; آن بسیار کوتاه نشست و من از او پرسیدم که چرا ما نمی بینیم تر از او بر روی صفحه نمایش. “که در آن نقش?,” او پرسید. نقش آمد راه خود را یک بار دیگر. او موفق به اختراع دوباره خود را. به عنوان من به او می دانم بهتر از سخاوت او شد بیشتر مشهود است. آن را عجیب و غریب آن را به عنوان اگر او به شما هدیه یا هر چیزی. اما او سخاوتمندانه با گرمی او — او تا به حال مقدار زیادی از آن. و او را به هر کس او را ملاقات کمی از آن. حتی زمانی که او در جنگ با مدیران وجود دارد هرگز هیچ تلخی در آن است. پس از بسته تمام خواهد فراموش شود حداقل از طرف او. وجود دارد بدون ماسک با او. هیچ underplaying از احساسات هر آنچه که او احساس, شما می توانید آن را ببینید. او خجالتی لبخند یک دختر و پسر که تا به حال ساخته شده خنده مردم. این است که چگونه من می خواهم به یاد داشته باشید او یک غول مهربان را با لبخند خجالتی.

Rajat Kapoor بازیگر و کارگردان

این مجموعه از بابی و حوصله کودک من پا. به نجات آمده پرستار کودک سرگرم افسونگر و procurer پرتقال یخ lollies, Rishi Kapoor. برای من آن بود که عشق در نگاه اول را نیش می زنند. و من او را دوست داشتم همیشه از. مورد علاقه من قهرمان شد و همچنین سال بعد من قهرمان واقعی است. یک هتل پنج ستاره لابی و بوسیله آن تلاش در دیدم کامل محافظ خشم Rishi Kapoor.

داستان های بسیاری وجود دارد و من سپاسگزار برای همه آنها را. بیشتر از همه است که او را به کمال نقش در Fanaa که من تا به حال به طور خاص برای او نوشته شده. و بهترین از همه, تماس با من دریافت کردم از او و پس از او به تماشای My Name is Khanدر تئاتر. او ایستاده بود در پایان و داده بود تشویق ایستاده است. آنچه که او را با غرور متورم بود و نوشتن تا به حال ساخته شده, پیر, نبرد اسب بود او را فراموش کرده ام او در یک فیلم بود و همه آن را باور. که تعریف از یک مرد به شدت مخالف به آنها چیزی است که من را نجات دهد در قلب من برای همیشه لطفا برای. سمت راست وجود دارد با رنگ نارنجی یخ اب نبات چوبدار.

Shibani Bathija, فیلمنامه

همانطور که به Namrata جوشی, Rosella روساریو و دبورا Cornelious

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>