در ژاپن به ارمغان می آورد همه گیر شیوع قلدری طرد

Coronavirus در ژاپن به ارمغان آورده است و نه فقط یک بیماری همه گیر از عفونت بلکه یورش زورگویی و تبعیض در برابر بیمار, خانواده و بهداشت کارگران است.

دولت مبارزه برای افزایش آگاهی به نظر می رسد به کمک حداقل برای کارگران پزشکی. اما آن را تنها محدود پیشرفت در مقابله با آزار و اذیت و دوری می گزیدند که ممکن است منع مردم از دنبال تست و مراقبت و مانع مبارزه با بیماری همه گیر.

زمانی که آریسا Kadono تست مثبت و در بیمارستان بستری شد در اوایل ماه آوریل او تنها به عنوان یک زن در 20s خود را در کسب و کار مواد غذایی. به زودی دوستان اجازه دهید او را می دانم که اساس شایعات در گردش بودند: که خانواده-اجرای نوار او کمک می کند تا با یک چشمه از ویروس; که او تا به حال dined با محبوب بازیکن بیس بال بود که آلوده زودتر اما او هرگز ملاقات کرد; که او رخنه خارج از بیمارستان و گسترش ویروس.

این بود که اگر من یک جنایتکار خانم Kadono گفت: در مصاحبه ای از خانه اش در هیمجی غربی و ژاپن پس از پایان سه هفته بستری شدن در بیمارستان.

به غیر از یک تب در روز اول و از دست دادن بویایی خانم Kadono تا به حال هیچ علائم عمده هر چند او بارها و بارها آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19. مادرش توسعه ذات الریه شد و به طور خلاصه در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان دیگری.

وجود دارد بسیاری از مردم دیگر که او نیز در مواجهه با تبعیض و تعصب” به گفته خانم Kadono که تصمیم به صحبت کردن به او از طرف خود و دیگر COVID-19 بازماندگان و خانواده خود را.

من واقعا می خواهید به تغییر مردم تمایل به سرزنش کسانی که آلوده دریافت. به غیر از ترس از عفونت کارشناسان می گویند تعصب در برابر کسانی که حتی به طور غیر مستقیم در ارتباط با این بیماری نیز ناشی از ریشه ایده های در مورد خلوص و پاکیزگی در یک فرهنگ است که رد هر چیزی تلقی می شود مغایر نجس یا سخت.

پزشکی کارگران خطر جان خود را برای مراقبت از بیماران هستند که هدف اصلی اما افراد مشغول به کار در فروشگاه های مواد غذایی, بسته ارائه و انجام سایر ضروری مشاغل نیز آزار و اذیت روبرو هستند. بنابراین اعضای خانواده خود را.

من می توانید تصور کنید که مردم از ترس ویروس, اما ما در حال کار سخت در مقابل خطوط تحت فشار زیادی گفت: یک پرستار در 30s, صحبت خواست نامش فاش نشود از ترس او ممکن است هدف اگر شناخته شده است.

ما نیز باید خود ما و خانواده های ما در مورد مراقبت. تبعیض علیه ما فقط به خاطر ما, پزشکی, کارگران دلسرد است و روحیه اش را تضعیف.

پرستار دیگر نزدیک شد چند مادران و خواسته به ترک توکیو پارک او بود بازدید و با کودکان خود. برخی از پرستاران ناخواسته در رستوران آنها معمولا در غذا خوردن. برخی از آنها را رد کرد توسط رانندگان تاکسی. وزارت بهداشت با صدور بخشنامه به روز امکانات مراقبت های پس از منع کودکان از پزشکان و پرستاران است.

یک جانباز در جزیره شمالی هوکایدو گفت: مادر یکی از همکاران او را به حالت تعلیق در آمد از محل کار. شوهر دیگری گفته شد در یک مصاحبه شغلی او نمی خواهد استخدام شود چرا که از همسر خود کار کنید.

پرستاران هر دو اختصاص به COVID-19 بيمار بودند و اقامت در هتل ها برای محافظت از خانواده خود را در حالی که کار تحت شرایط شدید بدون کافی تجهیزات حفاظتی و تست.

ما درک می کنیم ترس مردم اما پزشکی کارگران در حال انجام بیشترین تلاش خود را برای جلوگیری از عفونت در بيمارستان ، ما به دنبال حمایت خود گفت: Toshiko فوکویی رئیس, ژاپنی, انجمن پرستاری.

ما در حال درخواست برای هر چیزی خاص است. … فقط یک کلمه تشکر یک پاداش بزرگ است که افزایش انگیزه ما خانم فوکویی گفت.

واکنش در برابر coronavirus بیماران ممکن است منجر به برخی از کسانی که سقوط بیمار برای جلوگیری از به دنبال مراقبت های پزشکی افزایش خطر عفونت گسترش بیشتر روانشناس بالینی Reo Morimitsu در سووا بیمارستان صلیب سرخ در مصاحبه ای گفت: با NHK تلویزیون عمومی.

گزارش گفت: پلیس در ماه گذشته در حدود ده نفر مرده در خانه به تنهایی و یا فرو ریخت در خیابان که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

این ویروس نه تنها آلوده ما بدن بلکه ذهن ما و رفتار آسیب رساندن به ما و تقسیم جامعه ما Morimitsu گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>